با وجود هشدارهای آمریکا آماده نبود با ماسک برای کوروناویروس. در حال حاضر آن را خیلی دیر است.

توسط Dinah Voyles Pulver, کتی Wedell و ارین منسفیلد ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:30 صبح به وقت شرق آمر

توسط ABESTANEWS در 11 تیر 1399

در حالی که درمان coronavirus بیماران در یکی از شلوغ ترین اتاق های اورژانس در منهتن دکتر جیسون هیل عینک همان یکبار مصرف ماسک ماسک برای تا چهار شیفت در یک ردیف.

او می خواهم ماسک از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا قهوه با طعم نفس چسبیده به الیاف آن است. پس از آن او می خواهم پخت آن را در فر به کشتن هر ویروسی hitchhikers. یک ساعت و نیم در 140 درجه است.

برای ماه ها به عنوان ویروس پر بیمارستان در نیویورک و سراسر کشور, پزشکان, پرستاران و سایر کارکنان پزشکی مجبور شدند به خطر جان خود را در راه های مشابه – های دنده محافظ, استفاده مجدد از ماسک و یا رفتن بدون – به سادگی از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

پرستاران در کوه سینا وست بیمارستان در شهر نیویورک عینک سنگین کیسه زباله برای محافظت از خود. پزشکان در کالیفرنیا جانبازان بیمارستان تحویل داده شدند یک-استفاده از ظروف یکبار مصرف ماسک در یک قهوه ای کیسه کاغذی در آغاز روز به استفاده از برای کل یک شیفت.

داستان شوکه ملت و کلکسیون عظیم داوطلب شبکه را پنبه ماسک و اهدای لوازم. فدرال مدیریت اضطراری آژانس تحت هدایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد یک پل هوایی را در تامین اضطراری از سراسر جهان است. در ضمن شرکت در آمریکا که هرگز تا به حال ساخته شده, شخصی, دنده محافظ پر در خرج کردن hitters همه در تلاش برای کاهش کمبود.

اما شش ماه به این کشور نبرد با coronavirus پزشکان و پرستاران هنوز هم در صورت کمبود منابع به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور. نزدیک به 45 درصد از افراد مورد بررسی توسط انجمن پرستاران آمریکا گفت: آنها با تجربه, دنده محافظ کمبود اواخر به عنوان مه 31. تقریبا 80% گفت: کارفرمایان خود را تشویق و یا آنها را ملزم به استفاده مجدد از تجهیزات یکبار مصرف.

بیشتر: ردیابی شیوع کروناویروس در آمریکا

همه چیز بهبود یافته است و از آنجا که کمبود شدید در ماه مارس است. عمده ماسک تولید کنندگان افزایش تولید. مقامات دولت فدرال کاسته برخی از قوانین برای ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی, معمولا شناخته شده به عنوان PPE به عنوان مثال امکان استفاده مجدد و تمیز کردن. اما کسانی که تلاش نمی همسان بسیار کمتر بدست جلوتر از تقاضا اگر ملت می بیند یک تجدید حیات در coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل ده ها تن از دولت گزارش و مصاحبه با بیش از 50 کارشناسان — از جمله مراقبت های بهداشتی مدیران معامله گران و قانونگذاران — در مورد PPE کمبود به خصوص ماسک یکبار مصرف که هزینه هر از چند سکه به یک دلار است.

سرزنش کارشناسان توافق فراتر از هر فرد یا سازمان است اما اوج دهه از تغییر در این کشور توانایی تولید در سراسر جهان تغییر در نحوه ارائه کالا و کشور را نبرد طولانی با هزینه های پزشکی. هشدار در مورد چگونه این عوامل تنظیم صحنه برای کمبود در مورد بدترین سناریو توجهی نشد رفت, خروج از کشور, آمادگی برای یک بیماری همه گیر.

زمان coronavirus وارد, آن را خیلی دیر شده بود. ملت باقی مانده بود با کمبود و پاره زنجیره تامین است که نمی توان تعمیر آسان.

مایکل Akire رئیس جمهور از نخست وزیر یک کشور بزرگترین بیمارستان خرید از سازمان های خوش بین زنجیره تامین مشکلات می تواند اصلاح شود.

"هیچ چیز غیر قابل عبور" Alkire گفت. در میان گام های او و دیگران گفت: این امر نیاز به در حال حرکت تولید انتقادی لوازم از چین و نزدیک به خانه بهتر هماهنگی لوازم در شرایط اضطراری و ramping تا اورژانس تولید زمانی که مورد نیاز است.

خواهد کرد این کشور آماده است در صورت ایجاد موج دوم ویروس در این بازدید قرار می گیرند ؟ واقعا بیش از حد به زودی به, می گویند, گفت Alkire و دیگران. بسیار بستگی دارد که چگونه بسیاری از بستری شدن در بیمارستان رخ می دهد و در آن.

"اگر ما به یکی دیگر از شهر نیویورک می رود که در سراسر کشور" گفت: "بدیهی است که ما در حال رفتن به در تامین کوتاه مدت حتی اگر همه کار مانند دیکنز به محصول است."

برخی از PPE کمبود در حال حاضر در حال رسیدگی توسط ایالات متحده تولید کنندگان که در ادامه به اضافه کردن خطوط تولید و ظرفیت Alkire گفت. اما او و دیگر کارشناسان ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه گفت: به طور کامل حل و فصل این وضعیت می تواند سال ها طول بکشد.

در حالی که بسیاری از استدلال کرده اند در مورد اینکه آیا یک دولت فدرال و یا دیگر است مقصر مشکلات span چند دولت.

فدرال همه گیر برنامه ریزان و محققان و حتی برخی از تولید کنندگان هشدار داد و برای حداقل 15 سال از کمبود ماسک ماسک ها و لوازم دیگر حتی داروهای تجویزی شد و به احتمال زیاد در طول یک بیماری همه گیر. آنها هشدار داده میلیاردها ماسک مورد نیاز خواهد بود.

"همه ما می دانستند که چگونه از جان گذشته نیاز بود," دکتر گفت: Sonja راسموسن یک دانشگاه فلوریدا استاد که در CDC در سال 2017 همكاري فدرال مطالعه درس های آموخته شده در مورد تجهیزات حفاظت شخصی از قبلی بهداشت عمومی پاسخ.

مطالعات متعدد هشدار داده بود:

  • دهه فشار در بیمارستان های کسب و کار و دولت ها برای کاهش هزینه ها و پول بیشتر ترک کشور, آمادگی برای یک بیماری همه گیر.
  • یک تغییر چشمگیر تولید در خارج از کشور به ویژه به چین به معنای بیش از 90 درصد از جهان را در ماسک و ماسک ساخته شده در خارج از ایالات متحده دور و دشوار برای رسیدن به ویژه در طول یک بحران جهانی است.
  • بیمارستان — تحت فشار شامل هزینه — نمی خواهد که منابع آنها مورد نیاز است. 16-دولت بررسی در سال 2014 نه تنها بیمارستان گزارش داشتن ذخایر و یا اورژانس کش.

به عنوان بانک توسعه آسیایی قرار داده و آن را در اخیر جلسه بیانیه "ترکیبی از offshoring تولید ناب و فقط در زمان موجودی برای کاهش هزینه ها ممکن است کشیده زنجیره تامین جهانی به یک نقطه شکستن."

یک بیماری همه گیر آغاز می شود

مشکلات آغاز شد و با ماسک تولید تنها چند هفته پس از چین که تولید ماسک های بیشتر از هر کشور دیگری گزارش اولین coronavirus موارد on Dec. 31.

استان چین در نزدیکی شیوع رفت و به مستند. برای هفته دولت مورد نیاز ترین ماسک های تولید شده وجود دارد به ماندن در چین است. سپس فیلتر پارچه های کارخانه های خود را به استفاده از ماسک زد پایین.

ده ها تن از کشورها نیز محدود و یا ممنوع صادرات ماسک و لوازم.

اواخر ژانویه ماسک شروع به ناپدید کردن قفسه ها در ایالات متحده و فروشگاه ها تا به حال یک زمان سخت در تهیه.

بیمارستان و بیش از حد در بر داشت خود را تامین خطوط خشک در اوایل ماه مارس. آنها به حفر ذخایر طراحی شده برای خرید آنها کمی زمان عادی در طول موج در فعالیت است. اما آن را به سرعت آشکار شد coronavirus چیزی بود مثل یک بد فصل آنفولانزا.

تولید در چین دوباره چند هفته بعد. اما خیلی دیر شده بود. تقاضا برای ماسک به حدی زیاد بود جهان صنعت حمل و نقل نمی تواند نگه دارید تا. بیمارستان در سراسر ایالات متحده گزارش حاد کمبود.

رقابت شدید برای دنده محافظ در میان بیمارستان و درمانگاه متحده و دولت فدرال سوار قیمت و جذب هنرمندان.

"قدر و سرعت گسترش coronavirus فقط غرق در کل زنجیره تامین از A تا Z" گفت: Mike Crotty یک اوهایو متولد شانگهای نساجی کارگزار با بیش از 35 سال در کسب و کار. "این یک تیمارستان."

"خروج دسته جمعی"

چین حرکت به سمت تولید تسلط آغاز کرد و بیش از 30 سال پیش زمانی که این کشور به تصویب یک سری از اصلاحات اقتصادی است. کنگره اعطا چین دائم عادی روابط تجاری وضعیت در سال 2000 و در سال 2001 چین عضو سازمان تجارت جهانی. به عنوان اضافی تجارت محدودیت برداشته شد چین در جذب سرمایه گذاران جدید و شرکت ها به دنبال کاهش هزینه های تولید.

شرکت های ایالات متحده در میان کسانی که در راه اندازی فروشگاه در چین از جمله ماسک سازندگان 3M و Honeywell.

در سال 2011 چین-صادرات رشد کرده بود بیش از 500% در حالی که تولید اشتغال در ایالات متحده کاهش یافته است و تقریبا 20 درصد حداقل دو میلیون شغل است. چین تبدیل به بزرگترین تامین کننده و واردات به ایالات متحده حدود 452 میلیارد دلار در سال 2019.

"امریکا ماسک سازندگان چپ امریکا در یک ناهماهنگ خروج دسته جمعی گفت:" مایک بون مدیر عامل شرکت تگزاس مبتنی بر اعتبار Ameritech یک ملت را چند داخلی ماسک تولید کنندگان.

امروز کمتر از 10 درصد از ماسک استفاده می شود در ایالات متحده ساخته شده است در اینجا. و چین باعث می شود تقریبا نیمی از جهان را, ماسک, لباس و دستکش و سایر PPE.

هنگامی که چین ملی آن کارخانه ها در ماه فوریه و کارگردانی همه ماسک به تولید داخلی استفاده کنید که در سمت چپ در ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان در یک دوراهی قرار گرفت.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تحقیقات نشان داد واردات کالا به ایالات متحده سقوط در این دسته است که شامل ماسک.

فقط به عنوان دیگر نقاط جهان شروع به مبارزه با کروناویروس در ژانویه و فوریه چین با عجله به واردات میلیون ها نفر از اقلام محافظ. صادرات به چین از آمریکا رسید. ایالات متحده در پاسخ دودل.

ایمیل های میان وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه منتشر شد به عنوان بخشی از یک whistleblower شکایت نشان داد سراسیمگی از سردرگمی و تاخیر و بحث به عنوان ویروس شروع به گسترش کرد. شکایت ثبت شده توسط ریک روشن که اخیرا مدیر بخش پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت.

بون تگزاس ماسک ساز فرستاده شده در نزدیکی ایمیل های روزانه به این گروه در اواخر ماه ژانویه است. "اگر عرضه را متوقف می کند" او هشدار داد در Jan. 25 ایالات متحده بیمارستان خواهد اجرا از ماسک است.

صحبت در مورد این ویروس در ژانویه 30, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما فکر می کنم ما باید آن را به خوبی تحت کنترل است."

در فوریه. 7 وزیر خارجه مایکل Pompeo اعلام کرد که ایالات متحده در حال حمل 17.8 تن از اهدا لوازم پزشکی — از جمله ماسک و ماسک برای چین است.

فقط دو روز بعد, با توجه به یادداشت های موجود در whistleblower شکایت پیتر ناوارو یک مشاور ارشد به مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت توصیه می شود ایالات متحده در توقف صادرات ماسک ماسک کنید و سعی کنید به سطح شیب دار بالا تولید.

هنوز در اواسط ماه فوریه وزارت تجارت ایالات متحده منتشر شده یک بروشور با راهنمایی برای شرکت های آمریکایی که می خواست به کشتی ماسک صورت هواکش و سایر لوازم به چین بود که به طور موقت برداشته برخی از الزامات ثبت نام برای واردات است.

در چین تحت فشار قرار دادند و کارخانه ها برای افزایش تولید. و شرکت های جدید شروع به پریدن کرد در شروع به تولید ماسک. "همه در حال حرکت بود سریع گفت:" Crotty رئیس جمهور طلایی اقیانوس آرام مد و طراحی در شانگهای. شرکت خود را قبلا فروخته ماسک آغاز شده اما در میان همه گیر.

به عنوان افزایش تولید, تولید کنندگان مواجه می شوند کمبود های تخصصی و غیر پارچه بافته شده به نام پلی پروپیلن مورد استفاده برای ایجاد ماسک گفت: Renaud Anjoran یک چین مبتنی بر کیفیت مهندسی مشاور و حسابرس با Sofeast. مواد "ذوب بلود" برای ایجاد کوچک شارژ الکتریکی الیاف است که دام های کوچک ذرات و جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

#GetUsPPE

در ایالات متحده عرضه شد در حال اجرا پایین در مارس حتی قبل از COVID-19 نفر شروع به ضرب دلیل شلوغ فصل آنفولانزا گفت: والری Griffeth یک پزشک با تخصص در طب اورژانس و مراقبت های ویژه در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم. Griffeth با این نسخهها کار میکند GetUsPPE.org یک تلاش سازمان یافته توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در پاسخ به کروناویروس محور کمبود به مسابقه دهندگان با لوازم و بالا بردن سطح آگاهی.

قبل از همه گیر پزشکان اورژانس به ندرت استفاده می شود یکبار مصرف N95 ماسک ماسک گفت: تپه و دیگران. تپه پوشیده بود یکی از تنها چند بار بیش از نه سال فعالیت حرفه ای معمولا برای محافظت از خود در حالی که درمان یک بیمار مبتلا به سل.

توسط اواسط ماه مارس برخی از بیمارستان ها استفاده می کردند تا 17 برابر بیشتر از ماسک و دستکش از حد نرمال است.

که N95 ماسک یکبار مصرف ضروری است برای کنترل بیماری های عفونی مانند coronavirus. این فیلتر از 95% از ذرات مضر در هوا است و راحت تر به پوشیدن و کمتر ترسناک برای بیماران از ماسک های که ارائه بیشتر تصفیه.

زمانی که coronavirus زده استفاده از N95s در آمریکا به ضرب گلوله از 50 میلیون در هر ماه تنها با 15-10% مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی به 300 میلیون در ماه بیشتر برای مراقبت های بهداشتی گفت: Gary Gereffi که هدایت جهانی زنجیره ارزش مرکز در دانشگاه دوک است.

که تقریبا 1 میلیارد ماسک بیش از سه ماه دقیقا همانطور که کارشناسان پیش بینی کرده بود. تو در تو در یک ردیف که به اندازه کافی ماسک برای رسیدن به از سیاتل به میامی و برگشت.

برخی از سواحل شرق بیمارستان شدند با استفاده از 40,000 ماسک یک روز گفت: Mike شیلر مدیر ارشد زنجیره تامین برای انجمن منابع مراقبت های بهداشتی و مدیریت مواد.

تقریبا نیمی از بیمارستان ها که در پاسخ به یک نظرسنجی در ماه مارس توسط انجمن حرفه ای در کنترل عفونت و اپیدمیولوژی بودند یا از N95 ماسک (20%) یا تقریبا (28%).

زمانی که coronavirus آمار روستایی که عمدتا آفریقایی جامعه آمریکا در گرجستان در ماه مارس با عواقب ویرانگر یک انبار در قمر بیمارستان یادبود که به طور معمول به طول انجامید شش ماه رفته بود در یک هفته دکتر Shanti Akers گفت یک خانه در ایالات متحده فرعی.

"ما بودند و هنوز هم مجبور هستند که عرضه کشش" Akers گفت: در اواخر ماه مه.

"فقط در زمان"

بحرانی کمبود عرضه در سراسر کشور نشان دهنده مشکلات ناب, سفارش, سیستم بیمارستان به محل قرار داده بیش از سه دهه برای کاهش هزینه ها.

"این هیچ راز که در حاشیه در بیمارستان ها در حال محکم گفت:" شیلر. برای سال ها و بیمارستان مواجه شده اند محدودیت در بازپرداخت سطوح از شرکت های بیمه.

آنها حذف انبارها پر از لوازم و تجهیزات و به تصویب رسید "فقط در زمان" شیوه برای حفظ ذخایر به عنوان کم که ممکن است به کاهش هزینه های سفارش و عرضه حمل و نقل برای رسیدن به عنوان مورد نیاز به جای.

در نوبت توزیع کنندگان را به عنوان مقدار موجودی و بستگی تحویل از تامین کنندگان خود که تکیه بر حمل و نقل از کشورهای در حال ساخت ماسک از جمله چین و تایوان و هند است.

"فقط مانند در همه جا در سراسر کشور, من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که ما در حال آماده شده برای این نوع از بیماری های همه گیر و نشان خود را در پیک حق در حال حاضر گفت:" جوزف Fifer, رئيس جمهور و مدیر عامل بهداشت و درمان, مدیریت مالی انجمن.

بسیاری از بیمارستان ها در حفظ و بین پنج تا نه روز از N95s در سهام گفت: دکتر استفان Kates یک صندلی از اعمال جراحی ارتوپدی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه مرکز پزشکی و استاد.

یک شب در اواسط ماه مارس زمانی که هیل بیمارستان شد "فقط غرق در دریایی از COVID" او تا به حال به intubate یک بیمار را وادار یک لوله تنفس به بیمار تنفس. زمانی که هیچ کس در اتاق اورژانس می تواند پیدا کردن یک سپر صورت او انجام شده یکی از خطرناکترین روش برای یک بیماری است که اسپرد از طریق مایعات از دهان و بینی بدون.

او بلافاصله گرد یک گروه از 3D-printing دوستان و دانشگاه کلمبیا طراحی مرکز به صورت سپر. کار در سراسر ساعت در هفته داوطلبان چاپ شده هزاران نفر.

"غرب وحشی"

به عنوان کمبود رشد شدید تر متحده و بیمارستان ها نگاه برای کمک از دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر مجموعه ای از مواد مخدر antitoxins, ماسک هواکش و سایر لوازم نظارت بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

مقامات سابق و کارشناسان دیگر گفت: ذخایر هرگز به اندازه کافی بودجه با اولویت ها و بودجه تغییر سال به سال, رانده می شود, در بخشی از تغییر اولویت های کنگره است. در اوایل مارس 90 درصد از این ذخایر را PPE لوازم رفته بودند.

که در سمت چپ بازار است که در آن خرید و مقامات متحده و بیمارستان ها مواجه شدید رقابت و افزایش قیمت. بسیاری از فروشندگان scenting سود نگاه به شکستن را به کسب و کار. بسیاری از فروشندگان پول نقد مورد نیاز را تا قبل از مقابل آنها خواهد کشتی ماسک و لوازم دیگر.

دکتر اندرو Artenstein, یک متخصص بیماری های عفونی برای Baystate سلامت در غرب ماساچوست زخم در خارج از دولت پارکینگ در آوریل wheeling و خرید و فروش به خرید ماسک. فقط زمانی که او به فکر عرضه شد با خیال راحت دور نورد در مبدل کامیون گفت: ماموران فدرال وارد خواستار بدانید که در راس بودند.

چند مقامات دولت نام آن را "غرب وحشی است."

"این بسیار پر هرج و مرج و دشوار است" گفت: ویلیام Tong, کانکتیکات, دادستان به عنوان او کمک کرد برای پیدا کردن لوازم و بررسی, فروشندگان,' پس زمینه. "من آگاه هستم ارائه می دهد به فروش PPE به بیمارستان ها در قیمت های گزاف."

در لوئیزیانا دولت مقامات اورژانس قرار دادن با هم یک لیست از فروشندگان بالقوه برای ماسک و لوازم دیگر. قیمت N95s شد تا آنجا که 28 بار بالاتر از قبل از همه گیر. سه شرکت در لیست نشان داد که قیمت های بالاتر از 10 دلار در هر ماسک بیش از 10 برابر بالاتر از حد نرمال است. دولت سوابق نشان می دهد بالاترین نقل قول از یک شرکت به نام Deera Bituach شد $14.63. هر ماسک.

دیگر پیشنهاد قرارداد پس نگران لوئیزیانا مقامات آنها آنها را به دادستانی کل برای بررسی بیشتر.

کسب و کار نیز مواجه پر هرج و محیط زیست است. ماسک تولید کننده 3M ثبت چهار پرونده های حقوقی در سراسر کشور در برابر فروشندگان آن گفت: سعی به فروش دهها میلیون نفر از غیر موجود N95 3M ماسک.

آمازون حذف 6,000 حساب آن را شناسایی کرده اند که قیمت سنگ آهن در بازار تلاش و این شرکت اعلام داشته که کار به طور مستقیم با ایالات وکلای عمومی "به تعقیب بد بازیگران و نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد."

خرده فروش آنلاین ثابت یک مزیت برای داوطلبان سراسر کشور به دنبال الاستیک, پنبه, پارچه و لوازم دیگر را به ماسک های خانگی برای مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

الیزابت تاونسند Gard یک استاد حقوق در دانشگاه Tulane در New Orleans راه اندازی شد MillionMasksADay.com سایت با دوستان و هموطنان quilter ست Hackler. آنها در میان ده ها تن از گروه های سراسر کشور که اهدا دهها هزار نفر از رنگارنگ پنبه ماسک.

"ما می دانستیم که افرادی که بیمار بودند و به مردم گفت:" تاونسند Gard. "چگونه می تواند ما را نمی شود ساخت ماسک?"

"خوشه ای"

حتی برای دولت ها و بیمارستان ها که موفق به پیدا کردن لوازم شدن حمل و نقل از چین به ایالات متحده شد "خوشه" گفت: Steve کیتس میامی یک شریک در Kestrel بوش, سازمان بین المللی حمل و نقل شرکت.

باری از چین می آید در دو روش کیتس گفت: یک 12-20 روز سفر بر روی یک کشتی باری و یا در عرض چند ساعت در شکم یک جت. هر کس می خواست خود را ماسک تحویل از طریق هوا اما کمتر مسافری جت پرواز در سراسر اقیانوس آرام است که به معنای فضای کمتر در محموله خود را نگه می دارد برای حمل و نقل.

حمل و نقل هوایی بار منتظر افزایش یافته و به تقریبا یک هفته گفت کیتس و دیگران. آنها را در شوک به عنوان هزینه های حمل و نقل چهار برابر شده است.

مسافر شرکت های هواپیمایی آمریکایی و دلتا شروع به ساخت باری-فقط پروازها در برخی موارد ماشین های باری در فضا به طور معمول استفاده می شود برای مسافران است.

در نهایت سازمان مدیریت اضطراری فدرال مداخله به سرعت همه چیز را دریافت و لوازم جایی که آنها بیشتر مورد نیاز. دوبله تلاش "پروژه Air Bridge" FEMA کار تجاری با شرکت های حمل بار را از جمله UPS و فدرال اکسپرس را انتخاب کنید تا تجهیزات از تولید کنندگان در آسیا و آمریکای لاتین و تحویل به توزیع کنندگان ایالات متحده برای فروش در قیمت های بازار است.

از طریق اواسط مارس پروژه توزیع 768,000 N95 ماسک و 75.5 میلیون فولاد ماسک به مناطق اولویت بندی توسط FEMA و HHS. FEMA همچنین اعلام کرد آن را خواهد ساخت تا 90 روز عرضه از ماسک ماسک ها و موارد دیگر.

"کامل و مطلق خراب قطار"

به عنوان مرگ و میر کوه و مبارزه با این ویروس همچنان قانونگذاران تولید کنندگان و دیگران می گویند آن زمان ایالات متحده توجه به سال از هشدار و توسعه توانایی برای پاسخ سریع تر در آینده است.

وضعیت این بهار بود "کامل و مطلق خراب قطار گفت:" سناتور کریس مورفی, کانکتیکات دموکرات. "آن را" ارباب مگس ها " خارج وجود دارد."

نظارت بر خرید برای بیش از 4000 بیمارستان برتر رئیس جمهور Alkire است کاملا آگاه از هر شکست و تنگنا در زنجیره تامین. او همچنین با FEMA در هوا پل.

او و دیگران گفت: سه چیز نیاز به اتفاق می افتد:

  • برخی از تولید ضروری مواد اولیه تجهیزات پزشکی و داروهای تجویزی باید بازگشت به ایالات متحده, و یا حداقل در کانادا و مکزیک است.
  • با تکنولوژی بالا هماهنگ سیستم ملی برای قرار دادن محصولات و تعیین جایی که آنها مورد نیاز در مواقع اضطراری.
  • دولت فدرال نیاز به ارائه مشوق به شرکت ها برای حفظ توانایی به سطح شیب دار بالا اضطراری تولید ماسک و سایر تجهیزات پزشکی که مورد نیاز است.

مورفی و دیگر قانونگذاران فدرال در حال حاضر راه اندازی کرده اند قانون با هدف اصلاح برخی از مشکلات.

اما چند پیشین مقامات فدرال اشاره کرد بلایای طبیعی تمایل به محو شدن به سرعت به حافظه هنگامی که یک فاجعه رخ می دهد.

این یک واکنش طبیعی در بخش, گفت, عصب شناسی دیوید راک بنیانگذار NeuroLeadership موسسه. انسان تمایل به ناخودآگاه اجازه دهید یک تهدید به پس زمینه محو شدن و حرکت بر روی بعدی. "چیزی که احساس می کند دور — مانند آن اتفاق افتاد 100 سال پیش و یا در یک کشور دیگر — فقط اهمیت داده می شود."

نقش رهبران ارشد هر سازمان گفت: "فکر می کنم در دراز مدت افق و مطمئن شوید که مهم نیست فقط فوری چیزهای انجام می شود."

__________

Dian ژانگ و امیلی لو واسه کمک.

Dinah Voyles Pulver, ارین منسفیلد و کتی Wedell هستند و خبرنگاران تحقیقی برای ایالات متحده آمریکا امروز. تماس با Dinah در dpulver@gatehousemedia.com ارین در emansfield@gatehousemedia.com و کتی در kwedell@gatehousemedia.com. Dian ژانگ توسط داده نگار برای ایالات متحده آمریکا امروز. تماس با او در dzhang@gatehousemedia.com. امیلی LeCoz منطقه ای تحقیقات ویرایشگر برای ایالات متحده آمریکا امروز. تماس با او در elecoz@gatehousemedia.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن