چه با محبت روز ؟ ژوئن 12 علامت برجسته دیوان عالی کشور تصمیم گیری برای ازدواج میان نژادی

N'dea Yancey-برگ ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:36 AM EDT Jun 12, 202012 ژوئن است دوست داشتن در روز جشن

توسط ABESTANEWS در 23 خرداد 1399

12 ژوئن است دوست داشتن در روز جشن به مناسبت روز دادگاه عالی زده دولت در برابر ممنوعیت ازدواج میان نژادی.

این روز به نام یاد ماندنی مورد محبت v. ویرجینیا و زن در مرکز آن ریچارد و میلدرد ، 1967 تصمیم دیوان عالی کشور زده 16 دولت ممنوعیت ازدواج میان نژادی به عنوان قانون اساسی.

"بیش از مسافت های طولانی آن تغییرات امریکا گفت:" پیتر Wallenstein نویسنده "نژاد و جنسیت و ازدواج: عشق v. ویرجینیا. "این فقط یک خیره کننده مورد است."

در پنج دهه پس از تصمیم گیری بین ازدواج افزایش یافته است. در سال 2015 یک در شش تازه ازدواج کرده بود و همسر یک نژاد های مختلف یا قومیت است که بیش از پنج برابر بیشتر از تعداد intermarried تازه ازدواج کرده در سال 1967 با توجه به مرکز تحقیقات پیو تجزیه و تحلیل از اداره آمار ایالات متحده.

مطالعه: وقتی که می آید به ازدواج و نژاد و قومیت توجه به کمتر

چه اتفاقی افتاد به ریچارد و میلدرد ،

در سال 1958 میلدرد باردار شدم و زن و شوهر از سفر به واشنگتن به ازدواج Wallenstein گفت. آنها سپس به خانه بازگشت و به کارولین County, Virginia, و نه مدت ها پس از آنها از خواب بیدار در وسط شب توسط پلیس که به اطلاع آنها بودند شکستن قانون است.

آنها زندانی به اتهام غیر قانونی مشترک و ارائه انتخاب: ادامه یا به خدمت زمان زندان و یا ترک ویرجینیا برای 25 سال است. این زن و شوهر تصمیم دوم و چپ دولت است.

Wallenstein گفت میلدرد محبت گزارش نامه نوشت و سپس به-دادستان کل Robert F. Kennedy شفاعت مورد خود و او کارگردانی او را به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. یک وکیل از ACLU در زمان خود مورد که در نهایت ساخته شده راه خود را به دیوان عالی کشور بود که در آن به اتفاق آرا به لغو در 12 ژوئن 1967.

Wallenstein توصیف میلدرد محبت به عنوان ابزاری در مورد لغو, اما او هرگز در نظر گرفته خودش یک قهرمان است.

"نبود من انجام," او گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه نادر در سال 2007. "این کار خدا."

ریچارد محبت کشته در یک تصادف ماشین 1975 و میلدرد دوست داشتنی در سال 2008 درگذشت.

خود داستان است که وقایع در سال 2016 فیلم "عشق" به عنوان به خوبی به عنوان 2011 مستند "عشق داستان است."

دریافت به دانستن Ruth Negga: اسکار-نامزد ستاره برک آوت از 'عشق'

چه با محبت روز ؟

بیش از 30 سال پس از محبت v. ویرجینیا تصمیم طراح کن تانابه آموخته از یاد ماندنی حاکم در حالی که در مقطع تحصیلات تکمیلی در Parsons School of Design. او گفت که او شیفته این مورد به دلیل از بین میراث و آن را موضوع خود تحصیلات تکمیلی پایان نامه پروژه.

که پروژه های بزرگ را به دوست داشتن روز تعطیلات تانابه گفت: جشن در سراسر کشور و جهان است. محبت روز به رسمیت شناخته شده است توسط یک تعداد انگشت شماری از کشورها و شهرستانها از جمله ویرجینیا ورمونت شهر نیویورک و لس آنجلس و سازمانهای مدافع حقوق مدنی مانند ضد افترا لیگ.

تانابه گفت: نام "نه فقط یک مرجع به یک زن و شوهر واقعی که مبارزه نژادی و بی عدالتی در آن نیز نشان دهنده عشق است که ما را به هر یک از دیگر."

مردم جشن می گیرند چگونه با محبت روز ؟

یک گروه کوچک از داوطلبان به طور معمول مختصات گل سرسبد رویداد در شهر نیویورک و تانابه گفت او شده است در تماس با مردم در هلند و ایتالیا و ژاپن و تایوان و اسپانیا.

تانابه گفت: مردم اغلب جشن با کباب کردن حیاط خلوت, جامعه, حوادث, میزگرد و یا اجرای برنامه های فرهنگی. برخی از مردم حتی انتخاب 12 ژوئن را به عنوان تاریخ عروسی خود را به دلیل اهمیت آن است.

چگونه دوست داشتن بعد متفاوت خواهد بود در این سال ؟

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و اعتراضات رخ داده در سراسر کشور در پی جورج فلوید, مرگ, جشن, به احتمال زیاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت است.

اگر چه روز است که در طول تاریخ بر محور "شادی و اتصال و جامعه" تانابه خواسته است که مردم را "معنی دار مکث" برای ایستادن در همبستگی با جامعه سیاه و سفید در نور از ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی.

در اینجا چگونه شما می تواند کمک: 100 راه شما می توانید اقدام علیه نژاد پرستی در حال حاضر

او افزود که وجود دارد این است که یک لیست از راه های حمایت از جامعه سیاه و سفید در طول تعطیلات و فراتر از آن از جمله تسهیل جامعه مکالمه رای گیری و اهدای روی محبت روز سایت.

"ما شده است درخواست مردمی برای ادامه این سنت رعایت محبت در روز معنی دار و شخصی راه بلکه با پیوستن به ما در آینده با هم در حمایت از زندگی و عدالت" او گفت:.

تأمل بر این موارد ارتباط میان سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس, Wallenstein گفت فلوید مرگ تجسم چگونه از یک و نیم قرن پس از محبت و تصمیم گیری و دیگر حقوق مدنی نقاط عطف 60 "سمی مانده از Jim Crow در سراسر قرن ها همچنان به راه خود را به پایین خیابان و به زندگی مردم."

"این واقعا بسیار قابل توجه است که چقدر می توانید تغییر دهید و آن را فقط به عنوان قابل توجه کمی می کند" Wallenstein گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

دنبال N'dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBraggtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن