'به شوهرم': Lakitta جکسون می گوید نهایی خداحافظی به Tarvaris جکسون

Andre Toran مونتگومری تبلیغمنتشر شده 8:19 AM EDT May 28, 2020"به شوهرم من شریک زندگی من, بهترین دوست, پدر فرزن

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

"به شوهرم من شریک زندگی من, بهترین دوست, پدر فرزندان من همه چیز من:

هیچ چیز می تواند آماده شده من که برای روز شنبه. حتی در حال حاضر به نظر می رسد غیر واقعی است. به نظر می رسد مانند یک رویا به نظر می رسد مثل من قصد دارم به شما راه رفتن را از طریق این درب و من قصد دارم به شنیدن به شما می گویند 'Kitta, baby I love you.' "

کسانی که کلمات LaKitta جکسون گفت که او هرگز فکر نمی کردم او را به استفاده از.

جکسون هرگز از دست هر کسی به او نزدیک تا مارس 12. به عنوان Jackson زانو در دست ها و زانو در یک خندق rummaging از طریق باقی مانده و شیشه های شکسته و بقایای شوهر Tarvaris جکسون تصادف ماشین او سردرگمی به واقعیت تبدیل شد.

"من سعی کردم به نوعی اجتناب از هر چیزی (اخبار شوهرش تصادف)" جکسون گفت.

آن را سخت تر برای مدیریت به عنوان رسانه های خبری در سراسر کشور آغاز شد به گزارش جزئیات Tarvaris جکسون تصادف و مرگ کمتر از 24 ساعت پس از حادثه.

او سابق NFL quarterback که تا به حال نانامی به بازی با وایکینگها مینه سوتا, سیاتل Seahwaks و لوایح بوفالو بیش از این دوره از زندگی حرفه ای از طول انجامید و 10 فصل است. او مونتگمری مادری پسر بازی کارفرمایی برای ایالت آلاباما از 2003-05 پس از آغاز خود را در کالج حرفه ای در آرکانزاس است. و تا به حال فقط در پایان سال اول خود را در نشویل به عنوان quarterbacks مربی در دانشگاه ایالتی تنسی پس از گذراندن یک فصل در همان نقش در ASU.

هنگامی که تصاویر از صحنه تصادف تلویزیون پخش شد TMZ آن را بیش از حد برای Lakitta.

"من متاسفانه بینم که TMZ منتشر شد تصاویر ... و من بسیار ناراحت چرا که آن را به دختر من (Takayla) قبل از من آنها را دیدم" گفت: LaKitta که همچنین دارای دو پسر Tarvaris و تایسون.

Tarvaris, 36, شد درگیر در یک تصادف ماشین خاموش پایک جاده در آوریل 12 در 8:50 p. m. اتومبیل خود نوسان کردن جاده زده درخت و واژگون شد و با توجه به گزارش پلیس با سرعت به نظر می رسد تنها عاملی. این گزارش تخمین زده Tarvaris قرار بود 70 مایل در ساعت به یک منحنی در جاده ها است. محدودیت سرعت 30 بود.

Lakitta نمی بینم این گزارش تا 12 روز بعد. از آنچه که او شده بود گفت: Lakitta نمی تواند کنار هم قرار دادن قطعات که چگونه شوهرش حادثه آشکار شد.

هیچ نشانه. هیچ وضوح. هیچ بسته شدن.

"هنگامی که من تو را دیدم این تصاویر, من تا به حال به دیدن سایت" Lakitta گفت: "از آنجا که من در تلاش برای ایجاد حس از آن است. از آنچه محققان گفت: من از دیدن این تصاویر, من تا به حال برای رفتن به سعی کنید به حس خودم را."

Lakitta خانواده سعی در متوقف کردن او اما به پایان رسید تا همراه او به محل تصادف "از آنجا که زمانی که شما با دیدن آن نوع از عکس ها شما می خواهم به سعی کنید به خودتان را در برخی از نوع" او متوقف شد. "خب این هرگز سهولت, اما شما فقط می خواهید امتحان کنید برای دیدن مانند" عزیزم چه اتفاقی افتاده است؟' "

به عنوان Lakitta waded از طریق آنچه که باقی مانده بود را از سایت سقوط, او در بر داشت یک تایر از تصادف. او در کیف پول خود را. او در بر داشت تمرین موارد است که پس از اقامت در تنه خود را, او گفت:. او در بر داشت جلویی خود را از ماشین.

او در آنجا ماند در سایت برای حدود یک ساعت "فقط احساس ضخامت در هوا که در آن من می دانستم که او مبارزه برای زندگی خود" Lakitta گفت. "من نمی دریافت بسته شدن اما من می فهمم در حال حاضر چگونه آنها می گویند این حادثه اتفاق افتاده است."

Lakitta گفت که او فکر می کند که از شب دو ملاقات در سال 2007 در رز ، Tarvaris در شهر بود برای یک عروسی و او بخشی از لباس عروس ،

او به خاطر صحبت کردن به او هر شب پس از اردوگاه های آموزشی در سال 2007 و زمانی که او خواست با او ازدواج در جولای 15, 2014. او به یاد می آورد که جاروب دور به هاوایی در سال 2016 پس از زایمان به فرزند خود تایسون و با تعجب خصوصی عروسی.

او به یاد می آورد که چگونه با او در اطراف که در خانه بود هرگز خالی در تعطیلات آخر هفته. او عاشق مردم بود پس همیشه شرکت بیش از برای کباب کردن و یا فقط برای گرفتن. او گفت که او فکر می کند از لبخند خود را و چگونه آن را حتی می تواند برش را از طریق تاریک ترین روز.

مارس قرار بود یک ماه از جشن دو با Tarvaris تولد در تاریخ 21 و زوج در سالگرد 25.

او در تلاش برای پیدا کردن صلح.

"این چیزی است که احتمالا مشکل من بیشتر این است که" چگونه است؟' "Lakitta گفت. "چگونه می تواند این اتفاق افتاده است ؟ من نمی خواهم به این سوال 'چرا؟' "

به شوهر من شریک زندگی من, بهترین دوست, پدر فرزندان من همه چیز من:

آوریل 12th زمانی است که شما در زمان خود آخرین نفس و آوریل 12th زمانی است که نفس زدم شد از من. اگر من می توانم به شما بگویم یکی از آخرین چیزی خواهد بود که من شما را دوست دارم هرگز فراموش نکنید که شما من همیشه از دست شما و من شما را در قلب من است.

تماس با مونتگومری تبلیغ خبرنگار Andre Toran در AToran@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @AndreToran.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن