کول د ساس همسایگان شکل مجازی 'academy' برای دانش آموزان

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 7:07 PM EDT مه 3 سال 2020مرکزی KITSAP -- آنها آن را "سندی دادگاه آکادمی."یک گر

توسط ABESTANEWS در 15 اردیبهشت 1399

مرکزی KITSAP -- آنها آن را "سندی دادگاه آکادمی."

یک گروه کوچک از معلمان فعال و بازنشسته زندگی می کنند که در سندی دادگاه کول د ساس خاموش مرکزی دره جاده رسیده اند به دانش آموزان در محله ارائه حمایت و تشویق و راهنمایی به عنوان COVID-19 همه گیر نیروهای آموزش آنلاین باقی می ماند.

ساکنان نه خانه در کول د ساس همه روابط به المپیک دبیرستان. جری هرد است دیرین تاریخ و مطالعات اجتماعی معلم در مدرسه. همسرش, بورلی, یک بازنشسته بهداشت و PE معلم که تدریس در Oly و همچنین فرویو دبیرستان. دایان Vaughn, بازنشسته, تدریس, مهارت های زندگی در فرویو و Oly. و نیکول Yette شده است تمام وقت زیر در المپیک بالا این سال است.

"ما معلمان در اینجا راه اندازی 'شنی دادگاه آکادمی' برای کمک به حفظ یک استاندارد بالا از دانشگاه در ادامه از طریق این COVID زمان" بورلی هرد گفت.

دیگر ساکنان محله یا المپیک بالا, فارغ التحصیلان برخی از در حال حاضر با جوان, کودکان در سن مدرسه و یا فعلی دانش آموزان در مدرسه بالا است.

معلمان شده است خود را برای بررسی در به طور مرتب با تلفن با دانش آموزان دبیرستان و با دانش آموزان ابتدایی' پدر و مادر است. معلمان ممکن است نشان می دهد منابع و یا فعالیت های غنی سازی اما اغلب آنها وجود دارد برای کمک به همسایگان خود هر دو دانش آموزان و پدر و مادر حرکت طبیعی جدید یادگیری به عنوان ساختمان مدرسه را بسته اند و از مردم خواسته شد تا به ماندن در خانه های خود به دلیل بیماری همه گیر.

"همسایه ها شده اند فوق العاده مفید هنگامی که آن را می آید به مدرسه زیرا آنها در ارتباط با مدرسه من" گفت: مالایا Anguiano, 17, یک تازه وارد در Oly. "آنها بوده است مایل به کمک به من در یادگیری آنلاین است که فوق العاده مفید از آنجا که این انتقال به آموزش آنلاین نبوده است, ساده ترین برای هر معلم من می دانم."

او خودش را تغییر چرخ دنده ها با سهولت نسبی به یادگیری آنلاین. کلاس مثل باد گروه و بحث در ادامه با سازگاری. Anguiano صرف زمان تمرین خود رابطه جنسی به تنهایی و گوش دادن به موسیقی ضبط شده است. او انتظار دارد که او باید به رکورد یک سخنرانی برای ارسال. عدم وجود آزمایشگاه در کلاس شیمی یک چالش بوده است "اما من فکر می کنم کلی برنامه درسی است که هنوز در حال یاد گرفته بسیار خوب است."

Anguiano گفت Yette به تازگی با کمک او را انتخاب کنید دوره های آموزشی برای سال آینده. اگر چه Anguiano است در تماس با مشاور مدرسه داشتن مشاوره از کسی که همسایه و دوست و ساخته شده او را احساس می کنید راحت تر با این روند است.

"همه ما بسیار نزدیک" بورلی هرد گفت. "تقریبا مثل خانواده است."

سندی دادگاه همسایگان مانده اند در تماس با وجود فراخوان های اجتماعی فاصله. شما ممکن است پیدا کردن آنها را تکان دادن به یکی دیگر از صندوق پستی ارائه کوکی ها به آستان و یا برگزاری دریافت-togethers نشسته در اطراف حلقه آتش در هوای گرگ و میش در صندلی تاشو فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا.

"محله ما یک جامعه احساس به آن" Anguiano گفت. "و ما قطعا با تکیه بر هر یک از دیگر زمانی که آن را به چگونه همه را انجام می دهند با قرنطینه. ما شده است وجود دارد برای کمک به یکدیگر است."

به عنوان معلمان انجام بخشی خود را, دانش آموزان و خانواده های نشان دادن قدردانی خود را با انجام خود به خودی حیاط کار می کنند.

"یک همسایه خوب است یافت گنج' که محله ما شعار ما زندگی می کنند که شعار ما در کول د ساس," بورلی گفت.

به تازگی جری هرد ارائه شده است مطالعه نکات به Oly دانشجوی سال اول Jonathan Mourich که در حال آماده سازی برای تعیین سطح پیشرفته تست در جغرافیای انسانی این سال داده می شود آنلاین.

"آکادمی آنچه که من از آن تماس ارتباط با ما همسایه مطمئن شوید کسانی که در این منطقه مدرسه, اتصال, اتصال, اتصال" هرد گفت.

هرد است دیرین مشاور هیئت کالج که مسائل AP آزمون. او گفت: آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه سازگاری در AP تست مجبور بیماری همه گیر شده است.

هرد در حال انجام خود را در کلاس های آنلاین از اتاق نشیمن خود را به یک خط کوچک نارنجی رنگ موجود در اطراف میز کار خود را در ایجاد یک روانی, نشانه که کلاس در جلسه. او نزدیک به 150 نفر از دانش آموزان در دسترس نباشد از جمله یک بخش از کلاس نهم تمدن های باستانی سه بخش دوم تاریخ جهان و یک بخش از ارشد مدنی. هرد گفت که او نتواند که قادر به اتصال در فرد با دانش آموزان خود را.

"این است که آنچه در آن است," او گفت:. "من خیلی از دست بودن در کلاس درس."

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن