شماره گیری بعدی فصل

پیتر هاپکینز و هایدی ژنگ در شماره گیری حسن نیت ارائه میدهد از کتابفروشی شماره گیری هایدی ژنگ هرگز بر

توسط ABESTANEWS در 1 مرداد 1399
Peter Hopkins and Heidi Zheng at the Dial - COURTESY THE DIAL BOOKSHOP
  • پیتر هاپکینز و هایدی ژنگ در شماره گیری
  • حسن نیت ارائه میدهد از کتابفروشی شماره گیری

هایدی ژنگ هرگز برنامه ای برای اجرای یک کتابفروشی. در واقع نه او و نه همسرش پیتر هاپکینز تا به حال هیچ تجربه های خرده فروشی زمانی که آنها نزدیک به بیش از کتابفروشی شماره گیری. اما هنوز هم آن را یک فرصت آنها تصویب نمی شود. "چه یک داستان!" ژنگ می گوید. "این چیزی که در مورد افرادی که رشد خواندن بیش از حد بسیاری از کتاب های من به سادگی نمی تواند رد دلیل آن را مانند یک داستان خوب است."

و خیلی بیشتر وجود دارد به داستان: ژنگ و هاپکینز بود برای اولین بار از تاریخ و در شماره گیری در هنرهای زیبا ساختمان در حلقه در دسامبر سال 2018 است. زمانی که تصمیم گیری که در آن برای رفتن ژنگ کاهش یافته است نام مورد علاقه خود را کتابفروشی با یک بازی گاه به گاه در عین حال تلاش-به-می شود-سرد "آیا شما از آن شنیده؟" هاپکینز تا به حال نه تنها از آن شنیده می شود او آن را ساخته شده است. خراط و دوست داران او ساخته قفسه زمانی که فضای باز به عنوان شماره گیری در سال 2017. شش ماه پس از تاریخ اول خود زن و شوهر ازدواج کردم و تا به حال یک حزب در کتابفروشی. یک ماه پس از آن صاحبان فروشگاه مریم گیبونز و هارون Lippelt تصمیم به ازدواج خود و حرکت به میشیگان و از آنها خواسته ژنگ و هاپکینز به سر می برد. دو امضا توافق نامه را در اجاره و شروع کسب و کار در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

"مرتب کردن آن سخت برای جدا کردن تمام عصبانیت و هیجان من احساس داشتن یک کتابفروشی از همه که متصل به زمان حاضر" هاپکینز می گوید.

مرور متلاطم و نامشخص آبهای انجام کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر دلهره آور است به اندازه کافی برای یک چاشنی صاحب مغازه و یک جفت با تجربه آن را به راحتی می تواند به اندازه کافی به آن واریز شده است. اما ژنگ و هاپکینز در حال نگه داشتن شماره گیری شناور با تشکر برای حمایت از شیکاگو مستقل کتابفروشی جامعه وفادار شماره گیری جانبازان و عشق به کتاب و فروشگاه است که آنها را گرد هم آورده.

"آنها ملاقات و ازدواج در یک کتابفروشی بنابراین من لازم نیست به شما بگویم که آنها عشق به کتاب" گیبونز می گوید. "اما شخصیت خود را واقعا تعریف هر یک از دیگر در راه است که من فکر می کنم باعث می شود آنها را خوب شرکای کسب و کار در علاوه بر این به زندگی خوب همکاران. پیتر دقیق تر روشمند و تحلیلی و واقعا دارای یک دسته در پایان کسب و کار همه چیز را در یک راه است که هارون و نه من هرگز. هایدی واقعی عشق و شور و خلاقیت است که خوانندگان را جلب به فروشگاه و نسبت به کتاب های آنها ممکن است پیدا کردن خود را. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه آنها را بهبود بخشد در این فروشگاه در سال به آمده است."

ژنگ بزرگ شده در چین که در آن او شروع به خواندن حدود سن چهار. کتاب او شد تمام هویت راه او را درک جامعه و آموخته شده در مورد جهان اطراف او. زمانی که او 14 خانواده اش به ایالات متحده نقل مکان. خود آگاهانه در مورد لهجه و عصبی در مورد تعامل با دیگر دانش آموزان و یا معلمان او با استفاده از کتاب برای یادگیری کامل زبان انگلیسی. "آخرین کتاب خوانده شده تا کنون در چین قبل از من سمت چپ این کشور شد لولیتا," ژنگ می گوید. "این بسیار نامناسب من نمی دانم چرا پدر و مادر من به من اجازه خواندن آن, در لولیتا سن کمتر. اما من فقط از نوع cross-اشاره نسخه چینی و انگلیسی نسخه side-by-side با کلمات من نمی دانم." به زودی پس از زمانی که ژنگ بود و دانش آموزی در دبیرستان, Jeffrey Eugenides رمان ازدواج طرح بیرون آمد و او را گرفت و زد. این کتاب طول می کشد محل در دانشگاه براون در 80s و ژنگ نوشت هر مرجع به یک نویسنده و یا یک کتاب و ایجاد خود لیست خواندن آثار مربوط به فلسفه قاره—نیچه و هایدگر در میان آنها است.

"آن را از دست داده است بر من که این همه مرده سفید مردان" ژنگ می گوید. "اما من فکر می کنم که آن نیز تابع بودن یک مهاجر نسل اول خودم این است که بسیاری از اطلاعات من آگاهانه جذب شده بود به من کمک کند جذب و فرهنگی و ارز قادر به نگه داشتن یک گفتگو در این موسسه که به دانشگاه است."

در سال های پس از, ژنگ متنوع خود خواندن لیست و در حال حاضر به عنوان فرد مسئول از شماره گیری او در حال کار برای انجام همین کار را برای مشتریان خود. توجه زیادی داده شده است به Instagram که در آن هر یکشنبه او پست پنج آخر هفته میدارد ارائه طیف وسیعی از کتاب ها. "من توجه زیادی به این نوع تقسیم و جنسیتی و ملی منشاء نویسندگان و سعی کنید به فشار در حداقل یک کار ترجمه و یا کار بر اساس در غیر غربی تنظیمات فقط به نوع تنوع بخشیدن به آنچه که خوانندگان ما می توانید ببینید" ژنگ می گوید. "و آن را مانند چک کردن یک جعبه مانند ما عاشق یک زن سیاه و سفید, ما باید یک فرد بومی. من هم با توجه به این مطالب به این دلیل که من می دانم که هر کس می خواهد به نگه داشتن خواندن autofiction یا سرگذشتی کار می کنند. من می دانم که وجود دارد بسیاری از دانشمندان آسیایی تبار که نمی نوشتن در مورد آسیایی مسائل در همه, و من می خواهم به ویژگی های آن را به عنوان به خوبی نشان می دهد تنها راه دیگری که تنوع است و نه فقط در مورد تقویت صدای صحبت کردن در مورد خودشان هستند کسانی که صدای قادر به ارسال داستان های دیگر نیز هست."

دیگر حاضر طرح شده است ماهانه باشگاه کتاب است که در آن مشترکین دریافت رمز و راز کتاب و سپس بحث در مورد آن از طریق زوم. تعجب جنبه ژنگ می گوید: واقعا اجازه می دهد تا او را به خوانندگان چیزی است که آنها نمی خواهد به طور معمول در خواندن خود را. و نتایج حاصل شده اند به شدت مثبت—نه تنها وجود دارد بیشتر مشترکان بیش از کتاب در اصل دستور داد, اما آن را نیز روشن شده از بحث های که خوانندگان باید عاشق کتاب و دنبال کردن بیشتر آثار این نویسنده یا داستان های مشابه.

دو کتاب ژنگ توصیه به مشتریان در حال حاضر مستند نشده آمریکایی توسط کارلا Cornejo ویللویکنکیو و جزئی احساسات توسط کتی پارک هنگ هر دو کار می کند که ارائه چند بعدی و بسیار بازخرید تصویر از تجربه مهاجرت. به طور مشابه هاپکینز توصیه خواندن بازی کیم راحتی با فهم چوی در مورد یک کره ای خانواده ای که باز می شود یک فروشگاه در کانادا و تنش است که توسعه بین پدر و مادر که از روی علاقه به یاد داشته باشید و کره جنوبی و فرزندان خود را که در حال آماده شدن برای یک زندگی جدید است. سابق و شماره مالک گیبونز آغاز شده که اولین باغ در قرنطینه توصیه تخمیر سبزیجات توسط کریستوفر و کیرستن Shockey, یک مقدمه برای هنر تخمیر.

به عنوان شماره گیری کرده و برای پیدا کردن آن پا به حمایت از دیگر مغازه ها در این شهرستان موثر بوده است. "در اینجا در شیکاگو indie در کتابفروشی جامعه بسیار حمایت و مفید" ژنگ می گوید. "در بسیاری از منابع به اشتراک گذاری و هدایت و مقدار زیادی از گرما بیش از حد است. مردم رویکرد ما برای اولین بار و مانند شما بدیهی است که جدید است و این یک زمان عجیب و غریب, بنابراین این چیزی است که شما قرار است به انجام است."

شماره گیری درهای خود را برای فرد کسب و کار در جولای 6, و با وجود قطع برق در ابتدا بسیار داغ روز, همه چیز در حال اجرا است نسبتا هموار. ژنگ و هاپکینز در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود تمام اجتماعی فاصله مقررات در حال مشاهده شده اما هنوز هم تا به حال به عنوان بسیاری از مشتریان به عنوان آنها می توانند در یک زمان. برنامه های آینده برای این فروشگاه شامل یک طرح برای حمایت از نویسندگان محلی و پرورش است که جامعه و همچنین گسترش کتاب برنامه باشگاه و در نهایت فروش بیشتر سفارشی کتابخانه مبلمان مانند قفسه هاپکینز ساخته شده برای فروشگاه. در حال حاضر آنها در حال پیدا کردن لذت در قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را از کتاب و بازگشت به حس نسبی ظاهر ،

"این واقعا خوب برای کسانی که فعل و انفعالات" ژنگ می گوید. "این واقعا خوب است برای ما به طور منظم و قرار دادن چهره به نام اما آن را نیز به خوبی نوع نگاه کنید که مانند تعجب و شادی در چهره مردم زمانی که آنها راه رفتن و تحقق آن را از یک کتابفروشی." vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب