Pensacola, کسب و کار, حقه, وام, اعطای کاربردی با چنین تقاضای بالا در طول رکود اقتصادی

مدیسون آرنولد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 28, 2020لکس Egea صاحب رایانه Vu گف

توسط ABESTANEWS در 9 اردیبهشت 1399

لکس Egea صاحب رایانه Vu گفت: او دو هفته را صرف تقاضا برای کمک های مالی سه و دو برنامه های وام در تلاش برای گرفتن کسب و کار خود را از طریق بسته شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Egea تنها دریافت $4,000 مدیریت کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه وام تا او و نامزد خود می توانید پرداخت خود را به عنوان صاحبان که آنها محروم مانده پرداخت خود را دو قرارداد مربیان است. او هنوز در انتظار اخبار در مورد چک حفاظت از برنامه های کاربردی وام.

"بسیاری از مردم به نظر می رسد انتظار در برزخ در حال حاضر" Egea گفت. "'ما می رویم به دریافت وام های این ماه ؟ ما می رویم به دریافت وام در ماه آینده ؟ در حال صاحبخانه کمک به مردم ؟ ما هنوز هم برای رفتن به قادر به پرداخت صورتحساب پرداخت خودمان قرار دادن غذا بر روی میز است؟' اینها همه چیزهایی است که ما بسیار نگران است."

Egea از دست داده و حدود 10 از ورزشگاه 80 اعضا با توجه به مشکلات اقتصادی در میان coronavirus بیماری همه گیر. او گفت: PPP برنامه خواهد اطمینان حاصل شود که کسب و کار خود را باقی می ماند عامل و پرداخت صورتحساب از طریق بعد از هشت هفته.

کسب و کارهای کوچک می تواند شروع به ارسال برنامه دوباره دوشنبه برای دور دوم PPP بودجه. این برنامه از پول در اوایل این ماه بود اما با پر $320 میلیارد توسط دولت فدرال برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان خود را پرداخت می شود.

دور اول بودجه خود جلب کرد انتقاد, پس از شرکت های بزرگ مانند زاینده رود و رستوران استیک روت کریس در ابتدا دریافت PPP وام. به احتمال آدرس که 60 میلیارد دلار از بودجه جدید شده است و در کنار مجموعه ای کوچکتر بانک ها و اتحادیه های اعتباری به دل در جوامع خود.

مانند CossFitVu بسیاری دیگر از پنساکولا منطقه کسب و کار تلاش کرده اند در انتظار برای اخبار و یا برنامه های کاربردی پردازش با تقاضای بسیار زیاد. بسیاری می گویند که آنها نمی ملاقات حداقل تعداد کارکنان مورد نیاز برای واجد شرایط.

با توجه به بهار کارآفرین توپی کوچک کسب و کار بررسی 77.5 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که اعمال می شود برای PPP برنامه دولت اضطراری وام پل یا اقتصادی آسیب فاجعه وام. از کسانی که تنها با خط 38.2 درصد تصویب شده که از صبح روز دوشنبه.

"من نه عصبانی شدن. این نا امید کننده است چرا که ما همه فقط در حال انتظار. ما در حال انتظار برای PPP وام. ما در حال انتظار برای من بانکدار و/یا CPA به دانستن بیشتر از من می دانید" Egea گفت. "ما همه واقعا فقط تیراندازی در باد در حال حاضر."

کارول کمپبل صاحب آسمان آبی هدیه Shoppe در خلیج فارس نسیم گفت: دو برنامه گرانت رفته است هموار اما او شنیده نشده دوباره در مورد آنها. او ماند باز از طریق خاموش شدن ناگهانی به فروش اقلام مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست, اما او تا به حال برخی از روزها با $0 در فروش.

"آن را استرس زا, بله, اما من حفظ من فروشگاه در حال حاضر. من باز است و من حداقل حفظ صورتحساب من, اما من می دانم که آن را به گذشته بسیار طولانی" کمپبل گفت او را نمی خرید هر موجودی جدید برای هم بودن.

تاد تامسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر Pensacola اتاق بازرگانی گفت: در قول او می داند که از چندین منطقه کسب و کار است که برای اعمال و دریافت PPP بودجه. سازمان خود را کار کرده است برای قرار دادن اطلاعات در مورد منابع برای کسب و کارهای کوچک.

