مراسم عروسی در زوم و یا تعویق در pandemic: صنعت در برزخ به عنوان عدم قطعیت در ادامه

Chris Henry Kitsap Sunانتشار: 10:00 AM EDT Apr 18, 2020رز Stanek و گرت نم نم متعهد عشق خود را برای یکدیگر آوری

توسط ABESTANEWS در 30 فروردین 1399

رز Stanek و گرت نم نم متعهد عشق خود را برای یکدیگر آوریل 10 در اتاق نشیمن خانه پدر و مادرش در سیلوردل. کتی و استفان Stanek تنها مردم وجود دارد در فرد به شاهد مراسم ساده انجام شده — مناسب اجتماعی فاصله — توسط استیون Haws رئیس کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران سیلوردل سهام مرکز.

بیسکویت به کاراگاه بر روی یک دسته سه تایی نیز حضور داشت گهگاه ناله با هیجان و شاید کنجکاوی در مورد آنچه که انسان تا به حال.

نهان در روشن اتاق نشیمن و خاموش در طول پاکستان حدود 100 مهمان برخی از عنوان دور به عنوان سواحل شرق آلمان و نیوزیلند که در پیوست این جشن با زوم و یک Facebook Live feed.

بعد از چند شرکت با یک درایو-با دریافت خط. هیچ آغوش, اما بسیاری از بوق تکان دادن از علائم و باد از بوسه است.

خانم و آقای نم در میان کسانی که در ارتباط پیدا کردن راه های جدیدی برای رفتن به جلو با عروسی خود را به عنوان COVID-19 همه گیر مانده صاف در آوردن با این حکم به محدود کردن گردهمایی های اجتماعی از هر نوع حتی مراسم عروسی و مجالس ترحیم.

بیشتر: مجالس ترحیم تحت COVID-19 جمع آوری بان کی مون: 'خانواده' OK بغل کردن نیست

"این تجربه عالی بود" گفت: نم نم که پیشنهادی در ماه نوامبر پس از یک گردباد از راه دور ارتباط است. "تاریخ ما هیچ چیزی در مورد رابطه ما به آن نقطه شده است بسیار معمولی است. صادقانه به شما بگویم واقعیت این است که ما تا به حال به انجام چیزی است که کاملا غیر متعارف برای مراسم واقعا شوک من چون این نوع متناسب با الگوی."

این اضطراب بار برای عروس و دامادها-به-می شود و برای افراد مشغول به کار در صنعت عروسی. حدود یک چهارم از زوج (26%) بودند که به ازدواج در آوریل و مه در حال به تعویق انداختن تا بعد از این سال با توجه به بررسی های عروسی گزارش Inc., یک شرکت تحقیقاتی انتشار داده ها در عروسی صنعت روند. در مورد یکی دیگر از سه ماهه (26.5%) در حال هل دادن مراسم ازدواج خود را به 2021.

صرف نظر از چه زمانی و چگونه اجتماعی فاصله کاسته است در واشنگتن و در سراسر کشور عدم قطعیت است به احتمال زیاد به تلفات مالی در سالن های عروسی و فروشندگان Kitsap, صنعت, کارشناسان پیش بینی می کنند.

"هفته اول ماه مارس (به عنوان تعدادی از ایالات متحده موارد شروع به رشد تصاعدی) تیم ما شروع به صحبت در مورد آنچه که ممکن است در جاده پیش رو" گفت: پیتر Orbea از پورت قمار مراسم عروسی & حوادث. "در مارس 16, ما می دانستیم این بود که به صورت کاملا."

این شرکت در سالن به طور معمول کتاب تا یک سال یا بیشتر در پیشبرد. آن را تا به حال 11 مراسم عروسی در مارس هنوز هم در نظر گرفته آن شانه های نجومی که قرار بود آن را موکول به دلیل وضعیت اقامت-صفحه اصلی سفارش.

در این قطعنامه به طور رسمی به پایان می رسد مارس 4, اما رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: محدودیت برداشته خواهد شد و توسط درجه پرتاب به سوال اندازه و نوع مراسم عروسی که ممکن است اجازه داده شود (اگر در تمام) در ماه های آینده.

سالن های ارتباط ماندن انعطاف پذیر

بسیاری از Orbea مشتریان با مراسم عروسی برنامه ریزی شده در ماه مه به تعویق افتاد. یکی در حال برگزاری است از امید. این شرکت به طور موقت waiving هزینه به rebook یا لغو یک رویداد.

"در حال حاضر ما را بین 15 تا 20 درصد از درآمد ما برای این سال" Orbea گفت. "از آنجا که کسب و کار ما در, ما همه خیلی خوش بین مردم است. ما در حال تلاش برای باقی می ماند, خوش بینانه, اما واقعیت این است که ما پیش بینی آهسته گام روند برای برگشت به حالت عادی پس ما فقط نوع زندگی یک هفته در یک زمان در حال حاضر."

Coronavirus اخبار: چگونه Kitsap County شد PPE-تولید نیروگاه

فصل عروسی برای Cedar Springs, محل فضای باز در جنوب, Kitsap, اجرا می شود, از اواخر اردیبهشت تا پایان ماه سپتامبر با حدود 50 مراسم ازدواج یک سال است. صاحبان بتسی و Dareld Jolliffe هستند accomodating درخواست به reschedule تا بعد از آن در تابستان و waiving هزینه است که به طور معمول اعمال می شود گفت: مدیر لیندزی Eisenhut. تا کنون همه ممکن است عروسی موکول شده است.

"ما واقعا خوش شانس بوده ام. ما شگفت انگیز ترین مشتریان" Eisenhut گفت. "این واقعا سخت متعادل کننده عمل می کنند چرا که آنها در حال از دست دادن یکی از مهم ترین روز زندگی خود را چیزی است که آنها از خواب. ما در حال تلاش برای مدیریت نگه داشتن کسب و کار ما شناور در حالی که مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت گرفته شده است."

عروسی صنعت اثرات

در کنار از دست دادن درآمد حاصل از اتفاقاتی که در حال لغو سالن را در آمار با پر کردن نخست تاریخ آینده با موکول حوادث Eisenhut گفت.

Cancelations و تعویق نیز trickle-down تاثیر در عروسی فروشندگان مانند گل, دی جی, مواد غذایی و لباس کسب و کار عکاسان و فیلمبرداران شین مک موری عروسی گزارش پیش بینی کرد.

"را به عنوان آن می ایستد, من فکر می کنم ما خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن بین 27-32% از مراسم ازدواج در سال 2020 اما به دست آوردن موجی از مراسم عروسی در سال 2021 از حدود 20-25%" گفت: موری که انجام یک نظرسنجی در اوایل ماه آوریل از صنعت تکرار و زوج است.

پیش بینی ضرر در سال 2020 نشان دهنده 662,000 مراسم عروسی با از دست بازار ارزش $16.3 میلیارد مک موری گفت. وجود دارد 1,821 مراسم عروسی در سال گذشته در شهرستان Kitsap که در آن بودجه به طور متوسط $بود 32.4 K با توجه به عروسی گزارش.

صنعت ضرر و زیان می تواند جبران 2021 خروش که مکمورری پیش بینی تولید خواهد شد $12.6 میلیارد دلار در فروش, پس از از دست دادن خالص بیش از دو سال از $3.7 میلیارد دلار است.

"من شک دارم متوسط هزینه خواهد ماند در سطح فعلی پس از از دست دادن خالص به احتمال زیاد بیشتر" مک موری گفت.

یک گونه سیمی به جمع آوری

شهر برمرتون شده است برداشت عروسی درآمد تولید شده توسط حوادث در آن Kitsap مرکز کنفرانس در برمرتون Harborside و کوه طلا باشگاه گلف. شهر قرارداد با کلمبیا مهمان نوازی برای مدیریت حوادث در هر دو سالن.

Daryl Matheny, طلا, کوه مدیر کل گفت: این تعداد مراسم در باشگاه مشخصی در طول چند سال گذشته از طریق عمدی بازاریابی است. همان درست است برای این کنفرانس مرکز با توجه به لری اصلی منطقه manager.

زندگی در میان همه گیر: نور ورزشگاه برنامه ریزی شده به افتخار کلاس 2020

اصلی گفت تیم او را در سازگاری با هر تابستان به ارمغان می آورد به دلیل برخورد با غیر منتظره است که آنچه انجام می دهند. او احساس می کند برای زوج های, خانواده و دوستان خود.

"این واقعیت از آنچه صورت گرفته است قطعا رفتن به تاثیر داشته باشد. همانطور که مردم ما یک گونه است که می خواهد به هم. ما یک گونه که می خواهم به متحد," او گفت:. "من فکر می کنم همه ما تجربه این طبیعی است که من نمی دانم راستا با که ما به عنوان یک مردم است."

یک احمق آوریل نامزدی

ایگور Hodzic پیشنهاد برای یار خود را Sherese Hegwood در تاریخ 1 آوریل به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در سراسر کشور بیش از 200 ، 000 (به عنوان از آوریل 17, بیش از وجود دارد 660,000 موارد و بیش از 33 ، 000 مرگ و میر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری).

اگر چه آن روز دروغ آوریل Hodzic پیشنهاد بود و هیچ شوخی است.

اتصال حلقه به پشت لاک پشت حیوان خانگی Shawshank ("او همیشه در تلاش برای فرار."), او منتظر تا زمانی که او می خواهم متوجه حلقه و سپس ظهور این سوال که آنها ایستاده بود در لباس خواب خود را با مو.

در برمرتون برنامه زن و شوهر در ماه ژوئیه 11 عروسی در لاس وگاس با خانواده از کالیفرنیا مجموعه به آنها بپیوندید. آنها باید برنامه ریزی مجدد و یا نباید آنها? این سوال است.

حتی اگر عروسی به تابستان عدم قطعیت در طول مسیر از COVID-19 موارد و احتمال موج دوم پس از محدودیت سهولت به زن و شوهر مکث. آنها همچنین نگران پدر و مادر خود که در دهه 60 به علاوه جمعیتی بنابراین بیشتر آسیب پذیر است.

"من شخصا بسیار عصبی آن را به اتفاق می افتد" Hegwood. "من هنوز هم برگزاری امیدواریم."

Hodzic است مصون سازی نسبت به خوش بینی و در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد است. "ما نمی ما لغو رزرو," او گفت:. "ما هنوز هم امیدواریم که ما نمی خواهد که به تاخیر بیاندازد."

چوپان Hix, یک, Kitsap, برنامه ریز عروسی و صاحب CME تجربه گفت: برخی از نیروی دریایی در منطقه در حال برخورد با اضافه عدم اطمینان است که زمان و استقرار آینده را محدود و انعطاف پذیری خود را.

'فرار کردن با معشوق' در حال حاضر, حزب, بعد ؟

برخی از Hix مشتریان هستند "eloping" را به عنوان در برنامه ریزی مینیمالیستی مراسم در حال حاضر به کراوات گره و صرفه جویی در این حزب تا زمانی مطلوب تر زمان. "در پایان روز, من فکر می کنم هدف با هر عروسی برای ازدواج و گاهی اوقات من فکر می کنم مردم از دست دادن آهنگ از این که" او گفت:.

Kitsap County حسابرس پل اندروز شگفت زده شد که تعداد ازدواج مجوز دفتر خود صادر کرده است فقط کمی پایین تر از حد معمول است.

"ما متوسط است و به طور معمول حدود 33 مجوز ازدواج یک هفته برای این زمان از سال از طریق ماه های تابستان" او گفت:. "در حال حاضر ما در حال انجام حدود 28 هفته است."

داستان زیر را ادامه می دهد

حسابرس را به روی عموم بسته است اما ارائه خدمات آنلاین. بنابراین Kitsap County Courthouse. اما اندروز گفت که همه از یک زن و شوهر نیاز به ازدواج است officiant و دو شاهد.

"ما شما صدور مجوز و پس از آن شما می توانید ازدواج در هر کجا که شما می خواهید," او گفت:. "ما هنوز در حال پردازش و ضبط به عنوان بسیاری از مجوزهایی که ما باید تا مردم بدانند چگونه به ازدواج است."

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن