'شهردار سیلوردل:' Clear Creek Trail پیشگام تک لوئیس dies at 82

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 3:53 PM EDT مارس 14 سال 2020تک Lewis نمی را بدون پاسخ – و هنگامی که آن را به

توسط ABESTANEWS در 26 اردیبهشت 1399

تک Lewis نمی را بدون پاسخ – و هنگامی که آن را به ساخت و ساز و مراقبت های مورد علاقه خود را Clear Creek Trail های دیرین مرکزی, Kitsap, آیکون بود به خصوص مداوم است.

لوئیس که فوت 7 مه در سن 82 بود یک نیروی محرکه نیروی کار کمک کرد که ساخت Clear Creek Trail قطعه قطعه بیش از دو دهه است.

"او یک شخص فعال و زرنگ او می خواهم چیزی در مناظر خود را و او می خواهم خارج وجود دارد و آن را انجام داده" پسر بروس لوئیس گفت.

ورزشی و امضای خود را سفید کلاه کابوی, Lewis بود ثابت در سیلوردل برای بیش از 30 سال پس از بازنشستگی از نیروی دریایی است. دوستان به یاد داشته باشید او را به عنوان یک پر انرژی, مدافع جامعه که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای گسترش نوین و کمک به دیگر پروژه های محلی.

او نوع انسان که راست ناخن و استفاده مجدد از آنها به جای خرید یک جدید جعبه دیرین Clear Creek وظیفه نیروی داوطلب مریم ارل گفت.

"او فقط به حال یکی از این باور نکردنی نگرش که" ما آن را انجام داده,'" ارل گفت.

در حال حاضر Clear Creek Trail شامل بیش از 7 کیلومتر ماسه آسفالت و مرور مسیری که بافت از طریق شهرستان-مالکیت زمین و مالکیت خصوصی در قلب سیلوردل. اما این پروژه زمانی شروع شد که یک خانواده اهدا مزرعه کوچک خود را ویران و انبار به Kitsap زمین اعتماد – در حال حاضر شناخته شده به عنوان بزرگ شبه جزیره محافظت – در 1990s.

این ایده برای یک دنباله است که بافر ماهی قزل آلا سرشار از پاک کردن نهر از آن به سرعت در حال گسترش پراکندگی از سیلوردل آمد از پل Brittain, یک صاحب کسب و کار و رئیس جمهور سابق از سیلوردل اتاق بازرگانی است. Brittain و لوئیس شناخته شده به نیروی کار به عنوان اعضای "آقای فکر می کنم" و "آقای فراموش" با توجه به ارل.

به عنوان "آقای, آیا," لوییس شده در تقریبا در هر جنبه ای از این دنباله از زمان آغاز آن در اواسط-90s خود را از طریق "بازنشستگی" از نیروی کار در سال 2013. او با شهرستان مدیران و مالکان خصوصی برای ایمن سازی نوین حقوق دسترسی کمک های جمع آوری پول پول کلوخ شن و ساخته شده است boardwalks – هر چیزی و همه چیز را او می تواند انجام دهید را به دنباله یک واقعیت است.

"او همیشه به حال یک چشم انداز که به کجا بروید و چه باید بکنید و چگونه به آن را انجام دهد" ارل گفت.

Coreen هیدکک اولین مدیر اجرایی برای Kitsap زمین اعتماد و کار با لوئیس برای چندین سال به عنوان یک عضو از نیروی کار. پس سیلوردل هرگز گنجانیده شده هیدکک نظر Clear Creek Trail به عنوان یکی از اولین پارک عمومی پروژه در منطقه و لوییس غیر رسمی "شهردار سیلوردل."

"او واقعا رهبری که دنباله دار ساخته شده و آن را اتفاق می افتد" هیدکک گفت.

لوئیس می تواند "چابک" در تعقیب دنباله بسط و اغلب نا امید سرعت و قواعد شهرستان دولت با توجه به وظیفه نیروی داوطلب استیو فابری. حرفه ای مهندس عمران لوئیس اغلب تحت فشار قرار دادند به انجام پروژه ها با سرعت بیشتری نسبت به نیروی کار می تواند جمع آوری پول.

"(او گفت) 'به من بلدوزرها و من حفر خندق و یا ایجاد کانال,'" فابری گفت.

لوئیس نیز شناخته شده برای دخالت خود را با جوانان محلی. هر سال در روز زمین Lewis خواهد طلب کردن دانش آموزان از نزدیک مرکزی Kitsap دبیرستان به کمک نوین ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری. او اغلب مشغول به کار در محلی طلایه دار و عقاب دیده بانی پروژه ها و کمک یک جفت CKHS دانش آموزان نقاشی دیواری بر روی اندرسون هیل جاده گذشتن.

"فقط وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در اطراف شهر است که نام او بر آن" فابری گفت.

جان دیویس یکی از رهبران این شهرستان را جایگزین برنامه بازداشت گفت: لوئیس همیشه به بچه ها او را به کار در دنباله به عنوان بخشی از خود را مورد نیاز جامعه خدمات.

"او آنها را به یک مکالمه خوب است و آنها را به احساس مانند آنها نه فقط اطفال متخلفان آنها بخشی از جامعه" دیویس گفت:.

لوئیس متولد شد و در Knightstown ایندیانا در سال 1937. در حالی که نام خود را بود Quentin دایی به او لقب "Tex" بنابراین او نمی خواهد احساس را در میان چهار خواهر بودند که همه به نام بعد متحده است.

لوئیس دریافت مدرک در رشته مهندسی عمران از دانشگاه قبل از پیوستن به نیروی دریایی که در آن او در خدمت 30 سال در ایالات متحده ساخت و ساز نیروی دریایی گردان یا "Seabees" از جمله روی لئامت دادن در ویتنام است. پس از بازنشستگی لوئیس رفت و برگشت به Kitsap, جایی که او در حال صرف چندین سال به عنوان آثار عمومی افسر در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی.

"او شروع به (Clear Creek) دنباله او گفت: ما نیاز به چیزی است که در جامعه رفتن" بروس لوئیس گفت.

پس از پله به عقب از نیروی کار در سال 2013, Lewis خدمت در مرکزی, Kitsap, جامعه, شورای برای چندین سال قبل از اینکه در نهایت حرکت به آزادی سواحل ارشد مرکز زندگی در نورث کریک.

Kitsap County کمیسر اد ولف که نشان دهنده مرکزی, Kitsap, برای اولین بار ملاقات لوئیس در حالی که او در جامعه شدند. ولف خواهد دیدار لوئیس در آزادی سواحل هر چند ماه و گفت: او همچنان خوش بین حتی در حالی که سلامتی خود را کاهش یافته است.

"او تا به حال خستگی ناپذیر انرژی برای جامعه خود و خدمات خود در پروژه های او فقط هرگز متوقف" ولف گفت.

هنگامی که او گاهی اوقات آهسته لوئیس لذت باغبانی و نجاری – به طور خاص ساخت کاسه روی ماشین تراش.

در چند سال گذشته از عمر خود را Lewis' بهداشت و درمان به طور قابل توجهی کاهش یافته است. آن دشوار است برای Lewis – مادام العمر دونده که به اتمام چندین ماراتن – نه قادر به حرکت مانند او به پسرش گفت:.

"او آماده به حرکت بر روی" بروس لوئیس گفت. "او احتمالا رفت برای تنه زدن و او به بررسی کنید و ببینید اگر وجود دارد هر کار انجام می شود در سنت پیتر دروازه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن