درس های آموخته شده: 5 چیزهایی که کشتی سازی آموخته است که می تواند کمک به کسب و کار بازگشایی

برمرتون — محل کار در سراسر کشور به زودی می تواند نگاه کمی بیشتر مانند امریکا بزرگ ترین کشتی سازی.

بدون آنها نمی تعمیر هسته ای-صفحه زیردریایی و ناوهای هواپیمابر. اما آنها ممکن است مایل به تکرار اقدامات Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی-که هرگز تعطیل در طول COVID-19 بیماری همه گیر — اجرا شده در زمان واقعی در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس. سروان. Dianna Wolfson های کشتی سازی, فرمانده معتقد است ممکن است برای ایجاد یک محیط کار ایمن.

“مراقبت از خود را به مردم و انجام ماموریت هستند و متقابلا منحصر به فرد نیست” Wolfson در مصاحبه ای گفت: جمعه.

به منظور نگه داشتن در حال اجرا در نزدیکی اولین کانون بالقوه مرگبار شیوع بیماری که علائم گاهی اوقات unfelt توسط خود قربانیان کشتی سازی رهبری متوسل به تعدادی از تاکتیک های به پرچین نسبت به ایمنی کارگر. از بیش از 14,000 در Kitsap بزرگترین کارفرما کسانی که در بالاترین خطر براکت سن و کسانی که به ویژه آسیب پذیر به خانه فرستاده شدند با پرداخت.

تنظیمات غیر قابل تصور قبل از همه گیر نیز ساخته شده بودند. نه یک کارمند از خانه کار می کرد قبل از COVID-19; امروز حدود 3000 انجام دهد. شیفت مبهوت بودند. و کشتی سازی شروع به تولید خود ضد عفونی کننده دست و ماسک و قابل حمل در دست شویی ایستگاه در پی کمبود.

پس چه چیزی می تواند در آینده به یک محل در نزدیکی شما ؟

حرارتی متوسط چک در گردان همه جا ماسک با ماندگاری و پخش از کارکنان — هر دو از لحاظ جغرافیایی و در شیفت های مختلف — به احتمال زیاد تبدیل به همتراز برای دوره در بسیاری از کسب و کار. “احساس علامتی?” خواهد بود روزانه یک سوال.

از طریق آن همه در اینجا پنج درس سروان. Wolfson گفت که او معتقد است به کمک کشتی سازی بیشتر و آنهایی است که می تواند کمک به کسب و کارهای دیگر به عنوان آنها را دریافت و در حال اجرا دوباره.

1. ‘محافظ سه گانه’

این واضح ترین مشاوره اما کشتی سازی و رهبری نیروی دریایی را متوقف کند آن ارتباط: فشار دست شستن ماسک ماندگاری و حفظ شش پا را از راه دور به طور مداوم. کشتی سازی از طریق نیروی دریایی دریا سیستم فرمان که مدیریت کشور را به چهار عمومی نیروی دریایی متری با “محافظ سه گانه” شامل Wolfson.

جرمی Largey ارشد غیر نظامی در کشتی سازی گفت که استراتژی کار می کرد همراه با یادآوری کسانی که احساس بد به در خانه بمانند. کشتی سازی تماس ردیابی تیم قادر به موفقیت منزوی کردن دیگران که ممکن است در معرض به کسانی که با COVID-19. هر چند کشتی سازی محروم توسط پنتاگون با افشای چگونه بسیاری از کارگران شده است بیمار با رمان coronavirus او آن را “بسیار کم است.”

2. ارتباطی حیاتی است’

در شروع رمان coronavirus موارد در واشنگتن Wolfson تشکیل یک “تیم ببر” از رهبران که ملاقات سه بار در روز در ارتفاع موج همه گیر. کشتی سازی تولید ایمیل Facebook پست ها و سایر مکاتبات روزانه برای برقراری ارتباط با کارکنان است. Wolfson گفت: نتیجه نهایی این بود که “بیشتر نیروی کار مطلع شد کمتر ترس آنها احساس می شود.”

3. ‘شما باید به آماده محوری’

پویا وضعیت مورد نیاز پویا پاسخ Wolfson گفت. وجود دارد یک احساس است که تمام کارهای مورد نیاز انجام شود تا در کشتی سازی قبل از همه گیر. “که باید آنها را در کشتی سازی تعمیر کشتی” Wolfson اشاره کرد به عنوان مثال. اما حتی در کشتی سازی کار می تواند اتفاق می افتد در خارج از دروازه و امروز برای اولین بار در حدود یک پنجم از کارکنان در حال کار در خانه. بسیاری از جلسات teleconferenced بیش از حد.

“آیا نمی شود تردید به تجدید نظر در سیاست و نترس به تغییر سیاست های زمانی که شما یک گزینه بهتر است,” او گفت:. “به منظور چالاک شما باید برای آماده محوری.”

4. ‘گوش دادن به نیروی کار خود را’

در اوایل گیر Wolfson به یاد می آورد در حال اجرا به یک کارمند به عنوان کشتی سازی نورد کیت تمیز کردن و الزامات جدید برای اسکراب بالا-سطوح تماس. کشتی سازی رهبری می خواستم برای دریافت بیشتر ضد عفونی کننده دست در اطراف مرکز, اما چیزهای بود که در نزدیکی غیر ممکن است برای پیدا کردن.

“خانوم چرا ما فقط آن را” کارمند گفت: Wolfson.

کشتی سازی گواهی آزمایشگاه به کار می رفت و صدها گالن ضد عفونی کننده دست تولید شده است. و در حالی که بسیاری از کسب و کار ممکن است که گزینه Wolfson با استفاده از مثال برای نشان دادن نیروی کار است که به احتمال زیاد نشستن بر روی ایده بزرگ بعدی — اگر آنها آن را خواسته.

به این منظور Wolfson گفت: نیروی دریایی با رهبری هم بود و پذیرای انتقادات و پیشنهادات در طول بیماری همه گیر. “That matters,” او گفت:.

5. خودکفایی

ضد عفونی کننده دست, 3-D چاپ چهره سپر پارچه ماسک: به عنوان کشتی سازی خود ادامه داده و کار به تعمیر و تعمیرات هسته ای نیروی دریایی آن نیز یافت تولید محصولات برای حفاظت از نیروی کار است.

“ما واقعا احساس افتخار از آنچه ما به دست آورد و چه نیروی کار ما است به دست آورد” Largey گفت.

برخی از بازگشایی کسب و کار ممکن است مثلا یک بادبان لافت برای ایجاد پارچه ماسک. اما ممکن است خلاق به معنی حل یک مشکل در خانه Wolfson گفت.

Wolfson برای خود خاطراتی در گیر گفت که او ممکن است احساس کرده ام افتخار می کنم که بادبان انبار و داوطلبان تا به حال به اندازه کافی تولید ماسک را به هر یک از کارکنان ، امروز بیش از 100 ، 000 ساخته شده است. فرمانده خودش استقبال نیروی کار که صبح امروز 14 آوریل با ماسک در Burwell عابر پیاده تونل.

“من نمی توانست خودمان افتخار” او گفت:.

Puget صدا Naval Shipyard پاسخ به کروناویروس: یک جدول زمانی

Feb. 29: واشنگتن مقامات دولتی اعلام دولت اولین مرگ ناشی از COVID-19.

مارس 13: مدارس نزدیک در اطراف Kitsap.

مارس 16: سروان. Wolfson آدرس کارخانه کشتیسازی از طریق ویدئو می گوید کار باید در کشتی سازی حتی به عنوان یک تعداد زیادی از کارگران تحت تست.

آوریل 18: کارگران بیش از 60 و کسانی که با شرایط ویژه آسیب پذیر به رمان coronavirus فرستاده می شوند با خود به خانه پرداخت. در یک اقدام بی سابقه صدها نفر از کارگران در کارخانه کشتیسازی نیز شروع به کار از خانه.

مارس 23: رژیم صهیونیستی است. Inslee مسائل “در خانه ماندن” دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار; کشتی سازی اعلام کرد از آن است که ساخت ضد عفونی کننده دست با توجه به کمبود عرضه و به زودی آن را در دسترس می شود در گردان و در اطراف این تاسیسات.

آوریل 25: کشتی سازی آغاز می شود تولید پارچه ماسک در بادبان انبار; تلاش در نهایت شامل در خانه فاضلاب و تولید هزاران نفر از ماسک است.

مارس 26: اول کارگر در کارخانه کشتیسازی تست مثبت برای رمان coronavirus; ملوان مستقر در ناو یو اس اس کارل وینسون, drydocked در کشتی سازی نیز تست مثبت پیش از آن در هفته. نیروی کار آینده را از طریق دروازه در هر روز شده است مقایسه کردن به حدود 6,500.

مارس 31: کشتی سازی مانند دیگر تاسیسات نظامی منع شده است توسط پنتاگون از افشای موارد در میان نیروی کار خود را.

6 آوریل: اولین COVID-19 مرگ در Kitsap County, است, گزارش, Kitsap, بهداشت عمومی منطقه; در همین حال کشتی سازی از طریق سفارش از پنتاگون آغاز می شود که نیاز به کارگران به پوشیدن پارچه ماسک, اگر, اجتماعی, فاصله نمی توان مزدکی. COVID-19 نمایش در هر کشتی سازی دروازه نیز آغاز خواهد شد.

6 آوریل: USS Carl Vinson هواپیما حامل برگ خشک بارانداز در کشتی سازی هل دادن به جلو به یک پروژه کلیدی وجود دارد که این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد.

مارس 13: کشتی سازی به ارمغان می آورد برخی از کارگران بود که در مرخصی از جمله مراقبان برای مردم آسیب پذیر و کسانی که سن بین 60 تا 64. کسانی که مسن تر هستند مجاز به ماندن در ترک و یا کار از خانه.

مارس 23: کشتی سازی آغاز می شود “متوسط بررسی” برنامه آزمایشی در نهایت نورد برای نظارت بر کارکنان’ درجه حرارت به آنها وارد کشتی سازی هر روز

مارس 6: روزانه نمایش ترکیب “به دنبال اسکن” تکنولوژی است که اندازه گیری دمای بدن با استفاده از تصویربرداری حرارتی.

مارس 7: کشتی سازی اعلام کرد استخدام 900 بیشتر مردم

مارس 21: کشتی سازی اعلام کرد wolf motor court ساخته شده اند 12 شستن دست ها-ایستگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im