پورت اورچارد است که یک مکان رستوران باز ناهار خوری نشسته در اعتراض

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 10:44 PM EDT 25 مه سال 2020پورت اورچارد – به عنوان مشتریان صف خارج که یک محل

توسط ABESTANEWS در 6 خرداد 1399

پورت اورچارد – به عنوان مشتریان صف خارج که یک محل در روز دوشنبه انتظار خود نشسته و وعده های غذایی در هفته Southworth را کریس Curnutt به رسمیت شناخته شده خطر او مواجه شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما در حال 70s اوایل," او گفت: صف با شوهرش, شیدا. "متاسفانه ما در آن دسته از احتمالا نباید اینجا."

هنوز هم هر چند او و شوهرش احساس خوب به اندازه کافی در مورد رستوران روش های ایمنی به سرپرستی رستوران در شخص گفت: آنها می خواستند برای کمک به نگه داشتن آن در یک مکان در کسب و کار.

"یکی از ما مثل این محل" شیدا گفت. "آنها در حال باز کردن و ما خسته از این. آیا شما شده است به Costco و یا حتی خارج? تفاوت در چیست ؟ هیچ تفاوت. شما می توانید در رفتن و خرید یک سگ داغ در Costco و شما نزدیک به مردم است."

بندر باغ رستوران باز برای ناهار خوردن در خدمات در روز یادبود در نقض محدودیت های رژیم صهیونیستی. جی Inslee را حفظ کرده است در پاسخ به شیوع کروناویروس در دولت است. Kitsap County همچنان در اول و ونرخ مرحله از محدودیت های است که تنها اجازه می دهد تا رستوران به ارائه takeout مواد غذایی است. Kitsap می تواند حرکت های پیش رو به مرحله دوم در روزهای آینده.

صاحب رستوران کریگ Kenady نمی بازگشت یک درخواست برای نظر برای این مطلب در دوشنبه اما در یک پست در رستوران Facebook صفحه باز شد به عنوان اعتراض به "عدم اطمینان از این مستند." رستوران گفت: آن اتاق ناهار خوری تعیین شده بود تا "به دنبال تمام دستورالعمل های ایمنی, در واقع ممکن است ما را حذف کرده و بیش از حد بسیاری از صندلی. ما خواهد بود با پوشیدن PPE و بسیار مراقب باشید به گسترش هر گونه میکروب ها است."

رستوران گفت: Kitsap رفته "فراتر از مسطح منحنی" در آن پست اضافه "به عنوان Belfair باز می شود شهر خود ما چپ هنوز نمی دانستند و این اظهارات را که ساخته شده توسط این شهرستان هنوز نمی دهد ما یک مجموعه تاریخ تنها که آنها را نقد و بررسی این برنامه در روز چهارشنبه."

Mason County تایید شده توسط مقامات دولتی به جلو حرکت به مرحله دوم بازگشایی که اجازه می دهد تا محدود ناهار خوری نشسته در رستوران ها در فروشگاه های خرده فروشی و خدمات مانند آرایشگران ناخن سالن و حیوان خانگی groomers به سر کار. Kitsap همچنین واجد شرایط برای درخواست به حرکت به جلو و, Kitsap, بهداشت عمومی, تخته ساخته شده از مقامات منتخب از سراسر شهرستان تنظیم شده است به دیدار روز چهارشنبه به در نظر گرفتن این موضوع است.

Kitsap شده بود تایید شده توسط مقامات دولتی برای درخواست زودتر حرکت به فاز دو همراه با میسون کانتی. اما پس از سهشنبه اعلام COVID-19 مورد یافت در یک کارمند در دولت واشنگتن و جانبازان خانه, شناخته شده به عنوان Retsil در پورت اورچارد این Kitsap بهداشت عمومی منطقه گفت: این امر تاخیر در حرکت به سوی یک برنامه در حالی که آن را مطمئن ساخته شده مورد تا به حال منجر به گسترده تر در تاسیسات.

'رستوران نباید باز'

پست که یک محل نشان داده شده است که درآمد حاصل از اعتراض را به موسسه خیریه.

"ما می خواهیم به نشان می دهد که حقوق بشر نیست حقوق سیاسی و این مستند مخالف ایمنی مورد نظر ما در جامعه است ، "ما نمی خواهیم به از دست دادن مجوز ما و یا متحمل جریمه بزرگ. تنها به صحبت طرف ما."

در یک ایمیل به Kitsap Sun, تارا لی سخنگوی Inslee دفتر گفت: "...این مهم نیست که کانتی ممکن است حرکت به فاز 2 آن است که هنوز وجود دارد. رستوران نباید باز باشد. آنها در انطباق با 'خانه بمانند سالم' – تنها-out/گرفتن و رفتن خدمات مجاز است. نه نشستن."

"روشن شود: دلیل همه این است که به سرعت گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی," او گفت:.

در خارج از رستوران پورت اورچارد را cyndie می تامپسون گفت که او می خواست برای حمایت از Kenady گفت: "ما بسته شده است برای بیش از حد طولانی است."

"من نگران نیست و در همه," او گفت:. "او آن را تحت کنترل است."

به طور مشابه, روباه جزیره مارتی و Lyn McClendon گفت: آنها اعتماد به نفس در رستوران روش های ایمنی. مارتی McClendon یک جمهوری خواه نامزد در حال اجرا برای معاون فرماندار این سال است.

"من فکر می کنم مردم در حال گرفتن یک کمی هم بزنید, دیوانه,, کمی," او گفت:. "من فکر می کنم آن را خوب به یک, حمایت از کسب و کار اما دو نوع می گویند OK از آن زمان به نوع بازگشایی چیز و انجام این کار در یک راه هوشمند. هیچ یک از ما در حال تلاش برای تواند خطرناک باشد."

"من یک پرستار هستم و ما می دانیم که چگونه برای جلوگیری از آلودگی متقاطع," Lyn گفت. "ما امن خواهد بود و من مطمئن هستم که آنها در حال امن است. من با اعتماد به نفس."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن