Kitsap پزشکان بسیاری پیدا نیست به دنبال مراقبت های پزشکی, حتی زمانی که آنها به آن نیاز دارید

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 11:06 AM EDT مارس 13 سال 2020یک بیمار به تازگی رفته به هریسون پزشکی مرکز به ص

توسط ABESTANEWS در 25 اردیبهشت 1399

یک بیمار به تازگی رفته به هریسون پزشکی مرکز به صورت عمده شکم عفونت است. اما دکتر Kristan Guenterberg جراح در تماس برای عملیات اضطراری نیست باور عفونت تنهایی مرد کشته شدند.

"من کاملا مطمئنم که او نمی اند و اگر نیست آن را برای COVID چرا که او می خواهم که به دنبال مراقبت های پزشکی هر چه زودتر" گفت: Guenterberg که با این نسخهها کار در Kitsap جراحی عمومی. "به وضوح در ذهن من, این بیمار که در دیر."

که بخشی از یک مورد روند در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی که در آن تعدادی از بیماران که به اتاق اورژانس در ماه گذشته کاهش یافته و 40 درصد به گفته مقامات بیمارستان.

در میان همه گیر Harrison پزشکان دریافته اند که بیشتر بیماران اجتناب از اتاق اورژانس حتی زمانی که آنها به شدت به آن نیاز دارید. و با بسیاری از عصبی مورد ابتلا به ویروس در بیمارستان و یا اشتباه به سرعت در حال تغییر در سلامت ارشاد — Kitsap ارائه دهندگان خدمات سلامت در حال انعکاس یک پیام روشن است: به دنبال مراقبت های پزشکی اگر شما به آن نیاز دارید.

"ما در مورد پس از مورد افرادی که احتمالا باید در خیلی زودتر," دکتر گفت: لایحه موریس مدیر پزشکی هریسون پزشکی مرکز اورژانس است. "بسیاری از اوقات به نظر می رسد آشکار است که آنها آمده اند در دیر اگر آنها نبودند در وسط یک بیماری همه گیر و آنها ترسیده بودند به بیمارستان می آیند."

در هریسون (آرکانزاس) برخی از بیماران باید منتظر چند روز یا حتی چند هفته قبل از اینکه به دنبال درمان برای شرایط جدی مانند حمله قلبی, سکته مغزی و یا آپاندیسیت موریس گفت: تبدیل آنچه می تواند روال روش به مراتب پیچیده تر هستند. "ما در حال دیدن مردم در دو هفته پس از آنها در حال حاضر خود را به حال حمله قلبی," او گفت:.

حتی به عنوان تعدادی از جدید تایید COVID-19 موارد کاهش یافته است و در هفته های اخیر موریس می گوید وجود دارد فقط کمی چشم انداز مثبت در بيماران آینده به هریسون اتاق اورژانس. بازدیدکننده داشته است هنوز هم پایین حداقل 30 درصد نسبت به حالت عادی.

"اجازه دهید آن صورت, coronavirus واقعا ترسناک است. همه ما باید ترس" موریس گفت. "اما وجود دارد برخی از افراد هستند که فقط خیلی بیشتر ترس از ویروس است که آنها نمی شناخت آنها ممکن است چیزی جدی در جریان است که آنها نیاز به مراقبت های پزشکی."

Kitsap پزشکان پیدا کردن راه های جدید برای ارائه مراقبت

دیگر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانگاه نیز در حال تجربه یک قطره از جمله سیلوردل متخصص اطفال دکتر نیرن Al-Agba که گفت: تعداد بیماران مبتلا به آمدن به دفتر او قطع شده است در نیمه دو ماه گذشته. "شما می دانید که مردم در حال قرار دادن چیزهای که نیاز به دیده می شود," او گفت:.

چرا که بسیاری از خانواده های دیرین بیماران Al-رنگ گرفته شده به گوشی به بحث در مورد این که آیا بیماران باید در آمده و تشویق کسانی که بیشتر مردد. "در آن طول می کشد قانع کننده تر از آن استفاده می شود به," او گفت:.

از اوایل مارس Al-رنگ شده است میزبانی درایو-توسط بازدیدکننده داشته است برای بیماران مبتلا به علائم تنفسی و چک کردن درجه حرارت برای تمام افرادی که به دفتر او. در حالی که این یک سیستم کامل Al-Agba می گوید: اقدامات احتیاطی به نظر می رسد به کار می شود: او تا به حال هر مثبت COVID-19 آزمون برای هر بيمار و نه کارکنان.

"جهان ما کاملا تغییر کرده است. من فکر می کنم این امر مستلزم پزشکی به قبول آن است و سعی در تغییر آن" او گفت:. "که فقط ممکن است راه ما را مجبور به انجام همه چیز را برای مدتی از آنجا که مردم نیاز به مراقبت."

در سیلوردل چشم پزشکان چشم پزشک دکتر جیسون چونگ گفت: در حالی که تعداد بیماران در آینده است "به طور چشمگیری کاهش یافته است" مصرف آن را به مراتب کار بیشتری برای تریاژ که روش هنوز هم نیاز به محل تحت رژیم صهیونیستی. جی Inslee را به منظور محدود کردن غیر فوری پزشکی است.

"هر بیمار ما را به نگاه به چه فوری این است ؟ چه خطر برای خودم به عنوان یک پزشک کارکنان من و بیمار و به طور کلی ؟ " او گفت:. "ما فقط باید به فکر می کنم از طریق هر مورد. ما بهترین های ما را قضاوت اینکه آیا این بیمار نیاز به دیده می شود."

حتی اگر یک روش لازم است — مثل دوران کودکی عمل جراحی آب مروارید که اگر درمان نشود می تواند باعث آسیب دائمی — برخی از بیماران هنوز مردد به در آمده است. "وجود دارد هیچ سیاه یا سفید پاسخ. این همه خاکستری" چونگ گفت. "گاهی اوقات من باید برای رفتن از طریق جوانب مثبت و منفی و اجازه دهید بیمار تصمیم بگیرند."

گفتگوی مستقیم مراقبت های اولیه در ردموند در حال انجام بسیاری از بازدیدکننده داشته است تقریبا یک عمل اجرا مدتها قبل از COVID-19 بحران است. "ما نمی خواهیم آنها را در آینده اگر آنها لازم نیست که به," گفت: دکتر پیتر لمان موسس آن است. "ما در حال مرتب کردن بر اساس از کار بیشتر شبیه به مراقبت های فوری در این زمان است."

که با این نسخهها کار برای بسیاری از چک های معمول و شرایط مزمن مانند بیماران مبتلا به دیابت و یا میگرن — اما وجود دارد برخی از چیزهایی که باید انجام شود در فرد لمان گفت: برجسته اخیر بیمار بود که از مصدومیت زانو. "شما فقط نمی تواند انجام دهد که عملا. شما رو به دست شخص" او گفت:. "شما رو به بررسی مفصل زانو است."

در حالی که لمان با اعتماد به نفس است که بیماران خود را هنوز هم دسترسی به مراقبت های اولیه او بیشتر نگران در مورد کسانی که در حال رفتن در خدمات اورژانس: "این بزرگترین نگرانی من شخصا این است که واقعا خطرناک چیزهایی که مردم می ترسند برای رفتن به یک مرکز پزشکی."

بیمارستان اطمینان بيمار در مورد اقدامات ایمنی

حتی به بیمارستان ها در سراسر کشور اجرا کرده اند یک سری از اقدامات ایمنی برای محافظت در برابر COVID-19 آن را یک نبرد دشوار برای اطمینان بخشیدن به بیماران ترس از ابتلا و یا گسترش ویروس.

چی فرانسیسکن هریسون شرکت مادر شده است غربالگری تمام افرادی که وارد امکانات محرومیت بازدید کنندگان به جز شرایط خاص و نیاز به پوشش برای همه بیماران و کارکنان. آن دسته از اقدامات است که انتظار می رود در جای خود برای آینده قابل پیش بینی گفت: افسر ارشد پزشکی مایکل اندرسون.

"ما درک خود را از ترس. ترس خود را از ما به عنوان," او گفت:. "بنابراین ما به طول های بزرگ رفته برای نگه داشتن بیماران ما به عنوان کارکنان ما امن است."

در طول بحران چی فرانسیسکن نیز بالا برده مجازی خود گزینه های بهداشتی از جمله ارائه رایگان مجازی مراقبت از بازدیدکننده داشته است برای مردم با خفیف علائم تنفسی مطابق COVID-19 مانند سرفه یا تب درجه پایین. برای بیماران در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19 چی شده غربالگری و تست در چند تریاژ سایت ها از جمله در هریسون (آرکانزاس) پورت اورچارد مراقبت فوری و پزشکان درمانگاه Ridgetop شرق در سیلوردل.

با تست گسترش یافت و در اواخر ماه مارس برای تمام بیماران مبتلا ممکن است COVID-19 علائم هریسون مقامات در حال حاضر تشویق و حتی کسانی که با علائم جزئی برای تماس با دکتر خود را برای پیدا کردن اینکه آیا آنها باید مورد آزمایش قرار.

و به عنوان سیستم بیمارستان رمپ تا رزومه انتخابی و غیر فوری جراحی است که انتظار می رود برای شروع دوباره در 18 مه وجود دارد بیشتر خواهد شد احتیاطی در محل از جمله فشرده غربالگری برای تمام بیماران تحت عمل. "آن را نمی خواهید به مانند ما به بازگشت به کسب و کار به طور معمول در یک روز" اندرسون گفت. "این رفتن به یک پیشرفت آهسته."

در حالی که ساکنان باقی می ماند تحت stay-at-home سفارشات برای چند هفته آینده تحت Inslee به روش مرحله به مرحله برای بازگشایی دولت و مقامات بیمارستان می گویند ساکنان نباید نادیده گرفتن نشانه ای از یک بیماری جدی — که آیا آن افکار خودکشی یا حمله قلبی علائم.

"در هر دقیقه است که آن دسته از بیماران در خانه می نشینند و می گویند:" خوب من این ناراحتی قفسه سینه اما من واقعا نمی خواهم به افشای خودم به پتانسیل COVID-19'... آنها زباله دقیقه برای ما به آدرس این مسائل" اندرسون گفت. "ما می دانیم که در هر دقیقه می شمارد."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب