واشنگتن به احتمال زیاد به دنبال وام برای نگه داشتن بیکاری صندوق حلال

راشل LA CORTE آسوشیتد پرسمنتشر شده 12:45 PM EDT Jun 30, 2020المپیا (AP) — واشنگتن می تواند درخواست برای وام ها

توسط ABESTANEWS در 10 تیر 1399

المپیا (AP) — واشنگتن می تواند درخواست برای وام های فدرال به عنوان به زودی به عنوان ماه آگوست یا سپتامبر به تامین بودجه تا پایان سال به منظور نگه داشتن آن بیکاری صندوق حلال به عنوان آن را همچنان به پرداخت مزایای به کسانی که تحت تاثیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی اشتغال و امنیت وزارت امور سوزی LeVine روز دوشنبه گفت:.

دولت بیکاری صندوق — که تا به حال بیش از $4.7 میلیارد دلار در آغاز مارس — در حال حاضر به $2.8 میلیارد دلار با توجه به آخرین شماره از آژانس.

لوین گفت که دولت بیکاری صندوق اعتماد قوی شده است و او اشاره کرد که واشنگتن یکی از معدود کشورهای است که آیا نیاز به یک وام های فدرال برای تقویت سیستم در طول رکود بزرگ.

"هنگامی که شما نگاه کنید اما در این واقعیت است که تقاضا برای مزایای بیکاری هستند هفت تا 10 برابر آنچه که آنها در طول رکود اقتصادی آن واقعا تساوی در این استخر از بودجه به طور چشمگیری" او گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی. او گفت که در حالی که او را نمی خواهم به می گویند که نیاز به وام اجتناب ناپذیر بود آن را "بسیار به احتمال زیاد با توجه به حجم و تقاضا و بالقوه در طول زمان برای استفاده از این سیستم است."

نزدیک به 1.2 میلیون نفر در ایالت واشنگتن باید ثبت مدعیان بیکاری از اوایل ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر زیان کار آغاز شد. تا به امروز دولت به پرداخت بیش از 6.5 میلیارد دلار سود به بیش از 875,000 افرادی که در زمینه ادعاهای اولیه.

دو سوم از این مقدار پول فدرال است که ارائه بیکار با اضافی $600 یک هفته در بالای دولت هفتگی سود حداکثر تا $790 هر هفته دوم بالاترین در کشور است.

در ماه مه وزارت امنیت اشتغال نشان داد که آن را تا به حال پرداخت تا $650 میلیون دلار از طریق ده ها هزار نفر از جعلی ادعا می کند که دولت بهبود $357 میلیون. غرب آفریقا تقلب حلقه با استفاده از هویت به سرقت رفته در قبل از نقض داده مانند عظیم 2017 Equifax نقض است که معتقد به تقلب است که هدف چندین کشورهای دیگر در طول بیماری همه گیر. در اوایل این ماه اعضای گارد ملی آورده بودند به کمک ID تأیید می کند.

حدود ده متحده در حال حاضر تایید شده توسط دولت فدرال برای دریافت وام چند در حال حاضر دریافت وجوه از جمله کالیفرنیا و نیویورک و تگزاس.

در حالی که پیش بینی کمبود نمی جلوگیری از کارگران بیکار از گرفتن کمک دولت فدرال وام می تواند منجر به افزایش مالیات برای کسب و کار در سال های آینده به بازپرداخت بدهی.

دولت مزایای بیکاری هستند بودجه ویژه مالیات بر کارفرمایان و پرداخت از طریق اعتماد به دولت بودجه. هر دولت و مجموعه خود را دارد نرخ مالیات و سود مقدار پرداخت.

هنگامی که اعتماد به بودجه اجرا پایین متحده می توانید وام های فدرال است که باید بازپرداخت شود ،

دولت فدرال coronavirus پاسخ بسته شامل یک ماده متحده اجازه می دهد به قرض گرفتن پول با بهره صفر برای بقیه سال به پوشش بیمه بیکاری هزینه. باقی مانده و هر گونه وام های آینده خواهد بود موضوع را به پرداخت بهره هر چند متحده امیدوار است که مقامات فدرال و گسترش بهره مقررات — یا ببخش وام به طور کامل.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن