میدان برنامه ریزی شده در پورت اورچارد خلیج خیابان

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 7:16 PM EDT آوریل 8 سال 2020پورت اورچارد — واشنگتن دولت در بخش حمل و نقل با شه

توسط ABESTANEWS در 20 اردیبهشت 1399

پورت اورچارد — واشنگتن دولت در بخش حمل و نقل با شهر پورت اورچارد است که به دنبال نظرات به پیشنهاد میدان در تقاطع خیابان خلیج (بزرگراه 166), ساحل درایو و افرا خیابان.

نظرات به WSDOT به پیشنهاد آن به علت سه شنبه.

جریان سیگنال ترافیک در گوشه ای که متصل به مرکز شهر پورت اورچارد آناپولیس و بتل راهرو به احترام آن طول عمر و نیاز به نوسازی WSDOT مقامات به این نتیجه رسیدند پس از یک بررسی از تقاطع آغاز شد که در اواخر سال 2019.

WSDOT مشخص شد که یک تک خط میدان با عابر خواهد بود امن ترین کارآمد ترین راه حل برای جریان ترافیک و عبور و مرور. دو دیدار برگزار شد که در اوایل سال جاری با ذینفعان کلیدی از جمله مسئولان شهرستان WSDOT Kitsap County, Kitsap, حمل و نقل, بندر قمار S'Klallam قبیله Suquamish قبیله واشنگتن گروه از ماهی ها و حیات وحش و تحت تاثیر کسب و کار.

"جامعه ورودی در مراحل اولیه بسیار حیاتی است به موفقیت های عمومی پروژه های شبیه به این گفت:" شهردار راب Putaansuu. "ما با اعتماد به نفس هستید که ایده های جلو آورده WSDOT ارائه خواهد شد امن ترین کارآمد ترین و زیبا و دل انگیز راه حل برای یکی از تقاطع ها به شدت سفر در پورت اورچارد. از طریق ارتباط با ما ساکنان ما قادر خواهد بود برای نهایی کردن طرح های است که با خواسته ها و نیازهای جامعه ما است."

جلسات عمومی که برگزار شده است به درخواست بازخورد را معلق شده است به دلیل وضعیت اقامت-خانه جهت جلوگیری از COVID-19. WSDOT ایجاد یک صفحه وب با اطلاعات در مورد برنامه و نحوه ارسال نظرات. لینک به صفحه وب در دسترس است در وب سایت cityofportorchard.ما.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن