گروه فشار به گسترش COVID-19 تست از زندانیان در فلوریدا

از کارکنان گزارش سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 1:40 PM EDT May 29, 2020یک گروه است که هل می دهد برای تغییر در ای

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

یک گروه است که هل می دهد برای تغییر در این قانون-نظام عدالت خواست فلوریدا اصلاحات وزیر علامت اینچ در روز چهارشنبه به گسترش COVID-19 تست از زندانیان اشاره کرد که نزدیک به نیمی از زندانیان آزمایش ها یافت می شود مثبت برای بیماری های دستگاه تنفسی.

از سه شنبه 45 درصد از 438 دولت از زندانیان که قرار گرفته بودند آزمایش این ویروس تا به حال دریافت نتایج مثبت با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط وزارت اصلاحات است.

"ما مصرانه از شما را به هر گام لازم است به طور قابل توجهی گسترش آزمایش تشکلات مردم و کاهش نرخ مثبت از تشکلات مردم به 10 درصد یا کمتر" گرگ نوبورن های فلوریدا مدیر گروه خانواده در برابر اجباری حداقل نوشت: در نامه ای به اینچ. نوبورن گفت: نرخ بالای تست مثبت "نشان می دهد تعداد قابل توجهی از آلوده اما تست نشده مردم در فلوریدا زندان است."

در این نامه نوبورن نیز خواسته اینچ به انتشار تعدادی از کارمندان زندان که تحت تست اطلاعات که اصلاحات مقامات حاضر به انتشار هفته با وجود درخواست های متعدد از این سرویس خبری از فلوریدا و دیگر رسانه های خبری.

نوبورن گفت که "در حالی که کارکنان مثبت تست در دسترس عموم کارکنان تست نرخ --- و با فرمت کارکنان مثبت نرخ --- هستند." از سه شنبه 134 اصلاحات کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس, اصلاحات, مقامات گفت.

"بر اساس تجربه کشورهای دیگر ما نیز نگران آن است که COVID-19 می تواند تاثیر منفی در FDC (وزارت اصلاحات) کارکنان سطوح که به نوبه خود می تواند تهدیدی برای امنیت زندان امکانات" نوبورن گفت.

زندان, سیستم 145 امکانات تقریبا 94,000 زندانیان و 23,000 کارگران است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب