Lightfoot تعجب مستاجر حفاظت و اندازه گیری, ruffles پر

برای بزرگنمایی کلیک کنید طبخ شهرستان کلانتر نمایندگان انجام یک اخراج در ساحل جنوبی در ماه مارس سال 2018

توسط ABESTANEWS در 8 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Cook County Sheriff's deputies perform a eviction in South Shore in March 2018 - MAYA DUKMASOVA
  • طبخ شهرستان کلانتر نمایندگان انجام یک اخراج در ساحل جنوبی در ماه مارس سال 2018
  • مایا Dukmasova

اصلاحیه جدید به شیکاگو مسکونی مستأجر فرمان معرفی توسط شهردار لری Lightfoot در شهر هفته گذشته جلسه شورای گسترش برای حمایت از مستاجران رو به هیچ-گسل اخراج. در صورت تصویب این تغییرات نیاز به صاحبخانه به 90 روز اطلاع—به جای زمان 30 روز به مستاجران که اجاره آنها نمی خواهند به تجدید. و اگر صاحبخانه نیست تجدید اجاره به "قابل ملاحظه ای بازسازی و یا تخریب" واحد آنها می شود ملزم به پرداخت مستاجران a $2,500 جابجایی دستمزد. بدون علت اخراج تاثیر حدود یک چهارم از این شهر مستاجران با توجه به شهردار که نیاز به زمان بسیار بیشتری برای ریشه کن کردن زندگی خود و پیدا کردن یک خانه جدید از ماه در حال حاضر فراهم شده به آنها. جای تعجب نبود فقط صاحبخانه گروه خودداری کردند در Lightfoot را "عادلانه مقررات" لایحه بلکه مترقی aldermen که رای به حرکت آن را به کمیته قوانین—یک محل که در آن پیش نویس قانون اغلب "می رود به مرگ است."

No-fault اخراج منصفانه بازی در شیکاگو به این معنی که صاحبخانه رایگان به درخواست مستاجر به ترک با اطلاع 30 روز اگر آنها در یک ماه-به-ماه قرارداد اجاره و آنها رایگان نیست به تمدید یک مستاجر اجاره بلند مدت. مستاجر طرفداران ایم که سازماندهی برای بلند کردن دولت ممنوعیت اجاره کنترل نیز تحت فشار قرار دادند به ایجاد یک "فقط به علت اخراج" قانون آن را ممنوع کرده صاحبخانه از تجدید نیست یک مستاجر اجاره مگر اینکه مستاجر بود و نقض آن نمی پرداخت اجاره و یا به خطر انداختن سلامت و ایمنی ،

در ماه فوریه Lightfoot عناوین ساخته شده زمانی که او اعلام کرد او می تواند فشار برای یک "فقط به علت اخراج" فرمان در شورای شهر هر چند این روشن نیست که آیا او به معنای واقعی فقط علت و یا با استفاده از اصطلاح هنر به معنی چیز دیگری است. در عین حال مذاکرات بین Lightfoot دولت و طرفداران مسکن از حدود 40 گروه های جامعه ایران تحت مسکن لیگ عدالت چتر در حال حاضر شده است در حال پیشرفت برای ماه می باشد. آنها محور در چگونه برای تقویت مستاجر حمایت در صورت وخیم کمبود مسکن مقرون به صرفه و مداوم gentrification فشار. بسیاری از مستاجر طرفداران امیدوار بودیم که او واقعا معنی فقط به علت اخراج در حالی که صاحبخانه گروه نگران در مورد همان. شهر ظاهر شده بود حاضر نه تنها به منع اجاره غیر تجدید اما به صاحبخانه پیشنهاد جابجایی مزایای به عنوان بالا به عنوان $10,000 (که زمان و هزینه صاحبان اموال مجبور به پرداخت زمانی که اخراج مستاجران از وام ساختمان). Coronavirus همه گیر منتقل شده بود به این بحث به سوز تا چند هفته گذشته.

منابع آشنا با این بحث بین شهر مستاجر طرفداران صاحبخانه نمایندگان و سهامداران جامعه می گویند که Lightfoot دولت به نظر می رسید به در هیئت مدیره با یک واقعی فقط باعث اخراج پیشنهاد تا زمانی که تنها چند هفته پیش. آنها با تعجب به یاد بگیرند که در مورد عادلانه "متوجه" فرمان که می افتد کوتاه از نوع حمایت از یک علت فقط قانون اخراج خواهد ارائه دو روز قبل از جلسه شورای.

"می گویند این اقدامات مهم نیست, اما ما نیاز به مطمئن شوید که این قانون می آید از همکاری است که آن می آید با یک بحث در مورد آنچه که مهم است. و این اتفاق رخ نداد" گفت: 25th بخش alderman بایرون Sigcho-لوپز که می خواهم رای به ارسال Lightfoot لایحه به کمیته قوانین. در حالی که او نیست مخالف ایده دادن مستاجران طولانی مدت متوجه او می گوید: مستاجر باید بیشتر حمایت از gentrification. او همچنین در برابر یک جانبه به شیوه ای که در آن او را دیدم Lightfoot پیشرفت خود را پیشنهاد. "مسئله این است که با این روند و این روند مهم است."

با توجه به بیانیه ای از وزارت مسکن دولت بوده و پایدار در مذاکرات با aldermen و طرفداران و تصمیم گرفت برای صلح عادلانه "متوجه" اقدامات پس از آنها "شنیده می شود از تعداد گسترده ای از کوچکتر صاحبخانه و مسکن مقرون به صرفه ارائه دهندگان که یک فرمان است که در برخی موارد منع صاحبخانه از انتخاب به تمدید اجاره نامه که آن را به پایان می آید خواهد بود بسیار دشوار است. ما بیشتر شنیده از صاحبخانه که [$10,000] جابجایی پرداخت بیش از آنها خالص در برخی از سال است." این بیانیه در ادامه می گویند که دولت احساس اعتماد به نفس است که آنها می خواهم که به رای آنها نیاز به تصویب این نمایشگاه متوجه فرمان. "بنابراین ما احساس می کنیم باید به پیشبرد حمایت است که می تواند به جلب حمایت و پشتیبانی است."

این به این معنا نیست که فقط باعث اخراج قانون است مرده در آب, اما اگر آن را معرفی و در ماه های آینده خود را به عنوان حامیان طرح آن ممکن است در رقابت با Lightfoot پیشنهاد.

"ما در حال انتقاد از لایحه خود را. آن است که یک گام در مسیر درست است. اما آن را در هر نقطه در نزدیکی کافی به اندازه کافی برای مقابله با مشکلات به عنوان ما آنها را ببینید" گفت: مسکن لیگ عدالت سخنگوی مایک Saelens. "دو صورتحساب سیب و پرتقال است . . . [Lightfoot لایحه] نشانی گوشت از این موضوع است که مطمئن شوید که مستاجر می تواند در محل باقی بماند." او اضافه کرد که فقط باعث اخراج قانون هنوز هم اجازه صاحبخانه به تمدید اجاره اگر مستاجر ایجاد مشکلات. "آنها فقط باید به سند آن است . . . ما فقط گفت: 'آیا کمی بهتر نگهداری سوابق و اگر شما نیاز به حذف یک مشکل مستاجر ما در هیئت مدیره با آن است.' ما فقط تلاش برای ایجاد ثبات بیشتر موجر و مستاجر روابط است."

صاحبخانه اما آن را نمی بینم که در راه است. چند صاحبان اموال و توسعه دهندگان گروه تقبیح Lightfoot لایحه به عنوان به زودی به عنوان آن اعلام شد. "شهردار تغییرات پیشنهادی به مستاجر قوانین نامطلوب و عواقب ناخواسته در کسانی که در حال ارائه مهم stay-at-home خدمات در طول این همه گیر: محله مسکن ارائه دهندگان" محله صاحبان ساختمان داد نوشت: در بیانیه ای. اگر آنها نمی, ارائه جزئیات درباره این عواقب این تغییرات به صاحبخانه و مستاجر قوانین "باید صبر کنید تا آینده مسکن در شیکاگو است که بیشتر قابل پیش بینی پس از همه گیر شده است."

مقامات شهر می گویند که آنها در حال برنامه ریزی برای معرفی بیشتر همه گیر مرتبط با امداد در هفته می آیند و انتظار عبور از Lightfoot منصفانه متوجه فرمان در ماه ژوئن. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن