Twelves موارد COVID-19 گزارش در Kitsap پس از 28 مه شش هفته گذشته

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 7:45 PM EDT Jun 12, 2020شش مورد جدید از COVID-19 تایید شده است در شهرستان Kit

توسط ABESTANEWS در 24 خرداد 1399

شش مورد جدید از COVID-19 تایید شده است در شهرستان Kitsap در هفته گذشته بیشترین افزایش موارد از ماه آوریل با توجه به Kitsap بهداشت عمومی منطقه است.

بین ماه های ژوئن 6 و 8 ژوئن سلامت منطقه گزارش شش جدید COVID-19 موارد است. دوازده موارد شناسایی شده اند پس از 28 مه تا زمانی که Kitsap County رسما وارد فاز 2 از دولت "امن شروع" بازگشایی طرح است. در مجموع 174 مورد گزارش شده در Kitsap با دو مرگ.

مقامات بهداشت عمومی در انتظار افزایش موارد به عنوان شهرستانهای استراحت محدودیت ها و دسترسی به تست را بهبود می بخشد. مثبت آزمون در هفته گذشته عبارتند از ساکنان از تمام مناطق جغرافیایی شهرستان با توجه به بهداشت منطقه.

"افزایش چیزی است که ما را نگران می کند و در حال تماشای از نزدیک" سلامت منطقه در بیانیه ای گفت به Kitsap Sun. "این است که خیلی زود به بگویید اگر این افزایش نشان می دهد یک روند رو به بالا پایدار در موارد و چگونه این توانایی ما را برای حرکت به مرحله 3."

دولت تحت دستورالعمل های شهرستان باید صرف حداقل سه هفته در هر مرحله قبل از آنها واجد شرایط برای درخواست های بعدی. اولین Kitsap می توانند ژوئن 18.

Kitsap حرکت به فاز 2 به تعویق افتاد پس از یک کارمند در واشنگتن جانبازان در پورت اورچارد تایید شد به COVID-19. بدون موارد اضافی مرتبط شده اند برای دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به بهداشت و درمان منطقه سخنگوی نی نی Sooter.

در میان نیازهای دیگر شهرستانهای باید نشان دهد آنها کافی تخت بیمارستان با ظرفیت کافی و تجهیزات حفاظت شخصی را به حرکت به مرحله بعدی. یک عامل عمده است که نشان میدهد کمتر از 25 نفر از COVID-19 هر 100 ، 000 ساکنان در یک دوره دو هفته ای در Kitsap, این بدان معناست که کمتر از 68 مورد در یک دوره دو هفته ای.

به عنوان تعداد کل موارد در آمریکا تصویب 2 میلیون دلار در این هفته چند متحده گزارش کرده اند سنبله در COVID-19 موارد است. همچنین مشخص نیست که چگونه تظاهرات اخیر بیش از مرگ جورج فلوید می تواند گسترش ویروس.

"ما باور نمی کنیم اخیر موارد مربوط به هر رویداد خاص یا جمع" Sooter گفت: در یک ایمیل به Kitsap Sun.

مقامات بهداشت در حال ترغیب ساکنان به عمل اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است و پوشیدن پارچه صورت پوشش زمانی که آن را در علاوه بر این به شستن دست های خود را پوشش سرفه و ماندن در خانه زمانی که آنها احساس بیمار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب