هیچ تفهیم اتهام برای پولسبو افسر شات آمریکایی های بومی در نمایش آتش بازی

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 1:00 PM EDT Apr 17, 2020این پولسبو افسر پلیس که در ماه جولای به ضرب گلوله کشت

توسط ABESTANEWS در 29 فروردین 1399

این پولسبو افسر پلیس که در ماه جولای به ضرب گلوله کشته و یک بومی آمریکایی در یک جمعیت جمع آوری شده برای یک صفحه نمایش آتش بازی را نمی خواهد اتهامات را Kitsap County دادستان جمعه اعلام کرد.

با تکیه به طور عمده در گفته های شاهدان عینی از جمعیت و شواهد فیزیکی جمع آوری جولای 3 از صحنه در نورث کریک آب نما دادستان چاد Enright نوشت: افسر کریگ کلر توجیه بود در تیراندازی Stonechild Chiefstick, 39.

"آنها هیچ تعصب آنها هیچ علاقه ای در این مورد" Enright گفت: از 21 شاهدان وی در گزارش خود. "این مردم بودند که تنها دخالت شد آنها اتفاق افتاده است وجود داشته باشد در جولای 3. آنچه که آنها را دیدم و چه آنها توضیح داده شد که واقعا چه سوار این."

نقد و بررسی شامل درخواست برای پیگیری تحقیقات

اولیه تحقیقات درباره تیراندازی در موریل Iverson ویلیامز اسکله پارک به عنوان یک جمعیت از خانواده ها منتظر غروب به تماشای سوم ژوئیه آتش بازی به پایان رسید در ماه اکتبر توسط یک گروه از Kitsap County مبتنی بر افسران پلیس به نام Kitsap بحرانی Incident Response Team. پولسبو پلیس درگیر شدند در تحقیقات و کلر بود که استخدام این شهرستان در سال 2015 باقی مانده در مرخصی اداری تا Enright تصمیم. رئیس دن Schoonmaker گفت: در روز جمعه که کلر را به بازگشت به کار.

بعد از نتیجه اولیه تحقیقات Enright درخواست پیگیری و تحقیقات و از جمله شواهد نژادی یا شخصی در کلر بخشی — none داشت و در این شهر جان خود سیستم را به اطمینان حاصل شود همه فیلم بود و اختصاص آن بود.

هر چند کلر با پوشیدن بدن دوربین آن بود زدم به زمین در دوران اولیه درگیری با Chiefstick. که دوربین و فیلم بازیافت شد. بیشتر تحقیقات همچنین نشان داد یک افسر دیگر با پوشیدن یک دوربین اما تا به حال نه آن را روشن.

Enright بررسی تنها با تعیین این که آیا کلر باید اتهامات نیست که آیا او به دنبال بخش سیاست یا باید عمل متفاوت است. رئیس دن Schoonmaker گفت: تحقیقات مستقل را پس از Enright شارژ و تصمیم هیئت مدیره را يافته ها در مورد این پرونده است. تحقیق و تفحص بررسی خواهد شد که آیا کلر به دنبال بخش سیاست.

Schoonmaker گفت: او نیست که یک شرکت جدول زمانی. او در انتخاب این شرکت برای انجام بررسی است اما هنوز قرارداد امضا کرد. او انتظار می رود آن را به مدت 30 تا 60 روز کامل.

"من از آنها خواست به کارآمد اما من به آنها نیاز دارید به طور کامل بیش از هر چیز" Schoonmaker گفت.

حادثه

Chiefstick ظاهرا با حضور در این رویداد به تنهایی و کشیده بودند پلیس توجه منجر به نهایی برخورد ماموران پس از دریافت شکایت در مورد رفتار خود.

افسران بود با او تماس یک تعامل ثبت شده توسط دوربین — به او بگویید در مورد شکایات و در یک نقطه به او پیشنهاد کمک های پزشکی به عنوان او به نظر می رسد مست با توجه به گزارش. Postmortem آزمایش خون یافت می شود او به الکل و مت در سیستم خود را.

نهایی روبرو می شوند زمانی آغاز شد که یک زن به دنبال یک افسر در میان جمعیت به گزارش یک مرد شناخته شده به عنوان Chiefstick بود فقط تهدید با یک پیچ گوشتی.

کلر در پاسخ به این شکایت و Enright نوشت که بر اساس این گزارش کلر تا به حال علت احتمالی بازداشت Chiefstick برای جنایت حمله.

با کلر منجر به راه و دو نفر دیگر از افسران در پشت سر او در بر داشت Chiefstick. یک درگیری در گرفت و شاهدان گفته محققان که Chiefstick شکست عاری از کلر. پس از آن بود که کلر بدن دوربین به زمین سقوط کرد. گفته Chiefstick پس از آن هم در افسران با یک پیچ گوشتی در دست خود را.

کلر اخراج دو عکس ضربه Chiefstick دو بار در سر یک بار در قفسه سینه. او به زمین افتاد. یک پیچ گوشتی مطابق توضیحات بود در بر داشت و در صحنه است.

Redacted بدن فیلم دوربین از یک افسر بود که کمک به کمک به Chiefstick به دست آمده توسط Kitsap Sun از طریق ثبت درخواست ثبت افسران جستجو Chiefstick برای زخم ها و پوشش سوراخ گلوله با باند. به عنوان Chiefstick شلوار شروع به سقوط یک افسر کشیده و آنها را به بالا.

معلوم نیست اگر Chiefstick آگاه بود اما ماموران به طور متناوب او را تشویق و در مورد آنچه آنها می دانستند از تیراندازی آنها به عنوان منتظر پزشکان.

"قطع با ما دوستان ما رو کمک به آینده باشه ؟ نشستن تنگ" یک افسر گفت Chiefstick.

یک افسر دیگر شرح داده شده نسخه خود را از حوادث گفت Chiefstick در تلاش بود تا به مبارزه با افسران. کلر بود و نه در میان افسران ارائه کمک های اولیه.

"او در تلاش بود به دور و پس از آن او در ما وجود دارد ما در اینجا من فکر می کنم روشن ما را با یک پیچ گوشتی" یک افسر گفت. "Lunging, رقص در اطراف تکان دادن (ناخوانا) و شروع به آمدن به جلو, دو عکس از کار اخراج شدند."

همچنین شنیده می شود در ضبط: "ما شده اند با داشتن بسیاری از مشکلات با پسر او شده است لگد از هر بار ما تا به حال چندین تماس در او."

Chiefstick درگذشت در پشت آمبولانس یک زمان کوتاه بعد از آن به عنوان پزشکان آماده به پرواز به یک سیاتل اورژانس برای درمان.

آتش بازی نمایش داده شد و نه لغو و اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

افسر می دهد یک بیانیه

کلر در ابتدا کاهش یافته است به ایجاد یک بیانیه. پس از بخش عمده ای از این پرونده منتشر شد در ماه اکتبر به Enright گفت: کلر ارائه یک بیانیه نوشته شده است در ماه دسامبر که در آن او ادعا Chiefstick او حمله دو بار قبل از او از کار اخراج شدند.

Chiefstick "حمله با سلاح و تلاش برای چاقو زدن به من" کلر نوشت: در این بیانیه است. "او به من حمله دوم و اخراج سلاح من در دفاع از زندگی و زندگی از شهروندان در اطراف من."

کلر افزود: با توجه به Enright گزارش: "(H)آگهی من نمی عکاسی آقای Chiefstick او را به شدت مجروح و یا کشته شدن خودم و/یا دیگر شهروندان است."

چگونه Enright رسیده تصمیم خود

در گزارش خود Enright عقب رانده برابر فرض که اطلاعات بر اساس police نسخه از حوادث هر چند او اشاره کرد که اغلب در تیراندازی پلیس تنها شاهد افسران.

"برخی ممکن است نتیجه گیری کرد که آنچه در زیر 'پلیس نسخه.'" Enright نوشت. "آن نیست. این چیزی است که تماشاگران را دیدم در لحظات پس از بدنه دوربین جدا شد و قبل از اینکه افسر کلر تصمیم به استفاده از نیروی مرگبار."

آن را نه یک بیانیه و یا یک قطعه واحد از شواهد Enright که منجر به این تصمیم شده است. هر چند تفاوت وجود دارد در آنچه مردم را دیدم — به حساب خود دیدگاه و آنچه در آنها متمرکز شده است در طول حرکت سریع حادثه که در زمان حدود 10 ثانیه — Enright گفته بودند "مشترکات."

این گزارش شامل اظهارات از نزدیک به دو دوجین غیر پلیس شاهدان که یا خود را تکمیل اظهارات و یا به اظهارات محققان پلیس.

"هنگامی که شما کراوات با هم تمام consistencies بین تمام شاهدان این چیزی است که به من بهترین تصویر از آنچه اتفاق افتاده است," او گفت:.

یک شاهد گفت: کلر و Chiefstick شد 5 تا 7 فوت از هم جدا هنگامی که کلر اخراج یکی دیگر از 4 فوت است. قبلی داستان در Kitsap Sun گزارش داد محققان تخمین زده بودند 9 پا از هم جدا. Enright متکی در واشنگتن گشت Crime Lab پیدا کردن که پودر برنز در Chiefstick چهره نشان می دهد او در حدود 2 فوت از کلر تفنگ زمانی که کلر اخراج شدند.

"این فاصله را محدود غیر کشنده گزینه های در دسترس به افسر کلر" Enright نوشت.

Enright گفت: هر چند کلر یک افسر همان قوانین مربوط به دفاع از خود اعمال می شود. Enright با اشاره به فاصله کوتاه بین دو و شواهد که Chiefstick مسلح شد و با یک پیچ گوشتی و "lunging" در کلر.

"کسانی که عامل بزرگ" در تصمیم گیری برای کاهش به پرونده اتهامات Enright گفت: فاصله فیزیکی که Chiefstick مسلح شد و شیوه ای که او در آن بود برگزاری پیچ گوشتی.

"برخی از توصیف آن به عنوان lunging برخی از توصیف سلاح سرد حرکات" Enright گفت. "این منصفانه است که می گویند اکثر شاهدان توصیف او را برگزاری آن در صورت تهدید."

یک شاهد عینی توضیح داده شده دیدن هیچ مبارزه قبل از عکسبرداری

موجود در Enright گزارش حساب از یک شاهد که ارسال متون و نوشت: کثیرالانتشار پست در رسانه های اجتماعی در انتقاد از تیراندازی و گفت این درست نیست." او نوشت: او نمی بینم Chiefstick رفتار نامنظم برگزاری یک سلاح و یا مبارزه با کلر قبل از اینکه شات. هنگامی که او بعدها مورد سوال توسط یک محقق افسر نوشت که این زن گفت که او در پارک هنگامی که تیراندازی رخ داده است اما شاهد تیراندازی واقعی. برخی از جزئیات دیگر او گذاشته بودند در تضاد با بدن فیلم دوربین و دیگر شاهدان.

Enright نوشت: این زن ارائه شده "با ارزش توصیف حوادث, اما آنها مغایر با اکثر اظهارات شاهد."

در گزارش خود Enright نیز به عقب رانده در برابر گردش اطلاعات در رسانه های اجتماعی است که او گفت: نبود حمایت از واقعیت.

"تصمیم به پرونده اتهامات جنایی همیشه باید رانده شده توسط شواهد و توسط قانون" Enright نوشت. "در اینجا باید آن را هدایت قابل اثبات حقایق از آنچه رخ داده است در ماه جولای 3rd, و نه با مفروضات نظریه یا حدس ملتهب توسط بی اساس رسانه های اجتماعی نظرات."

پرس و جو به تعصب نژادی

Chiefstick عضو Chippewa کری قبیله سنگی پسر رزرو در, Box Elder, مونتانا, اما همچنین یک عضو فعال Suquamish قبیله ای جامعه است. او جان سالم به در با مادر خود سه خواهر و پنج فرزند.

عکسبرداری تشدید تنش بین جوامع بومی آمریکا و اجرای قانون به خصوص بعد از یک بنای یادبود در ردموند به Chiefstick داشت تخریب.

Enright درخواست اضافی رسیدگی به شکایات از نژادپرستی و تعصب به طور کلی و خاص به Chiefstick.

شامل یک درخواست وکلای مدافع برای Chiefstick دوستان و خانواده و در رسانه های اجتماعی برای قبل از تماس بین او و کلر و اطلاعات بیشتر ارائه شد.

"ما نمی توانیم انکار آمار در مورد افسر درگیر تیراندازی در سراسر کشور" Enright گفت. "ما می دانیم که آنها به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع اقلیت. بنابراین من فکر می کنم زمانی که شما در این وضعیت شما باید یک تعهد به آن نگاه کنید کمی نزدیک تر به دیدن اگر تعصب بازی هر بخشی."

به بررسی بیشتر داشت نه گونه شواهد اساسی قبل از برخورد بین Chiefstick و کلر و نه شکایت از نژادپرستی در برابر کلر که خود را شروع اجرای قانون حرفه ای در سال 2014 به عنوان یک افسر با پورت قمار-S'Klallam قبیله ای اداره پلیس.

"این مورد مشاهده شده است توسط بسیاری از اعضای ما در چارچوب نژادی و بی عدالتی است که رخ داده است در جامعه خود ما بیش از نسل" Enright نوشت. "درخواست برای این مورد در نظر گرفته شود که در آن تاریخ در حال صمیمی و صادق است. قانون این اجازه نمی دهد که رفتار دیگران در گذشته برای نفوذ در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اتهامات جنایی باید امروز واصل شده است.

رئیس پاسخ می دهد

Schoonmaker گفت: این تصمیم به استفاده از نیروی مرگبار یکی از سخت ترین تصمیمات یک افسر می توانید و احساس درد توسط افسران Chiefstick خانواده و شاهدان تازه باقی می ماند.

"انشعابات است که تصمیم گیری که آیا توجیه در این مورد یا نه برای همیشه ماندگار," Schoonmaker گفت. "آن را هنوز هم در یک وضعیت دشوار و ادامه خواهد داد به یک وضعیت دشوار."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن