شمال ماسون مدرسه منطقه لوی نتواند با یک حاشیه باریک

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 6:17 PM EDT May 29, 2020شمال ماسون — شمال ماسون منطقه مدرسه مدرسه حمایت لوی شک

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

شمال ماسون — شمال ماسون منطقه مدرسه مدرسه حمایت لوی شکست خورده است بار دوم پس از رای دهندگان را رد کرد و لوی اندازه گیری در ماه فوریه است. که به معنی منطقه است که به دنبال در حدود 4 میلیون دلار کاهش در سال تحصیلی آینده از جمله از دست دادن حدود 18 آموزش پوزیشن های سرپرست دانا Rosenbach گفت.

لوی بود شکست با 48.14% رای گیری در حمایت در نتایج اولیه در روز سه شنبه. یک اکثریت ساده از 50 درصد به علاوه یک رای نیاز است. به روز شده تعداد چهار شنبه نشان داد این اقدام هنوز هم شکست اما با یک حاشیه باریک با 49.24% رای گیری برای مالیات.

لوی تولید کرده بود فقط بیش از 5.6 میلیون در هر سال برای چهار سال — در مجموع $22.6 میلیون — آغاز در 2021. برآورد اموال نرخ مالیات $بود 2.16 هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی در هر سال از مالیات.

نتایج انتخابات شامل 102 رای توسط Kitsap County ساکنان که در داخل زندگی می کنند منطقه مدرسه مرزهای. در Mason County, 5,099 آرا شده بود شمارش در لوی انتخابات از بعد از ظهر چهارشنبه.

Rosenbach با اشاره به تاثیر از شیوع کروناویروس در اقتصاد به عنوان یک احتمال دارد عامل در نتایج انتخابات.

"ما البته نا امید, اما در حال اجرا لوی در این زمان ما بود می دانستم واقعا دشوار است چرا که جهان در حال حاضر است تا بی قراری," Rosenbach گفت. "اما ما تا به حال به درخواست زیرا این بودجه نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از دانش آموزان ما."

بیشتر: مرکزی, Kitsap, Fire & Rescue نمی قرار دادن اوراق قرضه قبل از رای دهندگان در ماه اوت

مناطق مجاز به اجرای دو لوی اقدامات هر سال تقویم. در حال حاضر شمالی میسون است که به دنبال در چگونه به حدود 4 میلیون دلار در کاهش و تنظیم بودجه در سال آینده مدرسه است.

این منطقه داده است توجه به 10 شروع معلمان که قرارداد خود را تمدید نمی شود برای سال آینده. برخی از موقعیت ها می تواند ترمیم Rosenbach گفت: اما در مناطق مورد نیاز به اطلاع معلمان از عدم تمدید قرارداد یا اخراج مه 15.

علاوه بر این 10 موقعیت برش منطقه نمی خواهد موقعیت خود را خالی سمت چپ توسط کسانی که بازنشستگی یا استعفا در نتیجه در مجموع 18.6 تمام وقت-معادل آموزش پوزیشن های axed سال آینده.

منطقه مدیران در تماس با اتحادیه تکرار برای عدم آموزش کارکنان بالقوه کاهش است. Rosenbach گفت: چقدر می تواند تغییر بین در حال حاضر و پاییز به دلیل ابهامات در مورد چگونگی شیوع کروناویروس تاثیر می گذارد مدارس.

مدارس در سراسر ایالت واشنگتن بسته شده اند پس مارس 16 برای محدود کردن گسترش COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus است که بیمار بیش از سه میلیون نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 200 ، 000 مرگ و میر. ساختمان مدرسه خواهد ماند بسته و کلاس های آنلاین انجام خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی. تعطیلی غیر ضروری کسب و کار منجر به بیکاری گسترده.

تاثیر COVID-19 در دولت, بودجه و بودجه آن را فراهم می کند به مدارس) نیز ناشناخته Rosenbach گفت. این منطقه خواهد شد ارائه خدمات هر چه منابع آن را تا به او اضافه شده است.

"ما نمی دانیم این است که زمان بسیار دشوار است برای خانواده های ما و ما بهترین ما می توانیم برای ارائه به بهترین شکل ممکن آموزش و پرورش ما می تواند برای دانش آموزان ما" Rosenbach گفت.

مدرسه محلی پشتیبانی لوی باعث می شود تا حدود 16 درصد از بودجه منطقه, با توجه به وب سایت خود را می پردازد و برای مواردی مانند مدرسه ایمنی معلمان مربیگری paraeducators در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش, فعالیت های فوق برنامه مدرسه مشاوران و پرستاران. همچنین این مکمل حمل و نقل و ویژه به بودجه آموزش و پرورش.

شمال ماسون مدرسه منطقه در حدود 2,400 دانش آموزان و بودجه سالانه این مدرسه سال از $34.5 میلیون.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de