شناور ماندن: 'تمام زندگی ما است که در این رستوران:' Pensacola جدیدترین رستوران شجاع همه گیر

در حال اجرا: کسب و کارهای کوچک نگران Escambia County coronavirus اعطای کمک های مالی خواهد شد به سرعت خشک

او پیشنهاد کرد صاحبان کسب و کار کار خود را با برنامه ریزان مالی و حسابداران و یا وکلای مدافع به مطمئن شوید که تمام اطلاعات صحیح است هم قبل از شروع برنامه. او گفت: بسیاری از صاحبان داشتن مسائل مربوط به صرفه جویی در یک برنامه و بازگشت به آن است.

"اگر شما می توانید تمام اطلاعات خود را در بخش جلویی و باید که آماده برای قرار دادن در هنگامی که شما اعمال می شود از آنچه که من شنیده ام که باعث می شود فرآیند بسیار نرم و صاف" تامسون گفت.

کوچک مرکز توسعه کسب و کار در دانشگاه وست فلوریدا نیز یک منبع با کارکنان کمک به کسب و کار تکمیل منابع برنامه های کاربردی. کسب و کارهای کوچک می توانند به صورت رایگان SBDC یا UWF مشاوره در sbdc.uwf.edu.

یک کسب و کار که آیا دریافت PPP بودجه از دور اول بود و رنگ دانشگاه LLC یک Pensacola مبتنی بر رویدادهای شرکت. مالک و مدیر عامل شرکت مایکل نقره ای کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن مقدار وام دریافت کرد اما گفت که این اجازه داده او را به استخدام چند کارمند دارد.

PPP برنامه عمل از طریق بانک های خصوصی. نقره ای گفت که او تا به حال یک رابطه خوب با ServiceFirst بانک که وام مسکن خود را است و قادر به دریافت خود نرم افزار پردازش شده حق دور.

"من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من تا به حال رابطه" نقره گفت او نیز اعتبار خود را غیر قانونی اقامت تا تاریخ با اخبار در مورد منابع است. "هنگامی که آن را برای اولین بار بیرون آمد من به نام همه من می دانستم که تا به حال کسب و کار و گفت:" هی شما نیاز به پیش بروید و در این و پر کردن این است."

دیگر امیدی برای برخی از کسب و کار منطقه ای است که وجود دارد چند کمک های مالی و یا وام های در دسترس برای مالک عمل کسب و کار تنها با یک کارمند و یا با قرارداد کارکنان.

جن چاه صاحب جن طراح معاملات در خلیج فارس نسیم گفت که او احساس او کاهش یافته است از طریق ترک های متعدد و تلاش کرده است به هر گونه منابع اعطا شده به او. در حالی که او لباس فروش کسب و کار تاسیس شد در سال 2015 او تنها فقط رشد به اندازه کافی برای باز کردن یک نمای در ماه دسامبر با اضافه کردن یک کارمند در ماه فوریه است.

یک مسئله او مواجه شده است که با بسیاری از کمک های مالی و وام های کسب و کار باید ثابت کند از دست دادن مالی به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بیماری همه گیر. اما از آنجا که کسب و کار خود رفت و از خرید و فروش آنلاین را نیز با داشتن یک فروشگاه آجر و ملات در ماه دسامبر او فروش از نظر فنی از این زمان در سال گذشته است.

"حتی در حال حاضر فروش من هنوز هم بالاتر از آنها در سال گذشته است. شما واقعا نمی تواند مقایسه سیب و پرتقال" ولز گفت. "من که دیوانه وضعیت که در آن اتفاق افتاده است نمی تواند در بدترین زمان. این اتفاق افتاد در این دوره از زمان که در آن من در گذر."

چاه را باور نمی کند او در نظر گرفته شده است یک کارمند کسب و کار خود را چرا که او هنوز به پرداخت خودش که بیشتر پیچیده او برنامه های کاربردی. او اولین چک روز جمعه برگزار خواهد شد اما قبل از همه گیر او قرار داده و همه درآمد را به رشد کسب و کار.

کسب و کار است که هنوز هم نگه داشتن امید به شهرستان از فارس نسیم کوچک کمک مالی کسب و کار است که او را برای اعمال هفته گذشته است.

"من اعمال برای هر فرم وام grant هر چیزی که من می تواند در سراسر ولز گفت:. "من فقط نیاز مشتریان من به خاطر خرید آنلاین است. من نیاز به حفظ و ترویج کسب و کارهای محلی و به نوبه خود آنها ترویج و ما را از این طریق دریافت کنید با هم."

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب