مکث به صورت مرحله به مرحله بازگشایی در ایالت واشنگتن برای تمدید از طریق جولای 28

راشل LA CORTE آسوشیتد پرسمنتشر شده 7:56 PM EDT Jul 14, 2020المپیا (AP) — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعل

توسط ABESTANEWS در 25 تیر 1399

المپیا (AP) — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد که ایالت مکث برای شهرستان به دنبال پیشرفت خود را از مرحله فعلی اقتصادی بازگشایی خواهد شد و در ادامه از طریق حداقل جولای 28 و او هشدار داده است "خطر قابل توجهی" که بخش هایی از اقتصاد ممکن است بسته شود و دوباره اگر coronavirus فعالیت همچنان به صعود.

مکث — اجرا شده در اوایل این ماه — اصل در نظر گرفته شده در محل به مدت دو هفته برای دولت در 39 شهرستان که در مراحل مختلف از یک چهار مرحله اقتصادی بازگشایی طرح است. اما Inslee گفت: تعداد موارد تایید شده و میزان بستری شدن مشکل است.

"ما نه به عنوان بد شکل به عنوان برخی از کشورهای دیگر. اما ما باید به دنبال که در آن ما در حال رفتن به, نه تنها, که در آن ما هستند" Inslee گفت: در یک کنفرانس خبری. "و ما می رویم به مشکل بزرگ اگر ما راهی برای دست کشیدن از این بیماری همه گیر است."

Inslee ذکر متحده مانند اورگان و کالیفرنیا که به تازگی نورد reopenings در پاسخ به افزایش بوده است.

"انجام این کار خواهد بود واقعا دشوار است," او گفت:. "اما وضع موجود ما می دانیم که بسیار خطرناک است در حال حاضر."

Inslee گفت: این اقدامات مردم را در حال حاضر — از جمله پوشیدن صورت پوشش و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران "است که برای تعیین چه این ویروس به نظر می رسد در پاییز."

در هفته گذشته افزایش ایالت سفارش اثر در زمان که نیاز به کسب و کار به رد خدمات به مشتریان که نمی پوشند و صورت پوشانده اند. که به منظور ایجاد شرایط قبلی ماسک مورد نیاز صادر شده در ماه گذشته.

معافیت وجود دارد برای افرادی که ناشنوا هستند و یا از دست دادن شنوایی کسانی که شرایط پزشکی که آنها را مانع از پوشیدن یک ماسک و سن کودکان 5 و جوان.

و افراد درگیر در اوقات فراغت به تنهایی و یا با اعضای خانواده و کسانی که غذا خوردن در رستوران ها مجبور به پوشیدن ماسک به عنوان طولانی به عنوان آنها به درستی فاصله از دیگران است.

هفده شهرستان در فاز 3 از بازگشایی که اجازه می دهد تا ورزشگاه و سینما به کار در نیمی از ظرفیت ها برای افزایش ظرفیت 75% و در گروه مجالس به 50 نفر از جمله فعالیت های ورزشی است. مستقل میله در استان ها در این مرحله هنوز مجاز به باز بماند و ارائه خدمات جدول اما نوار صندلی مجاز نیست.

هفده استان ها در حال حاضر در فاز 2 است که اجازه می دهد تا رستوران ها و میخانه به کار در نیمی از ظرفیت محدود جدول اندازه مو و ناخن سالن و باربر مغازه ها به سر کسب و کار و فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در فروشگاه خرید در 30 درصد ظرفیت است. آن را نیز اجازه می دهد تا اضافی تفریح در فضای باز و مجالس با بیش از پنج نفر در خارج از فرد به خانواده.

پنج شهرستان — Benton, Chelan, Douglas, فرانکلین و Yakima — در حال حاضر تنها شهرستان در یک تغییر فاز 1 از بازگشایی که اجازه می دهد تا برخی از اضافی فعالیت های کسب و کار فراتر از ضروری کسب و کار.

همچنین روز سه شنبه وزارت بهداشت منتشر شده جدید مرگ گزارش داده است که شامل دسته بندی های مختلف از مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

این گزارش می آید یک روز پس از دولت وزارت بهداشت گزارش شده بود آنها کاهش تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور پس از تعیین 39 مرگ و میر بوده است از علل طبیعی.

آخرین شماره شنبه منتشر شد نشان داد که در موارد 1,458 مرگ و میر که در آن فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 65 نفر بودند مشخص نیست که این ویروس به عنوان یک علت یا عاملی از مرگ: نه درگذشت, با توجه به, قتل, خودکشی یا تصادف و 56 مشخص شد به طور طبیعی مرگ و میر.

از 1,393 موارد که باقی می ماند 1,301 تایید coronavirus مرگ و میر, 25 می باشد که در آن گواهی مرگ در حال انتظار یا از دست رفته به علت مرگ و 67 مشکوک به COVID-19 مرتبط اما خود گواهی مرگ را منعکس نمی کند که. وزارت بهداشت به دنبال خواهد داشت تا در هر مورد مشکوک مرگ و میر به علت مشخص.

علاوه بر این وجود دارد که 80 مرگ و میر که در آن یک گواهی فوت لیست COVID-19 به عنوان یک علت یا عامل مرگ اما که در آن فرد ندارد شناخته شده مثبت coronavirus آزمون. این شماره گنجانده شده در روزانه به دفعات مشاهده شده است.

ایالت بیش از 41,700 موارد coronavirus تایید شده است.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید و مرگ در برخی بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

مقامات گفت که تعیین میزان آن coronavirus منجر به مرگ یک فرد باعث می شود فرآیند پیچیده و داده است به احتمال زیاد برای ادامه به تغییر در طول زمان.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن