این فقط یک علف هرز شیکاگو

وجود دارد یک پچ از زمین پشت نیلوفرهای لورن در غرب حومه باغ حیاط خلوت که در آن گوجه فرنگی ها رشد نخواهد کرد. او

توسط ABESTANEWS در 17 اردیبهشت 1399

وجود دارد یک پچ از زمین پشت نیلوفرهای لورن در غرب حومه باغ حیاط خلوت که در آن گوجه فرنگی ها رشد نخواهد کرد. او فکر می کند آن را تا به چیزی برای انجام با خاک pH اما هر آنچه در آن است آن را بارور نقطه برای یک نوع مختلف از گیاهان است.

"لورن" 40 ساله فروش پیمانکار دیرین شاهدانه مدافع و جدید, ایلینوی, ماری جوانا پزشکی, دارنده کارت, نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه از چهار سال پیش از کلرادو که در آن او و شوهر سابق او بودند باغبان مشتاق. او با استفاده از یک نام مستعار نیست زیرا آنچه او را از انجام این کار غیر قانونی است اما به دلیل آن استفاده می شود. پشت کردن آنها رشد مرسوم گیاهان خوراکی در خارج اما در زیر زمین خود را که آنها تا به حال یک aquaponic رشد سیستم است که اجازه داده آنها را به جمع آوری به عنوان بسیاری از 50 گیاهان شاهدانه در یک زمان. آن را یک معامله بزرگ در پيش حقوقی فورت کالینز. "ما قادر به ارائه به اندازه کافی برای خود ما مصرف و ارائه برای دوستان," او می گوید. "این نوع از چیزی نداشت."

زمانی که زن و شوهر تقسیم کردن و لورن نقل مکان به خانه جدید او نمی خواهید برای مقابله با, چراغ, مواد شیمیایی, سیستم اگزوز حشرات تهاجم و کلی هزینه باید تامل زمانی که تصمیم به تبدیل بخشی از خانه به شاهدانه کشت. "این یک زن و شوهر هزار دلار بین چراغ و راه شما در حال رفتن به آن را انجام دهد" او می گوید.

که بهار یک دوست به او سه دانه از گیاه او بزرگ شده است که تولید جوانه که او دوست داشت. او هرگز نمی دانستند که نام این فشار اما او جوانه آنها قرار داده و آنها را در گلدان کوچک و بزرگ آنها را تحت یک چراغ پیشانی تا اوایل ماه ژوئن و یا تا زمانی که آنها رشد کرده و به حدود یک و نیم قد. سپس او آنها را پشت نیلوفرهای کاشته و آنها را که در آن گوجه فرنگی ها رشد نخواهد کرد.

او بیشتر آنها را به سمت چپ به تنهایی تمام تابستان فقط به آنها را زمانی که آنها نیاز به آن را تا اواخر ماه سپتامبر زمانی که آنها می خواهم در مورد 3½-4 پر پشت پا خود را ناشی پایان در باریک خوشه های لیمو ترش سبز و گل های رنگ و لعاب با رنگ نارنجی موهای پر شده با کانابینوئیدهای و ترپن ها. این او برداشت و کمرنگ و سپس آنها را در گاراژ از سیم چوب لباسی تا کلروفیل خشک شده بود. پس از آن او "درمان" آنها را در Tupperware برای چند هفته تا زمانی که آنها آماده برای مصرف است.

"من بسیار آشنا با چه کیفیت خوب و چه چیزی نیست," او می گوید. "این واقعا با کیفیت خوب." او می گوید: او حدود شش تا هشت اونس شاهدانه گل از این سه مرموز گیاهان به اندازه کافی برای دیدار با نیازهای خود را از طریق تعطیلات.

ایلینوی به تازگی تصویب شاهدانه مقررات و قانون مالیاتی اجازه می دهد تا برای پزشکی دارندگان کارت به رشد به پنج گیاهان در هر خانواده است. اما زبان مورد جایی که آنها در حال رشد است مبهم است. گیاهان باید در "محصور قفل فضا" که در آن آنها نیست "به موضوع عادی نمایش عمومی" و "امن از دسترسی های غیر مجاز از جمله دسترسی های غیر مجاز توسط یک فرد زیر 21 سال."

در آن صورت به نظر می رسد امن ترین محل برای به انجام رساندن این امر می تواند در داخل خانه. و اگر شما تصمیم به رفتن این مسیر شما را در شانس هستید. اکثر آموزشی و تجاری منابع در دسترس برای صفحه اصلی شاهدانه کشت بشود به سمت داخل رشد—یا چه محلی, هوای آزاد, باغبانی کارشناس من می دانم که خواستار "bro-تولید کنندگان است."

در اوایل بهار من با حضور در یک کلاس در یک باغبانی داخل سالن فروشگاه عرضه در چگونه به رشد شاهدانه. مربی دیگری بود سابق کلرادو, رشد, و او مسلح با تعداد زیادی از اطلاعات بر روی همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد داخل کشت: دانه نژادها, کود, چراغ, پمپ, تایمر, چادر. آن را پیچیده سریع. تنها چیزی که او تا به حال به می گویند در مورد رشد شاهدانه در خارج این بود: "شما نمی خواهید برای انجام این کار است. شما نمی خواهد خوشحال می شود."

او ممکن است اما شاهدانه بوده و خوشبختانه در حال رشد خارج از منزل غیر مسلح توسط بهنگام نور LED چرخه رطوبت ساز و مصنوعی کود برای هزاران سال. و در حالی که میانه نیست زمرد مثلث, آن را هنوز هم یک جای خوب برای رشد آن است. به عنوان طولانی به عنوان شما را فروتن پچ منزوی نور خورشید بر روی یک ایوان و یک بالکن یا حیاط خلوت—وجود دارد ممکن است زمان بهتر از یک قرنطینه شیکاگو بهار به رشد خود را.

"این گیاه رشد وحشی در سراسر ایندیانا می گوید:" شاون Odneal شیمیدان و صاحب ریشه 66 فروشگاه باغ در بنسنویلل که دارای تخصص در داخل سالن ورزشهای آبی - و سیستم های هیدروپونیک در حال رشد. "حتی ده سال پیش از آن بود و هنوز هم در حال رشد وحشی در خندق. این است که در آن کنف و شاهدانه رشد در ایالات متحده آمریکا آب و هوای مناسب برای رشد شاهدانه در خارج از منزل—برای حداقل یک فصل است."

Odneal می گوید: او می داند که به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر که در حال برنامه ریزی برای رشد شاهدانه برای استفاده شخصی در خارج از منزل در این سال—از جمله خود. اما او صلاحیت "حداقل یک فصل" تأکید یک بخش در جهان از علف های هرز کشت بین داخل و خارج. او معتقد است در حال رشد خارج خوب است برای مبتدیان اما او همچنین فکر می کند که آنها باید فارغ التحصیل به پیشرفته تر قابل کنترل و به طور بالقوه پربارتر باغبانی داخل سالن.

یوهانا نقره معتقد است در غیر این صورت. "بسیاری از این های داخلی تولید کنندگان حشیش تنها رشد علف های هرز در داخل خانه می گوید:" برکلی-بر اساس باغبانی کارشناس و نویسنده از رشد علف های هرز در باغ: بدون سر و صدا بذر-به-ذخیره کردن راهنمای, هوای آزاد, شاهدانه کشت. "آنها واقعا درک نمی کنم که چگونه گیاهان رشد خارج است. آنها تنها صحبت های داخلی شاهدانه کشت. من احتمالا میخوام اذیت بسیاری از مردم, اما من فکر نمی کنم سرپوشیده شاهدانه رشد یک باغ است.'"

اما نقره و Odneal توافق بیشتر از آنها ممکن است فکر می کنم. آنها هر دو بی میلی برخی از ارائه نسخه از این بارها تکرار کلیشه "وجود دارد یک دلیل آن را به نام 'علف هرز است.'"

برای یک چیز, آن را تا حد زیادی می تواند مراقبت از خود را. اگر شما در حال رشد خارج از منزل با مجموعه ای مناسب از انتظارات وجود دارد مقدار زیادی به نگرانی در مورد زمانی که شما برخی از اساسی با شدت کم مراحل. شما ممکن است تکراری که 23 درصد THC ترکیبی redolent از کیوی و Smurf پو که ناپدید شد از درمانگاه ها در ژانویه 2, اما شما نمی خواهد پرداخت که بسیار برای آن است یا نه.

در ابتدا شما نیاز به دانه. در این مرحله در فصل Odneal توصیه می کند که تولید کنندگان در فضای باز دریافت نگه دارید از بازیگران دانه که او ندارد و ترجیح می دهند برای رشد در محیط داخلی. گیاهان از کلاسیک شاهدانه photoperiodic معنی که پس از "رویشی" رشد دولت آنها نیاز به معرض کاهش نور به منظور گل. که خوب در داخل خانه اگر شما می توانید کنترل نور, اما در خارج آنها ممکن است زمان کافی را به پایان برساند قبل از روز دریافت بیش از حد سرد و کوتاه است. بازیگران دانه گل خود به خود در عرض دو تا چهار هفته از جوانه زنی. آنها ممکن است تولید نمی کند تا آنجا که نور گیاهان, اما آنها این کار را انجام سریع—و آنها با احتیاط به اندازه. نقره ای, که همچنین به طور کلی disapproves از بازیگران دانه موافق است که آنها احتمالا از سمت راست حرکت برای شیکاگو آب و هوا در حال حاضر.

شاهدانه نیز دوپایه—آن رشد می کند و هر دو نر و ماده در گیاهان است. به طور معمول بسیاری از افراد در حال رشد برای مصرف نمی خواهید مرد که تولید از کار افتاده گل است که تصور می شود کمتر قوی تر از ميوه—نام مستعار sinsemilla—unpollinated گل زن. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از روند "تعیین جنسیت" گیاهان خود یعنی وجین کردن مردان است که جوانه و گرده افشانی زنان خود را, شما می توانید خرید دانه feminized تضمین شده برای تولید گیاهان only زن.

همه شیوه ای از دانه ها به طور گسترده ای در دسترس برای خرید آنلاین. یک منبع محلی, دانه Mosca, وعده حمل و نقل از بازیگران دانه در عرض یک تا دو روز. Odneal که توصیه حقوقی و پزشکی رشد فضاهای سراسر شیکاگو نمی تواند فروش بذر اما خدمات خود را کمک خواهد کرد را انتخاب کنید عمومی-گونه های مناسب که برای درمان بیماری های خاص و یا بیماری است.

هنگامی که دانه ها جوانه زده آن را یک ماده از babying داخل آنها را تا زمانی که گرم است به اندازه کافی برای آنها را به بیرون رفتن برای خوب است. این به این معنی کمی بیشتر از نگه داشتن آنها را در زیر نور کافی تا رسیدن به یک پا و یا تا—روشن پنجره کار می کنند. از همه مهمتر نمی overwater آنها نمی, غذا را با کود (در واقع غذا نیست و آنها در همه در این مرحله)—دو تا از رایج ترین اشتباهات تازه کار, با توجه به Odneal. "چالش شما این است برای دریافت سالم و نوجوان در داخل خانه رشد کرده به طوری که شما رو یک ماه و نیم سر شروع قبل از اینکه شما گیاه از آن خارج," او می گوید. که در مورد همان زمان شما می خواهم قرار دادن گوجه فرنگی در زمین; در شیکاگو در اواخر ماه مه تا اوایل ماه ژوئن است.

یکی دیگر از گزینه این اواخر در این بازی این است که کاشت صنوبر و یا قلمه از گیاهان است. اگر شما می توانید پیدا کردن آنها کمی بیشتر حساس است. آنها نمی باید قوی ریشه عمودی اصلی مانند نهال انجام آنها نیاز به یک مراقب انتقال دوره به آنها را به خارج از منزل با توجه به نقره ای. صعودی: شما می دانید که شما در حال گرفتن یک گیاه است.

بخش سرگرم کننده است که تماشای آنها را رشد می کنند. مطمئن شوید که وجود دارد چیزهایی که فکر می کنم بیش از تابستان است. ظروف و یا خاک ؟ شاید شما نیاز به یک ارزان گلخانه ای قابل حمل برای محافظت از خود را از باد و باران. بارور یا نه ؟ (کمتر بیشتر است, می گویند Odneal و نقره ای.) آفات و بیماری ها می تواند یک مشکل است اما می توان آنها را در برخورد با (لورن هرگز تا به حال).

نقره ای کتاب که آدرس همه این مسائل و بیشتر, است, بهترین, بیشتر, اطمینان بخش, منبع من در مورد رشد مقدار کمی از علف های هرز در خارج از منزل. "من فوق العاده تنبل باغبان و من نمی دهد بسیاری از گیاهان عشق خاص," او می گوید. "شما باید به بسیار دشوار است برای زنده ماندن در باغ من."

ممکن است که بزرگترین مشکل برای تولید کنندگان در فضای باز در شیکاگو است که دیگر مردم دزد در خاص است. آیا می شود جای تعجب نیست اگر آن اتفاق می افتد Odneal می گوید. "آنها صبر کنید تا هفته قبل از شما آماده برای برداشت و آنها را در آن."

به همین دلیل عبارت "موضوع عادی نمایش عمومی" و "امن از دسترسی های غیر مجاز" فقط به عنوان مهم برای گیاهان به عنوان آنها را برای شهرستان تولید کنندگان است. اگر جرم و جنایت پایین بود 30 درصد در ماه گذشته در حالی که اداره پلیس شیکاگو مشغول اجرای stay-در-خانه سفارش این بدان معنا نیست که five-0 نمی آمد snooping اطراف این تابستان اگر شما همسایگان فضول دریافت بوی زغال اخته بشقاب سفالی کوچک شکوفایی در کنار کوره یا پنیر آبی در سطل رنگ در بالکن. "اگر ساکنان گزارش مشکوک به در اختیار داشتن غیر قانونی توزیع و یا رشد شاهدانه ما را در پاسخ و بررسی بر این اساس می گوید:" CPD سخنگوی لوئیس Agostini. "هر اجرای اقدامات شخصی استفاده شاهدانه رشد و یا در اختیار داشتن خواهد بود مطابق با بخش احكام و حشیش و مقررات مالیاتی عمل می کنند."

Hmm. هنوز هم بیش از حد روشن است اگر قانون خوب است با, هوای آزاد, در حال رشد است. شاید ما باید با یک وکیل چک: "این می تواند یک پاسخ پیچیده اما کوتاه پاسخ است, "شاید" می گوید: "لری Mishkin محلی وکیل است که متخصص در شاهدانه قانون در ارتباط با Hoban قانون گروه مستقر در دنور. "هیچ جا وجود دارد اکسپرس نوشته ارائه به طور مستقیم منع کشت در فضای باز برای homegrow. هنوز هم برای من از آن خوانده شده به عنوان "خارج و رشد" بدون گفتن "نه خارج از رشد."

روستوف امتیاز به تمام انواع از راه ابهامات می تواند انباشته در برابر رشد در فضای باز—از جمله, اما نه محدود به, فضول همسایه سناریو—و بنابراین او می خواهم توصیه یک مشتری در برابر آن. "اما عدم وجود اکسپرس', هیچ, هوای آزاد, رشد' زبان خواهد شد با این حال در نتیجه برخی از افراد در تلاش برای خارج از رشد. و سپس همه ما می توانید ببینید که چگونه وضعیت پخش کردن, نحوه اجرای قانون آن دسته و این که آیا قوه مقننه جبران آن بخش از قانون برای روشن شدن نزاکت در فضای باز رشد می کنند."

اما اگر شما آن را امتحان کنید شاید همسایگان خود خواهد بود به آن. در حومه غربی لورن شد. او به ازدیاد می گردد از خود گیاهان به همسایگان خود در هر دو طرف است و آنها در حال حاضر رو به رشد خود را در خارج بیش از حد. بهترین توصیه: "یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد روند اما نمی overthink آن است. مردم آن را واقعا پیچیده است و آن را نمی باید بود." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب