در ماه مارس نرخ بیکاری صعود به 4.3 درصد در فلوریدا

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 5:24 PM EDT Apr 17, 2020تالاهاسی – در ما

توسط ABESTANEWS در 31 فروردین 1399

تالاهاسی – در ماه مارس نرخ بیکاری صعود به 4.3 درصد در فلوریدا, با توجه به اطلاعات منتشر شده جمعه که حساب تنها برای باز روز از قتل عام اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سفارش بسته شدن میله صادر شد مارس 17, پس از سه روز بعد با پایان دادن به در-رستوران ناهار خوری باعث دور اول اخراج توده های گنجانده شده در این ماه آمار و ارقام.

اما یک ایالت اقامت در خانه سفارش امضا نشده است توسط DeSantis تا مارس 1, معنی بسیاری از هزاران نفر از شغل و furloughs باقی می ماند uncounted در ماه مارس گزارش گروه اقتصادی فرصت است.

یک ماه زودتر فلوریدا نرخ بیکاری بود 2.8%.

"ما در حال حاضر در یک بحران اقتصادی" DeSantis روز جمعه گفت در طول یک ظاهر در فورت Lauderdale. "این پرتاب بسیاری از فلوریدا از طریق هیچ گسل از خود را دارند."

بیشتر: Coronavirus و شغل: Leon County, خم بزرگ منطقه می بیند و افزایش نرخ بیکاری

خواه فرماندار بوده است محاصره در رسانه های اجتماعی توسط فلوریدا نا امید در حال قادر به درخواست برای مزایای استفاده از DEO را قطعی زده آنلاین اتصال سایت. پس از گفت و کمی در مورد مشکلات کسانی که به طور ناگهانی به سمت چپ بیکاری در طول سه هفته از بحران DeSantis است به تازگی انداخته نیروی انسانی و کامپیوتر افزایش ظرفیت در DEO اگر چه شکایت باقی می ماند.

در ماه مارس نرخ بیکاری بود 4.4% در سراسر کشور اما ایالات متحده آمریکا وزارت کار می گوید که بیش از 22 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس مارس 13 به دلیل coronavirus.

برخی از تحلیلگران قرار آوریل نرخ بیکاری در بیش از 15 ٪ در ایالات متحده آمریکا

DeSantis روز جمعه گفت که دولت تا به حال صادر شده 100,000 بیکاری چک این هفته از 35,000 هفته گذشته است. هنوز هم بیش از 650,000 فلوریدا را برای ثبت مزایای پس از DeSantis مارس 17 سفارش – با بسیاری از هزاران نفر دیگر هنوز در تلاش برای ارائه یک برنامه است.

والت دیزنی جهان آماده کردند بسیاری از آن 77,000 کارکنان روز یکشنبه با دیگر مرکزی فلوریدا پارک همچنین داشتن گذاشته و کارگران اضافه کردن به تلفن. فلوریدا 275 دلار در هر هفته حداکثر بیکاری پرداخت در میان پایین ترین در کشور است.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: بیکاری اعداد پنهان داستان پر از نا امیدی

DeSantis خودداری کرده است تماس های مکرر از دموکرات ها و گروه های کارگری برای افزایش پرداخت. به جای جمهوریخواه فرماندار جمعه در ادامه به برجسته کردن تلاش های او گرفته به سهولت جمع شدن در DEO از جمله داشتن به عنوان بسیاری از 2000 نفر از کارکنان دولت آماده کمک به زمینه تماس های تلفنی از بیکاری متقاضیان است.

DeSantis در حال حاضر تایید کرده است تا آنجا که $109 میلیون دلار در قرارداد جدید با سه مراکز تماس برای کمک به کارکنان اتصال سیستم. با توجه به مقررات در یکی از قراردادهای DEO شده بود تنها پاسخ دادن به 2 درصد از آن تماس و صبر کنید-بار به طور متوسط بیش از 6.5 ساعت است.

DeSantis نیز لغو کرده است نیاز است که کسانی که نقشه کشی مزایای جستجو برای یک کار برداشته یک هفته مدت زمان انتظار قبل از پرداخت می توانید پا زدن در این هفته حذف نیاز به recertifying ادعای هر دو هفته است که او گفت: تنها با قرار دادن تقاضا بیشتر بر سبب شیوع سیستم.

"این است که ما بالای اقتصادی اولویت" DeSantis روز جمعه گفت. "روند واز بهتر (اما) وجود دارد هنوز کار بیشتری برای انجام."

بیشتر: DeSantis گام برای رفع ضعف جبران بیکاری سیستمtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن