Kitsap قضات: قانون برای کمک به نگه داشتن اسلحه دور از معتادان نقض متمم پنجم

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 5:12 PM EDT Jul 8, 2020Kitsap County قضات باید حکومت قانون دولت خلاف قانون اس

توسط ABESTANEWS در 19 تیر 1399

Kitsap County قضات باید حکومت قانون دولت خلاف قانون اساسی است که نیاز به کسانی که متهم به خشونت خانگی جرم به تأیید آنها تسلیم سلاح گرم خود را پیدا کردن که این قانون به معنای نگه داشتن اسلحه دور از معتادان مجبور متهمان به شهادت علیه خود است.

تصمیم به ایالت مفاهیم — و حداقل یک شهرستان ممکن است با توجه به استدلال از قضات در Kitsap برتر و دادگاه بخش — اما شهرداری به دادگاه در این شهرستان در حال تقسیم در مورد اینکه آیا برای ادامه اجرای قانون است.

"بدیهی است که هدف از این قانون است و من فکر می کنم بسیار مفید به پایان می رسد در ذهن گفت:" استیو لوئیس مدافع عمومی که رهبری مخالفان را به "منظور تسلیم سلاح" قانون کار می کند. "آن را می خواهد برای حذف اسلحه از دست افراد متهم به خشونت خانگی است. مکانیسم آن استفاده می کند هر چند به وضوح نقض قانون اساسی این مشکل است."

هر چند قانون شده است و در اثر آن اصلاح شد و در اواسط سال 2019 به قضات مسئول اجرای.

قضات هنوز هم می تواند ناکرده افراد متهم به جنایات — نه فقط خشونت — از در اختیار داشتن سلاح در حالی که صورت خود را می رود از طریق سیستم قانون Kitsap قضات پیدا کردم مشکل این بود که چگونه کسانی که متهم به خشونت خانگی جرم اثبات آنها در واقع تسلیم سلاح های خود را.

قضات: "حق سکوت" تهدید

قضات تصمیمات متفاوت یافته و همچنین به عنوان جزئیات. Kitsap County Superior Court فوریه سفارش امضا شده توسط دو شهرستان را هشت قضات کوین هال و لایحه Houser بالغ بر سه صفحه. Kitsap County District دادگاه جهت رفت و به 154 صفحات از جمله فایل های پیوست همراه با 586 پانوشت.

این دو تصمیم گیری, اما, رسیدن به یک نتیجه مشترک: قانون نقض حمایت ایالات متحده و دولت در قانون اساسی اغلب شناخته شده به عنوان "حق سکوت" معروف تعبیه شده در متمم پنجم.

دادگاه منطقه حاکم بر داشت قانون — که در اثر از کل کشور — دارای قضات نیروی متهمان که ممکن است خود اسلحه به یک "بی رحمانه trilemma" که در آن آنها تا به حال به را انتخاب کنید بین سه گزینه.

آنها اعتراف به شکستن قانون در واقع تسلیم سلاح های خود را به دلیل, پس از سفارش امضا شده است, یک فرد فورا ممنوع از دست زدن به یک تفنگ. وجود ندارد "مهلت."

آنها می تواند perjure خود را اگر آنها خود را با اسلحه و دروغ است که آنها نمی باید اسلحه به تسلیم.

سوم آنها برگزار می شود در تحقیر دادگاه اگر آنها حاضر به انجام هر زمانی به نام در اثبات آنها به دنبال سفارش.

"وجود دارد هیچ گزینه های دیگر است که در این اساسنامه در واقع ارائه می دهد به متهمان آن را 'بی رحمانه trilemma," لوییس گفت.

برای منطقه مورد دادگاه در ژانویه Kitsap County sheriff نمایندگان رفت و به یک آپارتمان کردن Fairgrounds جاده پس از دریافت گزارش از خشونت حمله. یک زن وجود دارد گفت: او و Zachary جیمز مارشال, 24, تا به حال یک کودک با هم بودند و مبارزه با, با توجه به اسناد دادگاه. آخرین بحث در زمان روشن شد و فیزیکی زن گفت و مارشال دستگیر شد و به اتهام چهارم-حمله درجه یک تخطی از قانون است. مارشال التماس کرد گناه نیست و صادر شد دستور به تسلیم سلاح های خود را و یا ایجاد یک بیانیه تحت سوگند.

"این دادگاه به کاهش نیروی مارشال گناه از خود لب" قاضی جف Jahns نوشت: در تصمیم گیری. سه نفر از چهار قضات در بر داشت قانون را نیز نقض متمم چهارم قانون اساسی — منع جستجوهای غیر منطقی و تشنج, اما قاضی مرلین پاجا عقیده داشت در آن نقطه است.

Kitsap County Superior Court قضات ساخته شده مشابه حاکم در 2019 نقض هیچ یک تماس سفارش مورد نیکلاس جیمز Kandow, 25. نمایندگان رفت و به یک آپارتمان در McWilliams جاده پس از دریافت گزارش از یک اختلال. یک زن جواب درب با یک دست "چشم سیاه" یک لب بریده و خون بر او باد و با توجه به اسناد دادگاه. زن رد او حمله شده است اما نمایندگان در بر داشت Kandow بود که ممنوع از نزدیکی زن پنهان شده در گنجه. او التماس کرد گناه در ماه فوریه به یک جنایت برای نقض حکم دادگاه و محکوم شد به 30 ماه در زندان است.

متعادل کننده ایمنی با حقوق

هر چند هیچ کس در Kitsap County شناخته شده است به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم در حالی که تلاش برای تسلیم آن لوئیس گفت که در کنار نقطه.

"مطمئن شوید که شما می توانید به آنها بگویید به اسلحه های خود را به کلانتر و امید برای بهترین آنها احتمالا نمی خواهد تحت تعقیب قرار," لوییس گفت. "اما (وکیل مدافع) مجاز به توصیه مشتریان به ارتکاب جرم اجازه دهید به تنهایی یک جنایت است."

چاد Enright, Kitsap County دادستان گفت: هدف از این قانون بسیار مهم است — برای محافظت از قربانیان خشونت خانگی از بیشتر و بیشتر خشونت — اما قانون به عنوان نوشته شده است و مشکلات.

"آن روز پس از دستگیری هنگامی که این وضعیت به خصوص خطرناک و اطمینان مردم ندارد و دسترسی به سلاح گرم در این دوره از زمان مهم است" Enright گفت. "اما شما هنوز هم باید به رسمیت شناختن حق دارند که در سکوت و پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن هر دو نفر سالم و احترام به حقوق خود می تواند مشکل باشد و من مطمئن هستم که این اساسنامه انجام آن است."

چهل تکه از اجرای

دادگاه عالی دسته همه جنایات در Kitsap County, در داخل و خارج از شهرهای اما از آن سختتر می شود در بزه سطح. اگر یک فرد متهم به خشونت خانگی بزه خارج از Kitsap چهار شهرستانها — از جمله در مناطق unincorporated مانند سیلوردل کینگستون یا Olalla — مورد آنها شنیده می شود در دادگاه منطقه.

چهار شهرداری دادگاه در Kitsap County هستند به طور مساوی تقسیم بر اینکه آیا برای جلوگیری از صدور دستور — پولسبو و باین بریدج ایسلند همچنان به صدور دستور برمرتون و پورت اورچارد نمی خواهد — ایجاد یک درهم آمیخته از اجرای.

برمرتون شهرداری قاضی دادگاه جیمز داکتر گفت: هر چند تصمیم گیری می کند به طور مستقیم به او اعمال می شود او در حال رفتن به دنبال آن به عنوان دادگاه عالی عمل می کند به عنوان یک دادگاه استیناف برای تصمیم گیری.

"اگر من به قانون متفاوت از دادگاه برتر است که می تواند به دادگاه تجدید نظر و آن را لغو" داکتر گفت. "من احساس می کنم من تقریبا محدود است که تصمیم گیری."

اما همین قانون امر به سفارشات حفاظت مدنی که داکتر گفت که اجرای به عنوان برتر و منطقه دادگاه تصمیم تنها به پرونده های جنایی.

باین بریدج ایسلند شهرداری قاضی دادگاه سارا McCulloch ادامه خواهد داد به منظور تسلیم سلاح در موارد مدنی و کیفری وجود برتر حکم دادگاه گفت: این موضوع را نه مطرح شده قبل از او.

"دادگاه به حکومت در چیزهایی که مطرح شده قبل از آن" McCulloch گفت. "و این است مطرح شده قبل از من."

وضعیت 'غیرقابل دفاع'

یک راه برای دریافت یکنواختی این است که دولت بخش دوم دادگاه تجدید نظر حکومت در این موضوع و Enright گفت: این دفتر دارای شارژ دو نفر برای نقض قانون جرم و جنایت به نام "شکست در پرونده اثبات تسلیم سلاح گرم است." Enright گفت: اگر این موارد رفتن به دادگاه و متهمان را مجرم مورد می تواند به دادگاه تجدید نظر که می تواند منجر به یکنواختی در چگونه قضات اجرای قانون است.

خارج از Kitsap آن ناشناخته چگونه سایر استان ها و شهرستانها در حال پیروی از قانون است. لوئیس گفت: پادشاه شهرستان دارای یک فرم که در آن متهمان می توانید یک جعبه گفت: آنها با استناد به خود متمم پنجم حقوق یک فرایند او گفت: Kitsap cribbed برای جلوگیری از مواجهه با قانون اساسی از قانون است.

اما Enright گفت: در Kitsap قضات احکام او آموخته Whatcom County مقامات می اندیشند که چگونه قضات وجود اجرای قانون است. یک تصمیم یک دادگاه تجدید نظر می تواند تمام قضات در همان صفحه اما Enright گفت: یک راه حل واقعی را باید از قوه مقننه است.

"وضعیت کنونی بسیار غیرقابل دفاع" لوئیس گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im