برمرتون — کنگره ایالات متحده درک کیلمر D-فرفره هاربر است که به درخواست نیروی دریایی برای افزایش پرداخت برای کارگران کشتی سازی و ارائه آنها اضافی حفاظت شخصی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“آنها می دانند که ما در نیروی دریایی و ملت ملوانان تعداد آنها را برای اطمینان از آمادگی ناوگان به پاسخ برای امنیت ملی تهدید” کیلمر در نامه ای به وزیر نیروی دریایی, James E. McPherson پیوست توسط دیگر اعضای کنگره که به نمایندگی های عمومی کشتی سازی. “از آنجا که آنها همچنان به گزارش وظیفه در طول این بهداشت عمومی اورژانس ما از نیروی دریایی اجازه پرداخت های تشویقی برای این کارگران ضروری.”

کیلمر خواسته است که چنین “پرداخت های تشویقی” به دنبال همان دستورالعمل توسط اداره فدرال مدیریت پرسنل که باعث افزایش احتباس “تا درصد معینی از پرداخت اولیه به یک گروه یا دسته از کارکنان است.”

“خواست ما این است که مجوز پوشش این مدت از این بحران” کیلمر و دیگران نوشت.

تماس می آید به عنوان Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی ارسال بیشتر کارکنان به کار می کنند. در روز سه شنبه به مرخصی اداری برای مراقبان به کسانی که بیشتر در معرض عوارض ناشی از COVID-19 منقضی می شود.

پایگاه پلیس نیز شروع به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن برای کارکنان که قادر به کار بیش از 6 فوت جدا از دیگران.

COVID-19: ‘اضطراب و ترس” در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی که در آن ماموریت می رود

نیروی دریایی دارای چهار مکان کارخانه کشتی سازی در سراسر کشور — در برمرتون; پورتسموث; نورفولک ویرجینیا; و پرل هاربر, هاوایی. Puget صدا دریایی کشتی سازی — که تعمیرات, تعمیرات اساسی refuels و بازیافت نیروی دریایی هسته ای-صفحه ناوهای هواپیمابر و زیردریایی — است که این کشور بزرگترین کشتی سازی اشتغال.

برخی از کسانی که در 14,300-نیروی کار قوی شده اند و در خانه ، هر کسی که بیش از 65 سال و کسانی که بیشتر در معرض گرفتن رمان coronavirus فرستاده شده اند با خود به خانه پرداخت. کشتی سازی نیز اجازه می دهد بیش از 2000 کارمند برای کار از خانه و مبهوت شیفت برای کسانی که هنوز هم در حال آمدن به اسکله در برمرتون.

کشتی سازی نیست فقط تعمیر قایق ها و کشتی های این روز است. یک خط تولید از پارچه ماسک شده و در حال اجرا از اواخر ماه مارس تولید رسیده است و تقریبا از 3000 در روز است.

در روز سه شنبه کشتی سازی را آغاز توزیع آنها به هر کارگر است که می آید از طریق کشتی سازی گردان.

کارگران که آیا پوشیدن یک ماسک و کار در عرض 6 پا از دیگران نیز ممکن است متوقف شود پایگاه پلیس.

کشتی سازی نیز تولید خود ضد عفونی کننده دست.

کیلمر نامه نیز امضا شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه Chellie Pingree از مین بابی اسکات از ازاله بکارت, اولین ایلین لوریا از Virgina کریس Pappas از نیوهمپشایر و اد مورد هاوایی است.

خبرنگار جاش Farley رسیده در josh.farley@kitsapsun.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود مقاله

آموزش سئو