دو متهم در حال اجرا برای 'نمای فاحشه خانه ها در برمرتون اعتراف به کاهش هزینه

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 5:51 PM EDT May 30, 2020دو متهم در سال گذشته با جنایات برای ترویج فحشا در Kit

توسط ABESTANEWS در 12 اردیبهشت 1399

دو متهم در سال گذشته با جنایات برای ترویج فحشا در Kitsap County, ماساژ, کسب و کار -- در نتیجه طولانی کلانتر, بررسی -- التماس کرد گناه را به جنحه. طولانی ترین زندان محکوم شد 45 روز.

Suxiang Li, 58 محکوم شد ماه گذشته به 30 روز در زندان پس از شفاعت گناه را به یک تعداد از رفتار آشوبگرانه و مانع یک افسر اجرای قانون.

در 20 ژوئن 2019 محققان حمله Orchid آبگرم در Kitsap راه در آن زمان Li فرار کرد ،

"من می ترسم" لی نوشت در گناه.

محققان ادعا کرد که در اوایل ماه است که یک افسر مخفی رفته بود به کسب و کار و پرسش در مورد دریافت یک عمل جنسی در آن زمان Li اشاره افسر پلیس به زن دیگری که مذاکره قیمت.

Yifeng زو, 52, التماس گناه در ماه اوت به فحشا و تلاش درجه دوم ترویج فحشا. او محکوم به 45 روز در زندان است.

یک عامل مخفی با Naval Criminal Investigative Service, NCIS, کار با کلانتر, کارآگاهان, برهنه, بعد از رفتن داخل خنثیسازی استرس آبگرم در وهیتن راه در ژوئن 7 و دریافت یک ماساژ از زو با توجه به اسناد دادگاه.

عامل گفت: مذاکره با قیمت زو برای یک حزب لیسانس قبل از ترک. محققان بعد از بازگشت بازداشت و زو.

در علاوه بر این به کلانتر, غرب صدا با مواد مخدر اجرای تیم یا WestNET و NCIS عوامل افسران از ردموند اداره پلیس وزارت امور خارجه از اصلاحات واشنگتن گشت FBI و برمرتون اداره پلیس شرکت کننده در این تحقیقات و دستگیری.

NCIS درگیر شد به دلیل تعداد اعضای نظامی معتقد به تشویق کسب و کار.

در ماه دسامبر سال 2016 Kitsap Sun منتشر رسیدگی به گسترش "نمای فاحشه," عامل در طی آن خبرنگاران مصاحبه حامی یکی از کسب و کار در برمرتون.

این مرد اعتراف کرد زن می تواند شده اند در خطر است -- او به نظر می رسد به تنهایی-و نه درک زبان انگلیسی.

"می تواند" مرد به این روزنامه گفت. "تا آنجا که به انجام یک مکالمه او سرنخ ندارد آنچه شما می گویند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب