انتحاری در داخل یک جهانی همه گیر

"من حمل مقدار زیادی در بشقاب من است و نمی دانم چه آینده نگه می دارد اما در حال حاضر من می دانم که من می خو

توسط ABESTANEWS در 18 تیر 1399
"I carry a lot on my plate and do not know what the future holds but, for now, I know I’d like to feel my legs walk to Lake Michigan for something other than 2 AM thoughts of suicide." - JOHN GARRISON
  • "من حمل مقدار زیادی در بشقاب من است و نمی دانم چه آینده نگه می دارد اما در حال حاضر من می دانم که من می خواهم به احساس پاهای من راه رفتن به دریاچه میشیگان برای چیزی غیر از 2 هستم و افکار خودکشی."
  • جان پادگان

"شما یا کسی که می آیند خیط و پیت کردن قرص ها را برای شما و یا من باید به آمبولانس تماس بگیرید," من, درمانگر به من می گوید پس از یک های اخیر شکست خورده اقدام به خودکشی. این وسط مه و من شده اند quarantining در یک آپارتمان استودیو به تنهایی با دو نفر از دوستان پایین سالن افرادی که شماره تلفن من لیست تماس های اضطراری در مورد چیزهایی تشدید می شود. خارج از قرنطینه بستری به معنی زمان صرف شده در یک بیمارستان تحت مراقبت و مواظبت چشم پزشکی کارکنان. داخل قرنطینه بستری به معنی در نظر گرفتن زمان و دور از مراقبت های بهداشتی کارگران برخورد با COVID-19 در سراسر ساعت.

Coronavirus به شدت شکل جهان ما زندگی می کنند. دو میلیون مرگ و میر در طی هفت ماه باید همه را مجبور به ادامه زندگی خود را در داخل انزوا. با نرخ بیکاری در 13.3 درصد و خطر خودکشی در افزایش سلامت روان شده است هرگز بیشتر شکننده است. نرخ خودکشی افزایش یافته است 35 درصد بیش از دو دهه گذشته و رکود اقتصادی در طول تاریخ منجر به افزایش تعداد افرادی که از زندگی خود را. به عنوان در سراسر جهان مستند همچنان برای بسیاری خوبی به تابستان اضافه شده افزایش انزوا را تنها بالا بردن افکار ناامیدی و یاس و ناامیدی در نهایت منجر برخی از پایین یک راه بدون بازگشت.

"کسی که شاید تا به مسائل مربوط به رها کردن و مبارزه با رد حال رفتن به یک زمان سخت در قرنطینه با توجه به آنچه در منابع خود هستند می گوید:" کاترین Chinnock یک درمانگر متخصص در تروما و افسردگی است. "گرایش به خودکشی ممکن است نشان می دهد تا مقدار زیادی برای افرادی که نیاز به خارجی اعتبار سنجی سمت راست در حال حاضر."

ارتباط بیولوژیکی ضروری است, چیزی است که ما نیاز به زنده ماندن. هنگامی که شما به تنهایی آن را تنها طبیعی به دنبال کسی برای تعامل اجتماعی است. انزوا از دیگران می تواند منجر به عزت نفس پایین, اعتماد و درگیری عاطفی است که می تواند تبدیل به فراگیر برای افرادی که در حال حاضر مبتلا به یک بیماری مزمن روانی یا بیماری جسمی. تحقیقات نشان می دهد تاثیر برداشت های اجتماعی می تواند در کوتاه قدی فرد گاهی اوقات منجر به مرگ از شرایطی غیر از خودکشی.

"در اروپا شرقی وجود دارد این یتیم خانه با بسیاری از بچه ها و تنها چند راهبه آن را اجرا کنید و این کودکان به حال خود پوشک تغییر آنها تغذیه می گوید:" کتی Augustyn یک مددکار اجتماعی بالینی واقع در شیکاگو است. "نیازهای اساسی خود مواجه شدند اما هیچ کس آنها را نوازش و چیزی که آنها پیدا بود که این بچه ها را متوقف گریه شد بی توجه شروع به از دست دادن وزن و در نهایت برخی از آنها درگذشت."

برای افرادی مثل من که رنج می برند از شخصیت مرزی, اختلال خلق و خو در نوسان است از یک انتهای طیف دیگر. روز را صرف خنده با دوستان به راحتی می تواند تغییر به خود آسیب در گردش چشم. من پانچ دیوار من به فروکش کردن درد و پاره کردن پوست از انگشتان من به نگه داشتن احساسات در خلیج. من نوشیدن مشروب الکلی و ترکیب قرص های انجام چیزهایی که من به یاد داشته باشید و بیدار شدن از خواب با زخم در آغوش من. من شکل هر چیزی بهتر است اگر آن را نگه می دارد من زنده است و نوشیدن یک بطری جک دانیلز در یک روز egged با دوست من که یک الکلی نقاهت. پس از از دست دادن کار من به دلیل مشکلات تا حد زیادی اطراف من, سلامت روان, من تمام وقت در جهان به ارسال به رذیلت.

"یک عامل خطر برای خودکشی استفاده از الکل و این که راه راست در حال حاضر می گوید:" ویکتوریا Kessinger یک روان درمانگر متخصص در dialectal رفتاری. "هنگامی که شما در حال کار از خانه و شما در قرنطینه آن را بسیار آسان تر به سوء استفاده از مواد و وجود دارد نه به اندازه پاسخگویی برای بیدار شدن از خواب و رفتن به کار در روز بعد."

رئیس در میان دلایل من خجالتی و دور از بستری است که شرم آور است. پس از 12 سال در حال خودکشی من شکل من باید همه چیز تحت کنترل است. من سعی کردم پنج بار در زندگی من است و می تواند نقشه چه چیزی باعث قسمت و در عین حال هر زمان که آنها بوجود می آیند, من فرو ریختن. من درمانگر هشدار خانواده من است که من در سازمان دیده بان به خودکشی و من باور نکردنی احساس شرم. خواهر من دکتر است و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری وقت خود را همراه با هر حرفه ای پزشکی است که بهترین را صرف رسیدگی به کسانی که در حال مرگ است. در مقایسه با COVID من احساس می کنم مشکلات من بی اهمیت هستند. من شناور بیش شمال غربی شماره در گوشی من قبل از رها کردن برنامه در دسترس نباشد. جای من می خواهم اجازه دهید کسی که می خواهد به زندگی می کنند یک شانس مبارزه از قرار دادن متخصصان پزشکی از طریق یک آهنگ و رقص من تجربه حداقل یک بار در سال.

"شرم آور است که عمیق تر و سمی تر. این باعث می شود شما فکر می کنید مشکلی وجود دارد می گوید:" Kessinger. "من می شنوم تعداد زیادی از مردم بگو: من چنین انت فرد است. همه این افراد مبارزه برای زندگی و من آرزو می کنم آن را به من بود. من احساس می کنم مانند زباله است که به دلیل.' آنها از افکار خودکشی و در بالای آن وجود دارد شرم آور است."

با جهان در میان آتش دوزخ و ناامیدی به حاشیه رانده شده مردم به خصوص به احتمال زیاد به احساس وزن از افکار خودکشی. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از منابع رایگان در دسترس برای کسانی که مایل به سکوت افکار منفی. Howard Brown مرکز بهداشت ارائه می دهد کارگاه های آموزشی رایگان برای جامعه تجاوز در شیکاگو روانشناسی امروز یک لیست از گروه های پشتیبانی در سایت خود و اولین تغییر جنسیت خودکشی تدریس خصوصی در خانه در حال حاضر و در حال اجرا. به عنوان آینده نامشخص باقی مانده است توجه بسیاری از مردم را از اشتغال وضعیت مراقبت های بهداشتی حرفه ای در حال تلاش برای ایجاد منابع در دسترس برای بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید.

"بسیاری از مردم می گویند" من نمی توانیم یک درمانگر در حال حاضر" می گوید: "Chinnock "اما وجود دارد بسیاری از مردم ارائه کشویی مقیاس یا رایگان درمانی به خصوص برای گروه های به حاشیه رانده شده."

"وجود دارد واقعا شگفت آور سازمان های که ارائه پیام کوتاه بحران و بحران فراخوانی می گوید:" Kessinger. "نخود باشگاه وب سایت دارای یک شماره Trevor پروژه فراهم می کند بحران و پیشگیری از خودکشی به LGBTQIA جامعه و وجود ملی پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در خانه."

من حمل مقدار زیادی در بشقاب من است و نمی دانم چه آینده نگه می دارد اما در حال حاضر من می دانم که من می خواهم به احساس پاهای من راه رفتن به دریاچه میشیگان برای چیزی غیر از 2 هستم و افکار خودکشی. من می خواهم به نگاه مادی غرب میانه آب و فکر می کنم چگونه آن را احساس به شیب انگشتان پا در آنها به جای بلع من کل. من می خواهم به آن را به یکی دیگر از تابستان ساختمان sandcastles با دوستان تشویق من به عنوان من قرار دادن یک پا در مقابل دیگری است.

فردا ممکن است امروز من برای آرزو. وجود دارد تنها یک راه برای پیدا کردن است. زنده ماندن. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن