جنوبی, Kitsap, مدرسه آنلاین جلسه هیئت مدیره مختل توسط هکرها

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 4:28 PM EDT Jun 5, 2020جنوب KITSAP — هکرها ربوده زوم جلسه جنوبی, Kitsap, مدرسه

توسط ABESTANEWS در 17 خرداد 1399

جنوب KITSAP — هکرها ربوده زوم جلسه جنوبی, Kitsap, مدرسه, مدیره روز شنبه با انجمن تصاویر و نژادی بوسيد.

در این جلسه حدود پنج دقیقه در زمانی که صدای شنیده میشد از جمله N-word "در انجمن" به نظر می رسد در پس زمینه یکی از شرکت کنندگان آیکون با توجه به راجر, گی, جنوبی, Kitsap, ساکن که به طور معمول در جلسات مختلف محلی و عمومی سازمان.

حدود 20 نفر از راه دور در جلسه حضور با توجه به گی. یکی از شرکت کنندگان که خواسته نمی توان گفت که این تصویر یک صلیب شکسته به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در یک نقطه.

جنوب Kitsap منطقه مدرسه سخنگوی Amy Miller گفت: اختلال در آمد از یک منبع ناشناخته.

"ما تا به حال به پایان این نشست و راه اندازی مجدد در زوم های مختلف وبینار فرمت به جای زوم نشست" او گفت:. "ما قادر به راه اندازی مجدد این ویدئو live stream on Facebook و ما قادر به جمع آوری نظر عمومی در پایان این جلسه با استفاده از زوم 'پرسش و پاسخ' ویژگی به جای 'بالا بردن دست خود را" ویژگی."

شهرداری منابع و خدمات مرکز مشاوره عمومی سازمان ها به استفاده از کنترل از راه دور سیستم عامل های ویدیویی' وبینار گزینه بیش از این جلسه گزینه "از آنجا که شما باید بهترین کنترل جلسه محیط زیست و ارائه شده است."

مدرسه منطقه مانند بسیاری از سازمان های عمومی از جمله تقریبا همه در Kitsap, حال مهاجرت به زوم و پس از آن دولت اقامت-خانه جهت جلوگیری از coronavirus تحمیل شد در ماه مارس ، پلت فرم تبدیل شده است به طور گسترده ای محبوب برای یک میزبان استفاده می کند فراتر از جلسات شرکت مانند تمرین کلاس دیدار با یو پی اس و در تحصیل آنلاین.

مسائل امنیتی با زوم و مواردی از "Zoombombing" پدید آمده و در اوایل بیماری همه گیر با افراد انتقال گفتار نفرت و ناسزا و مستهجن. زوم این شرکت توصیه می کند ایجاد جلسات خصوصی و اجازه می دهد مهمان به دعوت تنها, در میان دیگر اقدامات برای جلوگیری مخل مهمانان.

اما با ادارات داشته اند به نخ سوزن از تامین امنیت در حالی که نشست الزامات باز جلسات عمومی عمل می کنند. رژیم صهیونیستی. جی Inslee در ماه مارس به حالت تعلیق برخی از مفاد این قانون اجازه می دهد برای جلسات مجازی که در دسترس عموم است.

مدارس محلی و دولت باید سیاست های مختلف برای دسترسی عمومی و مشارکت در زوم جلسات. North Kitsap منطقه مدرسه برای مثال نیاز مردم به ثبت نام برای جلسات آن.

بسیاری از انجمن محلی و سازمان های قبول نظر نوشته شده تنها. شهر برمرتون, برمرتون مدرسه منطقه و جنوب Kitsap منطقه مدرسه همه گرفته اند زندگی می کنند ، در حال حاضر به نظر می رسد مانند جنوب, Kitsap, ممکن است در نهایت که سیاست و برگرداندن به نظر نوشته شده تنها.

زوم اجازه می دهد تا میزبان به قطع بلوک و در غیر این صورت شاهد مشارکت کنندگان است. اما ظاهرا مقامات منطقه نیست بلافاصله قادر به دست آوردن کنترل از جلسه روز شنبه. جدید/از سر گرفته شد پخش زنده جلسه که رفت جلو و بدون حادثه است بایگانی شده و ارسال شده در منطقه Facebook صفحه.

"وبینار گزینه امن تر است و ما به احتمال زیاد استفاده از این فرمت برای جلسات هیئت مدیره در حال حرکت رو به جلو" میلر گفت. "لطفا می دانم که معلمان ما باید گسترده اقدامات ایمنی در محل با جلسات خصوصی و حفاظت از رمز عبور. آنها نه میزبان باز عمومی جلسات با دانش آموزان خود را.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن