مکث به صورت مرحله به مرحله بازگشایی ممکن است همچنان در واشنگتن اگر موارد صعود

راشل LA CORTE آسوشیتد پرسمنتشر شده 12:22 PM EDT Jul 9, 2020المپیا (AP) — واشنگتن وزیر بهداشت گفت: اگر موارد co

توسط ABESTANEWS در 19 تیر 1399

المپیا (AP) — واشنگتن وزیر بهداشت گفت: اگر موارد coronavirus ادامه به افزایش بعید بود که یک زمان ایالت مکث برای شهرستان به دنبال پیشرفت خود را از مرحله فعلی از بازگشایی خواهد بود برداشته و در پایان اولیه دو هفته بازه زمانی.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام مکث در هفته گذشته برای دولت در 39 شهرستان که در مراحل مختلف از یک چهار مرحله اقتصادی بازگشایی طرح است.

"این نرخ در حال بالا رفتن در بسیاری از استان ها در دولت و آن این است که در آن ما می خواهیم به" وزیر بهداشت جان Weisman گفت: در طول هفته دولت به روز رسانی در COVID-19. "و اگر آنها همچنان به بالا رفتن حرکت از این مکث از یک مرحله واقعا به نظر نمی رسد به احتمال بسیار زیاد."

از روز شنبه نزدیک به 38,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل 1,394 فوت کرده اند.

Weisman گفت که نه تنها ادامه روزانه را افزایش می دهد حفظ شهرستانهای متوقف شد که در آنها مقامات را مجبور به در نظر گرفتن اینکه آیا آنها نیاز به رول بازگشایی در شهرستانهای توسط تمام مراحل و یا تغییرات دیگر. او را تشویق ساکنان به ادامه به پوشیدن ماسک نگه داشتن جسمی فاصله از دیگران و جلوگیری از جمعیت زیادی.

"این جدی است," او گفت:. "مردم فقط نیاز به نگاه در کشورهای دیگر در مورد چه چیزهایی هستند که فقط در حال انفجار. ما می تواند به جلوگیری از آن است. در آن طول می کشد همه از ما برای انجام این کار است."

در روز سه شنبه افزایش ایالت سفارش اثر در زمان که نیاز به کسب و کار به رد خدمات به مشتریان که نمی پوشند و صورت پوشانده اند. که به منظور ایجاد شرایط قبلی ماسک مورد نیاز صادر شده در ماه گذشته.

"این چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن کسب و کار ما باز و در ادامه به باز کردن بیشتر" Inslee گفت: در این هفته.

معافیت وجود دارد برای افرادی که ناشنوا هستند و یا از دست دادن شنوایی کسانی که شرایط پزشکی که آنها را مانع از پوشیدن یک ماسک و سن کودکان 5 و جوان.

و افراد درگیر در اوقات فراغت به تنهایی و یا با اعضای خانواده و کسانی که غذا خوردن در رستوران ها مجبور به پوشیدن ماسک به عنوان طولانی به عنوان آنها به درستی فاصله از دیگران است.

هفده شهرستان در فاز 3 از بازگشایی که اجازه می دهد تا ورزشگاه و سینما به کار در نیمی از ظرفیت ها برای افزایش ظرفیت 75% و در گروه مجالس به 50 نفر از جمله فعالیت های ورزشی است. تحت سفارش صادر شده در هفته گذشته در حالی که مستقل میله در استان ها در این مرحله هنوز مجاز به باز بماند و ارائه خدمات جدول نوار صندلی دیگر مجاز است.

هفده استان ها در حال حاضر در فاز 2 است که اجازه می دهد تا رستوران ها و میخانه به بازگشایی در نیمی از ظرفیت محدود جدول اندازه مو و ناخن سالن و باربر مغازه ها به سر کسب و کار و فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در فروشگاه خرید در 30 درصد ظرفیت است. آن را نیز اجازه می دهد تا اضافی تفریح در فضای باز و مجالس با بیش از پنج نفر در خارج از فرد به خانواده.

پنج شهرستان — Benton, Chelan, Douglas, فرانکلین و Yakima — در حال حاضر تنها شهرستان در یک تغییر فاز 1 از بازگشایی که اجازه می دهد تا برخی از اضافی فعالیت های کسب و کار فراتر از ضروری کسب و کار.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب