شما احتمالا خرید کتاب از آمازون قبل از اما قبل از اینکه شما دکمه “اضافه کردن به سبد خرید” یک بار دیگر شما باید بدانید که آمازون از فروش کتاب است مضر به نویسندگان ناشران و کتابفروشان. در حالی که برخی از فروشندگان در آمازون مشروع هستند بسیاری از فروشندگان شخص ثالث فروش کتابهای رایگان تبلیغاتی نسخه که بدان معنی است که ناشران و نویسندگان را zilch.

آمازون کارکنان در حال کار در شرایط ناراحت کننده با حداقل ده امکانات گزارش مثبت coronavirus موارد و حمل و نقل غیر ضروری موارد مانند کتاب (و با تشکر از این دیترویت, کارمند, استمناء) که می تواند خریداری شده از طریق کسب و کارهای کوچک محلی.

به جای خرید از دیگر تسهیلات چرا شیرجه رفتن به شیکاگو کتابفروشی خود را به نگه داشتن خواندن عادات زنده است ؟ در اینجا چند گزینه های محلی را انتخاب کنید از زمانی که انتخاب بعدی خود را به عنوان خوانده شده.

Pilsen, جامعه, کتاب

تاسیس در سال 2016 Pilsen جامعه کتاب خریداری شد مندی Medley تام فلین و کاترین Solheim که تجربه ترکیبی از 40 سال به علاوه در ماه مارس سال 2020 است. باز در میان یک بیماری همه گیر است ایده آل نیست و Solheim به من می گوید که “COVID اتحاد کشیده ما لگد زدن و جیغ به قرن 21!”

آنها میزبان اولین رویداد مجازی در هفته گذشته با جنی قهوه ای, نویسنده بدون عذرخواهیو آنی سهره سردبیر انتخاب کلمات. این رویداد جمع آوری کمک برای شیکاگو سقط جنین صندوق و cosponsored توسط شیکاگو DSA سوسیالیست فمینیست. “ما در حال تلاش برای کراوات مجازی ما رویدادهای ادبی به یک گروه سازماندهی بر روی زمین در این شهرستان برای هر دو پشتیبانی کار خود را از نظر مالی و افزایش آگاهی کار خود را در جامعه” Solheim می گوید.

فروشگاه همکاری با آزادی کتابخانه فراهم می کند که کتاب برای افراد جوان در ایلینویز زندان. تا کنون, Pilsen, جامعه, کتاب مطرح شده بیش از $1500 در تلاش خود را برای پاسخ به درایو.

زد و خورد و Solheim هر دو در فروشگاه در طول اقامت در خانه سفارش آنها به عنوان فرآیند سفارشات بسته کتاب برای تحویل و ارائه بدون تماس با منظقه وانت.

کتابفروشی توصیه خواندن ریتا ایندیانا را شاخک حساس, که آنها را به عنوان یک “رادیکال های عجیب و غریب در زمان سفر سازگار با محیط زیست-ناکجاآباد است که بخور و لذت پرماجرا خوانندگان.” سارا مسا چهار چهار است و دیگری شدید خوانده شده است که آنها را به عنوان یک “ویرانگر مدرسه خصوصی رمان شما نمی دانستید شما نیاز به[اد] که شما نیز galvanize شما در پایان.”

اقامت تا تاریخ با خود Instagram و توییتر.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The handwritten sign posted on the Book Table door on the last day before the Illinois order went into place. - RACHEL WEAVER

  • این نوشته ثبت شده در کتاب جدول درب در آخرین روز قبل از ایلینوی منظور رفت و به محل.
  • راشل ویور


کتاب جدول

کتاب جدول باز در سال 2003 پس از صاحبان راشل ویور و Jason Smith, ملاقات در حال کار در یک کتابفروشی مستقل در سال 1998 (و پس از آن در عشق سقوط کرد). بلوط پارک محل به روی عموم بسته است اما انجام سفارشات وب.

ویور می گوید که آنها در حال تلاش برای پیاده سازی رسانه های اجتماعی بیشتر به گردش کار خود را. “ما در حال ادامه برای ارسال هفتگی خبرنامه ایمیل در قسمت فقط به نگه داشتن مردم به روز شده در جایی که ما با حجم سفارش—هنگامی که ما در حال سقوط و حتی بیشتر از همه مهمتر زمانی که آن را بدست کند. مشتریان ما می خواهیم برای کمک به آنها می خواهند ما را به زنده ماندن این, بنابراین ما در حال یک کمی صریحتر از ما را تحت شرایط عادی.”

حدود یک هفته به سرپناه در محل سفارش, کتاب جدول را یک Instagram و Facebook سری—که ثابت شود فوق العاده محبوب—که در آن آنها برجسته کارکنان و کتاب خود را توصیه. “بسیاری از کارکنان ما با ما بوده است برای سال های بسیاری به طوری که آنها به عنوان بخشی از هویت ما به عنوان جیسون و من هستند. و مشتریان ما کاملا بازی مورد علاقه های شما—وجود دارد پاتریک تلوزیون و فیلم آموزش تلوزیون—بنابراین بسیاری از مردم رفتن به فرد در کارکنان برای کتاب توصیه های زیرا آنها خود را به خواندن عشق بازی با آنها. بنابراین کسانی که در رسانه های اجتماعی پست های واقعا بزرگ بودند برای اتصال مجدد و همچنین برای یادآوری مردم که آنها می توانید فهرست کارکنان ما میدارد آنلاین بیش از حد و نه فقط در فروشگاه.”

کتاب جدول انجام شده است و 95 درصد از حمل و نقل آن از طریق کاهش-حمل و نقل برنامه با توزیع کننده. اسمیت و ویور شده اند نشسته بر روی مبل خود را برای بسیاری از بیماری همه گیر اما این بدان معنا نیست که آنها کار نمی کند. این دو شده است کپی کردن و چسباندن سفارشات از جدول کتاب وب سایت به وب سایت توزیع ده ساعت در روز است. با کل کارکنان پرداخت می شود ترک این خسته کننده و وقت آن چیزی است که نگه داشتن کتابفروشی شناور.

برای توصیه های کتاب این فروشگاه می گوید که آنها در حال فروش تن از 1918 همه گیری آنفولانزای کتاب به عنوان رمان مانند ایستگاه یازده و قطع. “مغز من است بیش از حد سرخ شده در حال حاضر به رسیدگی خیلی بیشتر از برخی از خوب فرار از واقعیات و من از دیدن مقدار زیادی از آن بیش از حد در مشتریان” ویور می گوید. “Conviction توسط دنیس مینا مستقل اسکاتلند, هیجان انگیز, یکی از توصیه های بالا را برای گرفتن مغز خود را به فکر کردن در مورد هر چیز دیگری در حال حاضر.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY OPEN BOOKS

  • حسن نیت ارائه میدهد باز کتاب


باز کتاب

پس از باز شدن خود را در سال 2006 باز کتاب شده است یک منبع برای Pilsen و غرب حلقه محله کتاب خود را با کمک های مالی, جامعه, رویدادهای و سواد آموزی مشارکت. Ryan P. جکسون مدیر عامل باز کتاب می گوید: کتابفروشی فروش کتاب آنلاین با حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $10 در طول بیماری همه گیر. وجود دارد همچنین تحویل و تماس وانت گزینه های.

باز کردن کتاب است که هنوز میزبانی آن باشگاه کتاب جلسات در زوم و همچنین در برنامه های سواد آموزی که شامل زندگی storytime. آنها در حال راه اندازی یک مسابقه نویسندگی برای شیکاگو دانش آموزان, ارسال ایمیل روزانه, نوشتن sprints و گردآوری یک صفحه منابع برای خانواده ها. این هفته باز کتاب خواهد شد ارائه رایگان کتاب به CPS وعده غذایی توزیع بنابراین خانواده ها می توانند در ساخت خانه ها ، برای مردمی که به دنبال کمک به زیر منابع شیکاگو بچه ها باز کتاب نیز با ارائه یک لیست سرپرستی که توزیع خواهد شد در سراسر شهر.

به منظور نگه داشتن همه چیز امن در طول قرنطینه باز کتاب افزایش فرکانس و عمق خود را تمیز کردن رژیم. “ما در حال کار با حداقل نیروی انسانی در حال اجرا تقسیم شیفت برای از بین بردن هر گونه بیش از حد با هم تداخل دارند از اعضای تیم است. ما همچنین اجازه دادن به همه اهدا کتاب برای نشستن حداقل 24 ساعت قبل از دست زدن به” جکسون می گوید.

مردمی می تواند پشتیبانی از باز کردن کتاب با معافیت مالیاتی, اهدا, با خرید کتاب و یا با اهدای کتاب تماس با ما-رایگان خود را در دو رها کردن مخازن (یکی در کوچه پشت West Loop فروشگاه در 651 W. دریاچه در گوشه ای از Halsted و برتر و یا در Pilsen انبار در 905 W. 19).

جکسون توصیه خواندن اولگا Tokarczuk را به درایو خود را شخم بیش از استخوان مردهاست “به خوبی ترسیم جرم رمان نوشته شده با هر دو طنز و عمق آن نیز با معاملات ناچیز رابطه میان انسان و جهان طبیعی است.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Women and Children First orders going out to customers. - SARAH HOLLENBECK

  • زنان و کودکان اولین سفارشات به مشتریان.
  • سارا Hollenbeck


زنان و کودکان اولین

حوادث بخش مهمی از زنان و کودکان برای اولین بار, که برای اولین بار افتتاح شد در سال 1979 به طوری که آنها مجبور شدند بلافاصله به انطباق با آنها چه بیشتر کسب و کار (و مردم) در حال انجام آنها برگزار می شود یک رویداد مجازی. پس از اولین رویداد با بیش از 200 شرکت کنندگان آنها تصمیم به نگه داشتن رفتن و میزبانی نیم یک دوجین حوادث در Facebook و Instagram زندگی می کنند. 300 فرد زوم تماس با کمدین و نویسنده سامانتا Irby و نویسنده مگان Stielstra شد و بسیار موفق. “ما شده اند obnoxiously فعال در رسانه های اجتماعی با Instagram” می گوید: مالک مشترک سارا Hollenbeck. “خانم لیندا انجام شده است storytime سال 1984 و جهانی همه گیر نیست برای متوقف کردن او, بنابراین ما نقل مکان کرد که به جریان ویدئو بر روی Facebook و Instagram.”

“تیم کوچک ما نیز عاشق شدن عشق مجازی از مشتریان ما. زمانی که مردمی ارسال عکس در Instagram سفارشات خود را به ورود در آستان خود و یا tag ما در یک پست در مورد آنچه که آنها در حال خواندن این آخر هفته ما احساس می کنیم کمی بیشتر متصل در سراسر اجتماعی فاصله. این نیز قابل توجه چقدر یک بررسی درخشان در Facebook یا Yelp یا گوگل روشن ما بعد می گوید:” Hollenbeck. این فروشگاه همچنین دارای یک سازمان غیر انتفاعی به نام صدای زنان صندوق که بودجه برنامه نویسی بنابراین کمک های مالی برای سازمان های غیر انتفاعی همیشه قدردانی است.

این Andersonville کتابفروشی تنها دو تا سه ضروری کارکنان در سایت پوشیدن پارچه ماسک و بقیه از کارکنان در حال کار از راه دور. قبل از همه گیر 20 آنلاین دستور مناسب در روز برای W&CF. در حال حاضر آنها در حال دریافت 75 تا 100 سفارشات در روز است.

مردمی می تواند پشتیبانی W&CF با سفارش یک کتاب و یا گرفتن یک کارت هدیه در فروشگاه آنلاین خود را. H. ذوب کارکنان کتاب فروش (و خواننده کمک کننده است) کار از راه دور و به روز رسانی وب سایت با سرپرستی خواندن توصیه می شود لیست.

W&CF توصیه غواصی به برخی از خیالبافانه رمان عاشقانه و همچنین شعر مانند فروشگاه از شرم قدردانی و مقالات مانند کتاب دلخوشیها توسط راس گی. “دو رمان که من 100 درصد تردمیل خود من در زمان اضطراب بود و هیچ چیز برای دیدن اینجا را توسط کوین ویلسون و نویسندگان و دوستداران توسط لیلی پادشاه” Hollenbeck می گوید. “من هم فقط به پایان رسید کتی پارک هنگ را جزئی احساسات: یک آسیایی آمریکایی حساب. هر کس باید با خواندن این کتاب در حال حاضر. در حالی که آن را خوب و سالم به نوبه خود به کتاب در حال حاضر برای آرامش و فرار ما نیز باید استفاده و احترام کتاب برای ابزار آنها در جریان مبارزه علیه این کشور را میراث سفید برتری.” Hollenbeck همچنین نشان می دهد که افرادی که به دنبال فرو رفتن به audiobooks باید خندق آمازون متعلق به شنیدن و دریافت Libro.fm که مزایای کتابفروشی های مستقل.

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY OF PARAGON BOOK GALLERY

  • حسن نیت ارائه میدهد از Paragon کتاب گالری


Paragon کتاب گالری

Paragon کتاب گالری آغاز شد در شانگهای در سال 1942 به شهر نيويورك منتقل و مستقر در شیکاگو در سال 1991. در سال 2020 آن آجر و ملات فروشگاه باز در ژو ب مرکز هنر در بریجپورت.

جنیفر هوانگ به من می گوید که این فروشگاه متصل ماندن به جامعه از طریق رسانه های اجتماعی “که در آن ما به طور منظم پست سرگرم کننده و متفکر مطالب ما در Instagram, Facebook و توییتر سیستم عامل است.” علاوه بر این, آنها ارسال خبرنامه به مشترکین یک یا دو بار در هفته در تم خاص. “برای مثال در روز زمین ما معرفی معروف ژاپنی و چینی چشم انداز نقاشی و چاپ. در گذشته ما نیز مورد بحث و ابریشم پارچه و خاموش شدن بطری. ما همچنین نگه داشتن وبلاگ ما فعال و شامل برخی از مورد علاقه ما هنرمندان محلی و بین المللی.”

چرا که حرکت خود را به ژو B اخیر آنها بسته به جامعه کمک های مالی و تازگی آغاز شده GoFundMe برای حفظ ارتباط بین آمریکا و فرهنگ ، هنر و ادبیات قوی است. هوانگ می گوید: “ما می دانیم این است که از نظر مالی به چالش کشیدن زمان برای بسیاری از ما و درک اگر سهم پولی امکان پذیر نیست با توجه به این بحران اما می تواند همچنان به حمایت از ما توسط کتابفروشی های پیام ما به طور گسترده ای در میان جوامع خود زیر با ما در رسانه های اجتماعی و/یا قرار دادن سفارشات از طریق وب سایت ما و یا ما کتابفروشی.”

کتاب گالری نشان می دهد خرید فروشگاه جذبه موضوع: مواد, هنر, از, چین, بازسازی گذشته: قدمت و Antiquarianism در هنر چینی و بصری فرهنگ توسط وو آویزان و جزئی احساسات توسط کتی پارک هنگ.

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY OF SANDMEYER’S BOOKSTORE

  • حسن نیت ارائه میدهد از Sandmeyer کتابفروشی


Sandmeyer کتابفروشی

پس از سال 1982 Sandmeyer کتابفروشی خدمت شیکاگو جنوبی حلقه منطقه توسط شوهر و همسر صاحبان الن و اولریش Sandmeyer. مانند بسیاری از غیر ضروری کسب و کار Sandmeyer است بسته به ترافیک پا اما سفارشات آنلاین می تواند گرفته شده توسط تلفن (312-922-2104) و ایمیل (books@sandmeyers.com). فروشگاه ارائه می دهد منظقه وانت روزانه بین ظهر و 3 بعد از ظهر و یا مردمی باید این گزینه به آن حمل می شود.

“محله شده است بسیار حمایتی که باید دیرین مشتریان” الن Sandmeyer می گوید. او و همسرش باید یک ارتباط قوی با جامعه و این ارتباط فراتر از شیکاگو و در سراسر کشور است. “من به تنهایی کار به منظور حفاظت از کارکنان من هستم اما شمارش دقیقه تا زمانی که ما می تواند بازگشایی و باید همه ما فوق العاده کتابفروشان در دست است. و البته من برای مرور و فرد در تعامل به سر.”

علاوه بر خرید کتاب از Sandmeyer های مردمی می تواند خرید گواهی هدیه و یا می توانید با ایجاد یک حساب شخصی به نام خود و یا هدیه آن را به شخص دیگری.

Sandmeyer را قرنطینه می خواند عبارتند از: Wow هیچ با تشکر از شما توسط سامانتا Irby, شماس کینگ کنگ توسط جیمز مک براید جنوبی قرار گرفتن در معرض: نادیده گرفته معماری شیکاگو سمت جنوب توسط لی بیگ روح یک هشت پا: تعجب آور اکتشاف به تعجب از آگاهی توسط Sy, Montgomery, پر زرق و برق و ناپسندیده: حماسه چرچیل و خانواده و تمرد در طول حمله رعد اسا توسط اریک لارسون و قرمز در کنار جاده توسط آن تایلر. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

آموزش سئو