شعر در فاصله

باز mikes رفته تیره در میان همه گیر اما خلاقیت گرفته شده برای مجازی مرحله. محلی برای شاعر کارولین واتسون اجرا

توسط ABESTANEWS در 13 خرداد 1399

باز mikes رفته تیره در میان همه گیر اما خلاقیت گرفته شده برای مجازی مرحله. محلی برای شاعر کارولین واتسون اجرا می شود که این شعر باز مایک خانه مادر بزرگ در مارتین های کار از شعر جامعه احساس می کند ضروری به این لحظه.

از اواخر ماه مارس واتسون بازدید کرده های مختلف شیکاگو محله به رکورد شاعران خواندن مواد جدید از ایوان برای او جدید خانه مادر بزرگ سری ویدئو که عرضه در ماه آوریل است. با کمک از دوست پسر خود واتسون ثبت, ویرایش و تولید شش قسمت تا کنون گرامیداشت شش پا-فاصله حکومت با راه زیادی رونق مایک که جدا آنها را به گرفتن خارج از صدا. "ایده من با این غول رونق مایک که به صورت بصری نشان می دهد فاصله بود بهترین گزینه" واتسون می خندد. "آن را سرگرم کننده به یک کمی من-مرد صدا خدمه و من یادگیری من نه قدرت بازو به یک بوم-مایک اپراتور است."

واتسون می گوید پروژه خود را فراهم می کند یک فضای خلاق و در خدمت جامعه و در زمانی که هنرمندان در حال مبارزه و نمی تواند انجام دهد ، آن را تبدیل به خانه مادر بزرگ به هر خانه شاعر آنها را به مرحله برای به اشتراک گذاشتن کار خود را بسیار شبیه فیزیکی مایک باز خواهد بود. در زمانی که معماران و طراحان در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی و زوم تماس به میزبان مجازی نشان می دهد که او می خواست به مطمئن شوید که پروژه خود را اضافه نمی کند هرج و مرج به دیجیتال قرنطینه-مطالب مرتبط اما در عوض فرد به عنوان آنجا که ممکن است برای حفظ روح او باز مایک.

شاعران در این مجموعه برجسته شده است در واتسون را نشان می دهد در گذشته اما او می گوید به دیدن جایی که آنها زندگی می کنند شده است یک تجربه خاص. "گرفتن برای رفتن به خانه های خود و دیدن یک تکه کوچک از زندگی خود را در راه است که من در غیر این صورت نیست که انجام شده است یک گرم و شاد نقطه در تمام این مزخرف و جنون," او می گوید.

واتسون که زندگی در بالای شهر سفر کرده به غرب و جنوب و شمال طرف شهر به ویژه شاعران مانند بیلی Tuggle زندگی می کند که در پارک مانور در بیشتر گرند عبور. همچنین یک آموزش و عملکرد هنرمند Tuggle مشترک خود را بدون عنوان شعر برای دخترش Carmendy در چهارمین قسمت از سری ویدئو. Carmendy که پدر او تماس "یک عملکرد بچه" و است که در یک رقابتی رقص تیم است که در این ویدئو نشسته در پنجره گوش دادن به شعر.

Tuggle شعری که او نوشت: روز اول که مدارس عمومی شیکاگو بسته در ماه مارس, در پاسخ به زمان حاضر و چگونه آن را تحت تاثیر او و دخترش. او در پایان کلاس اول و آمدن به grips با دیدن دوستان خود انجام نشده و نه رفتن به دیزنی فروشگاه.

"نگاه به خانواده در نگاه به جامعه و نگاه به فرد برای اولین بار—از آنجا که همه چیز است که اتفاق می افتد به فرد برای اولین بار—مناسب ترین قطعه برای خواندن می گوید:" Tuggle است که در ایجاد حالت پس از خاموش کردن نوشتن 63 اشعار بیش از 35 روز متوالی.

او خواستار واتسون به پروژه بزرگ, خلاق, حواس پرتی است که کمک می کند تا مردم به ماندن متعادل و همچنین به عنوان یک صفحه نمایش از همه گیر افکار percolating از سراسر شهرستان است که فراتر از سلامتی و پول است. "این است که نادر در جامعه در من تقریبا 50 سال در این سیاره که در آن ما در این با هم و در اینجا است شانس برای افرادی که به اذعان آن را," او می گوید.

ایجاد فضا برای تنوع و این احساسات است که چرا Kwyn تاونسند رایلی ممتاز بود بخشی از واتسون به پروژه. تاونسند رایلی که انجام می دهد به عنوان Kwynology و زندگی در Roseland, برجسته بود در قسمت پنج و شعر او در مورد سنگینی همه گیر آورده به غرب و جنوب به طرف برجسته دیرین نژادی و بی عدالتی. در حالی که او می گوید: او در ابتدا احساس آسیب پذیر خواندن بر او و ایوان های او فضای صمیمی با دوربین واتسون به پروژه خاطر نشان کرد تاونسند رایلی که در محله خود است فقط به عنوان مهم به عنوان محبوب تر محله.

"من احساس افتخار من از کجا آمده" شاعر می گوید. "Roseland زیبا است اگر شما را هم به واقع آن را ببینید."

بخشی از این مجموعه را تشویق کرده است تاونسند رایلی به خلاق بدون احساس گناه اگر او نمی تواند تولید کند. شاعر و نویسنده و سخنران یک صف از حوادث آماده است تا همه گیر آن را قطع و در حال حاضر او را متمایل به ایجاد تعادل با بازتاب. "کارولین به من داد یک چشمی به تأمل در برای سال آمده است و من مفتخرم که" او می گوید.

واتسون می گوید: شاعران نشان دهنده انعطاف پذیری است که زندگی در جامعه و خود فرد و زیبایی است. "من فقط یک تکه از پازل را در شیکاگو شعر, جامعه و من سپاسگزار به بخشی از پازل," او می گوید.

قسمت منتشر می شوند در خانه مادر بزرگ Instagram و واتسون در نظر دارد به انتشار حداقل شش بیشتر بین در حال حاضر و ژوئیه. او می پرسد برای کمک های مالی از طریق Venmo برای حفظ ویدئوها رفتن و برای حمایت از شاعران در این مجموعه است. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب