اسکات Silberstein, مذاکرات در مورد ابتلا به زنده-عملکرد سحر و جادو روی صفحه

اگر COVID-19 تا به حال توقیف تمام سالن های تئاتر در شهر حدود یک ماه پیش اسکات Silberstein تخمین می زند که خود شرکت HMS رسانه, “شده اند که در ده های مختلف تئاتر بیش از پنج یا شش روز گرفتن همه چیز ممکن است.” همتراز برای دوره HMS که ثبت اجراهای زنده از همه چیز از کوچک رقص شرکت به تور برادوی محصولات در طول سال و همچنین ایجاد, اصلی, فیلم های مستند در مورد دوم شهرستان و جان Kander و فرد جزر افسانه ای آهنگسازی تیم پشت کاباره و شیکاگوبرای WTTW.

در عوض مانند هر کس دیگری Silberstein و شرکت او cofounded 32 سال پیش تا به حال به عقب نشینی و rejigger. آنها مشغول به کار با بازیگران صندوق برای ایجاد یک ویدیو از کارول کینگ “شما رو یک دوست” شامل بازیگران و نوازندگان از آمار پادشاه biomusical انجام از قرنطینه (از جمله شیکاگو بومی جسی مولرکه برنده تونی برای بازی پادشاه در سال 2014 و خواهر ابی مولرکه نقش روی تور). Silberstein و نامزدش نیز به تعویق افتاد عروسی خود را تا بعد از خاموش کردن.

با بسیاری از طرفداران اجرای زنده در حال حاضر خود را ثابت از طریق صفحه نمایش با پخش آنلاين محصولات هر دو به تازگی ایجاد شده و آرشیوی به نظر می رسید مانند یک زمان خوبی برای بررسی در با Silberstein در مورد آنچه که او و HMS مشاهده به عنوان ضروری ترین کلاهبرداری از تجارت است.

Silberstein و HMS شریک مت هافمن, ملاقات در ویسکانسین اردوگاه Nebagamon زمانی که آنها 13. یک عشق مشترک از بیتلز آورده و آنها را با هم در یک اردوگاه نسخه Beatlemaniaو آنها باقی می ماند دوستان از طریق کالج (Silberstein در دانشگاه پنسیلوانیا هافمن در سیراکیوز). این اردوگاه نیز ارائه شده Silberstein با یک مقدمه به Kander بود که پدر خود را مشاور در Nebagamon در 1950s.

“شما فقط می توانید بهتر از مربی می گوید:” Silberstein. “جان بود همه چیز در مورد همکاری و همه چیز در مورد دانستن نیست اما رفتن برای کشف و فروتنی و گروه. که قابل توجه است برای یک مرد در برادوی جهانی, چرا که نه لزوما یک محیط که در برادوی پرورش.”

Silberstein پیوست هافمن در شیکاگو پس از فارغ التحصیلی و آنها مشغول به کار در یک کابل مرکز تولید. اولین همکاری برای به دست آوردن متوجه شد یک فیلم مستند برجسته کار از تجاوز قربانی طرفداران, چرا من پنهان ؟ , که هافمن به کارگردانی. که برنده یک زن و شوهر از محلی جایزه امی و راه اندازی خود را در رابطه با WTTW.

قبل از تیراندازی تئاتر محصولات HMS برای اولین بار به گرفتن رقص در دوربین. اولین شیکاگو رقص مدرن عملکرد Silberstein دیدم با حال رفته فیلم آموزش مارتا رقص شرکت بود که مارتا یکی از همسایگان خود را می خواستم به او را با یکی از رقصنده. او رو فورا در فرم هنری اگر نه هنرمند.

“تنها راه من می تواند توصیف آنچه که من دیدم این بود که می گویند:” این چیزی است که موسیقی به نظر می رسد.'” با او و هافمن هم داشتن موسیقی پس زمینه—Silberstein یک پیانیست کلاسیک آموزش دیده—انتقال به ترجمه رقص به صورت تصویری به طور طبیعی آمد. ویژه آنها برای WTTW در رودخانه شمالی رقص شرکت دنبال کرد.

برای Silberstein, کلید برای انجام این کار به خوبی نهفته در هر دو آماده سازی و بداهه است. “این عبارت ما را نگه داشته و با استفاده از بود آن را نه فقط presentational اما آن را دعوتی. شما فقط می توانید که تا کنون زمانی که شما آرشیو [اجرای زنده]. اما اگر شما در حال انجام چیزی است که یک فیلم مستند مانند رودخانه شمال خاص است . . . ما یک نگاهی به آن و بگو چه می تواند ما را با تصویری که فقط تصویری می توانید انجام دهید؟’ چه می توانید انجام دهید ؟ شما می توانید نقض زمان-فضا پیوسته. شما می توانید به مردم دسترسی به مکان هایی که آنها نمی تواند در سریع نزدیکی که آنها هرگز می تواند داشته باشد و آنها را نشان می دهد همه چیز در یک ساعت است که ممکن است در غیر این صورت آنها را سه روز برای رسیدن به همه چیز است.”

او می افزاید: “حتی زمانی که ما در حال انجام کامل از اجرای زنده ویژه ما شروع با ‘چه مشابه تجربه ؟ آنچه می تواند ما را احساس می کند که واقعا پاسخگو به آنچه روی صحنه اتفاق می افتد به عنوان مخالف به گرفتن آن ؟ ما باید تیر اندازی اسکریپت ها در حس ‘در اینجا آنچه مورد اتفاق می افتد.’ اما با این حال آن اتفاق افتاده است در تمرین است که چگونه آن را به اتفاق می افتد امشب. رنه فلمینگ ممکن است در یک قاب ذهن در بعد از ظهر تمرین اما در حال حاضر او در او فوق العاده لباس رسمی و انگار تمام انرژی های دیگر و وجود مخاطب است. بنابراین ما باید مطمئن شوید که ما در یک موقعیت برای پاسخ به رنه به عنوان مخالف به گرفتن او.”

برای کارکنان خود را که به معنی استخدام دوربین اپراتورها با “استعداد ذاتی و تمایل به تسلیم شدن به تدارکات. اگر شما یک دوربین op که نیاز به یک راه خاص با یک مقدار مشخصی از نور و یک مقدار مشخصی از کنترل این است که احتمالا برای شما نیست.” به جای Silberstein و HMS در آغوش “و” اخلاق شیکاگو بداهه که در آن موانع را تبدیل به فرصت است.

Silberstein اشاره می کند که بسیاری از مردم فکر می کنم که بزرگتر نشان می دهد که دوربین های بیشتر شما نیاز دارید. مخالف است که اغلب درست است.

“فکر می کنم در مورد این بزرگ موسیقی من فقط برای شما. وجود مسائل اتفاق می افتد در اطراف این مرحله تمام وقت. اگر من قطع گسترده ای که شات معنی است. شما در واقع می تواند که نگاه واقعا خوب با دو دوربین. در حال حاضر این بازی است که ما در مورد به ساقه وجود دارد یک صحنه که در آن کسی است که تمام راه را مرحله به سمت چپ کسی مرکز و کسی تمام مرحله راه راست. شما می خواهید از نزدیک از همه در هر زمان داده شده. سردبیران ما می دانیم که گاهی اوقات شما نمی خواهید به ویرایش شات که بیش از حد به زودی از آنجا که بخشی از شادی لحظه ای است که به ظاهر سر خود را بیش از آنها را به گرفتن یک نیمه دوم و پس از آنها شروع به صحبت کردن به عنوان مخالف به یک و نیم ثانیه قبل. که در تقسیم دوم, تفاوت, تمام انرژی خود را از دست رفته است چرا که خود عنصر غافلگیری از بین رفته است.”

کیفیت صوتی باقی مانده است یک کلید برای یک فیلم خوب, تجربه, یادداشت Silberstein. “صوتی بزرگ طراحی می توانید به طوری تصویری مانند آن را احساس کنید به نظر می رسد بهتر از آن واقع است.”

برای شرکت های ایجاد محتوای جدید و یا repurposing مسن محتوای آنلاین برای خاموش کردن Silberstein فکر می کند همان پرسش از او می پرسد هنرمندان در آغاز هر گونه همکاری را اعمال می شود. “چرا این ویدیو ؟ چرا این پلت فرم است ؟ که در آن است و چرا ما فکر می کنم آنها علاقه مند می شود؟”

اما او نیز ارزش پیدا می کند در تماشای همسر عملکرد و احساس جامعه این قطاری برای وضعیت فعلی ما از انزوا. “سحر و جادو است که فضای بین چه روی صحنه و مخاطبان و هوا. ما در حال تلاش برای شلیک که انرژی که هوا و امیدوارم که آنچه شما احساس می کنید زمانی که شما آن را ببینید.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو