از بینبریج در برمرتون, Kitsap, هفته اول بازگشایی می یابد برخی محتاط دیگران اعتنا نمیکند

آخرین صبح روز شنبه بود که یکی از به یاد داشته باشید برای ژولیت سپر: او خریداری یک اره منبت کاری اره مویی پازل… در فرد… در باز کردن فروشگاه.

چه شده است در غیر این صورت عادی در روز در حال حاضر مشخص شده او اولین خرید های غیر ضروری کسب و کار از coronavirus آمار سه ماه پیش. “در حال حاضر که به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ گفت:” سپر, 43, از باین بریدج ایسلند. “وجود دارد یک آرامش خاصی در آن است.”

در بعد از ظهر جمعه هارون Burkhart آمد از سیاتل به دیر خود را جشن می گیرند تولد 40. او یک مدل موی ناهار خوردند و لذت یک نوشیدنی (یا دو) در مرکز شهر برمرتون. “من در واقع نمی دانستم که چقدر خوب آن را احساس تا دو و نیم آبجو پیش” او گفت:. “این احساس خوبی است.”

اعطای Beckwith, 34, از برمرتون هنوز هم می تواند تعداد بار او رفته را در یک دست. در حالی که شب اول در یک نوار بود “قاطع” با سر و صدا و مردم او را بدست راحت تر بیرون رفتن. “آن را به خوبی به تعامل اجتماعی و یا برخی از بعد از کار,” او گفت:.

در Kitsap County اولین هفته از بازگشایی بیشتر ساکنان جسارت کردن به مغازه ها و رستوران ها با برخی هنوز محتاط در مورد بیرون رفتن در حالی که دیگران به طور فزاینده ای راحت است. از باین بریدج ایسلند به برمرتون وجود دارد مراقب باشید و در عین حال هیجان انگیز احساس می کنید که جامعه به آرامی صفحة برگشت.

در امتداد پیاده رو از وینسلو راه در بینبریج سه گروه از مردم در حال چت با یک دیگر ایستاده در خارج. در مرکز شهر برمرتون کاربران در حال فاصله در پتیس جرعه جرعه در آبجو و غذا خوردن همبرگر. بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک و هدفمند نگه داشتن فضای خود را. دیگران هستند.

در هر دو شهرستانها برخی از فروشگاه های آویزان نشانه هایی گفت: “ما در حال باز” در کنار دستورالعمل های ایمنی برای مشتریان به دنبال دارد. برخی از آنها هنوز بسته و چراغ های خود را خاموش نامشخص نشانه ای در مورد اینکه آیا آنها باقی خواهد ماند که راه. برای هر رستوران با درب باز وجود دارد به نظر می رسد دیگر با یک پیام است که آن را تنها انجام گرفتن سفارشات و یا تحویل آنلاین.

“آن نیمه وهم آور به دلیل مسائل هنوز هم خالی است… آن را عجیب و غریب دوره گذار” گفت: راس Vanderpool, 21, نشسته با همسر خود در خارج از اسب و گاو میخانه & کوره در برمرتون. “باز کردن اما نه واقعا….”

در برمرتون مشتریان و کسب و کار مشتاق به ارتباط مجدد

“آنها هیجان زده هستیم اما آنها در حال محتاط است.” این که چگونه متصدی بار Kayleigh Des Lauries توصیف اکثر مشتریان آینده به یکی دیگر از قلعه های شیطان پین بال دزد توپ در مرکز شهر برمرتون.

در حالی که کارکنان در نظر گرفتن گام های اضافی برای پاکسازی جداول درب و شیطان پین بال دزد ماشین آلات Des Lauries می گوید: بیشتر مشتریان نیز انجام یک کار خوب زیر بار قوانین جدید: سفارش در نوار نشسته یا رفتن خارج و نه سرگردان از جدول به جدول. “ما در حال گرفتن هر احتیاط ما می توانیم” او گفت:.

اشلی میخانه متصدی بار جاش پاول می گوید: بسیاری از مردم هنوز مطمئن شوید که چه نقاط را به بالا و در حال اجرا است. اما در حال حاضر به طور منظم و غیر منظم و به طور یکسان در حال جریان در, دوباره, او گفت:. پس از شروع با محدود ساعت برمرتون نوار گسترش آن ساعت این هفته است.

“حتی اگر آنها لذت بردن از نوشیدنی های خود را و تعقیب کردن زبانه خود مردم هستند با بهره گیری از ماندن و صحبت کردن به یک دوست به صورت چهره به چهره” پاول گفت. “آبجو آبجو در حال حاضر. من فکر می کنم همه مثل من خواهد بود خوشحال با راینر اگر من می توانید ببینید دوستان است.'”

در Manette سالن John James نشسته با یک گروه از چهار یا پنج نفر به عنوان آنها در زمان دور از عکس برای یک فرد ، جیمز, 38, از برمرتون می گوید او نگران ویروس و او را باور نمی کند در پوشیدن یک ماسک و یا تلاش برای فاصله اجتماعی.

“چه اقدامات احتیاطی?” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس می کنید مانند آن است که B. S.”

مشتریان در Kitsap مواد غذایی جامعه Co-op شده اند درک بیشتر در مورد فروشگاه قوانین جدید که نیاز مردم به پوشیدن یک ماسک و دستکش در داخل. فروشگاه مواد غذایی تصمیم به تعطیل فرد در خرید و تکیه تنها بر سفارشات آنلاین برای سه ماه گذشته است.

و در حالی که برخی از کارکنان و مشتریان با احتیاط در مورد بازگشایی co-مدیر تابستان آدامز می گوید این فروشگاه ساخته شده است تنظیم برای امن نگه داشتن مردم اگر آنها در فرد است.

“افرادی که مردد هستند و هنوز انجام سفارش آنلاین” آدامز گفت. “افرادی که جسارت بسیار هیجان زده به پشت در فروشگاه و دیدن تغییرات ما ساخته شده ایم.”

در بینبریج نگرانی در مورد سفر و ایمنی

لیزا واگنر صاحب Bon Bon فروشگاه آب نبات در بینبریج می گوید: مغازه خود ادامه خواهد داد منظقه و سفارش آنلاین, اما او هنوز هم نمی اجازه دادن به مردم در داخل. “من فقط از نوع عصبی اگر ما 100 ٪ آماده برای رفتن” او گفت:, توضیح او هنوز هم نیاز به آموزش کارکنان است. “من می خواهم کارکنان و مشتریان را به مطمئن شوید که ما آماده هستند.”

در Blackbird نانوایی نیز در بینبریج صاحب هایدی Umphenour قصد ندارد در حال حرکت فراتر از منظقه سفارشات حداقل برای چند هفته. “شما باید مراقب باشید. شما باید متفکرانه. برای من, آن را در مورد همه ایمنی,” او گفت:. “اگر شما برای باز کردن آن را به بالا و هر کس بیمار می شود که از دست دادن-از دست بدهند.”

کری Sutorius صاحب Wildernest می گوید: بینبریج فروشگاه افتتاح شد مه 28 — اولین روز Kitsap نقل مکان کرد و به فاز 2 و کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی شده است. “ما همه چیز را در جای خود تا زمانی که به معنای واقعی کلمه آنها گفت: شما بروید ما آماده شد,” او گفت:.

در چند روز اول بازگشایی فروشگاه شلوغ بود با مردم محلی و همچنین مسافران از سیاتل. “من می دانم که مردم نگران هستند که ما در حال رفتن به اولین تماس, اما ما باید این فرصت را به این کار به عنوان یک جامعه” Sutorius گفت.

جین دنیلسون مالک مشترک از عقاب بندر کتاب شرکت می گوید بینبریج دیده مردم گرفتن کشتی از سیاتل “هر روز ما تا به حال ما درهای باز” هر چند ترافیک در فروشگاه نور بود بیش از آخر هفته.

بهداشت محلی مقامات هشدار داده اند که بازگشایی می تواند در جذب گروهی از سیاتل ساکنان و مسافران از شهرستانهای اطراف از آمدن به Kitsap و گسترش رمان coronavirus.

که می تواند به خصوص در مورد در باین بریدج ایسلند است که نزدیک ترین شهرستان به سیاتل است که بازگشایی در فاز 2. پادشاه شهرستان تصویب شد جمعه برای “اصلاح” فاز 1. در حالی که بینبریج کسب و کار با تکیه بر گردشگری در طول تابستان مسئولان شهرستان و رهبران کسب و کار محلی ابراز نگرانی در مورد افرادی که به این جزیره و انجام اقدامات ایمنی مانند پوشیدن ماسک.

حداقل یک هفته نیست که در عین حال به نظر می رسد در این مورد. “ما چند نفر ما راه گفت: Chris مولر مدیر اجرایی بازدید بینبریج. اما با این کشتی هنوز هم در حال اجرا تمام وقت, او گفت:, “ما را دیده اند بسیاری از گردشگری نشده است.”

در سمت تلنگر, عدم مسافران می تواند ترکیب این بیماری همه گیر اقتصادی با درد گفت: جری لین, مدیر اجرایی باین بریدج ایسلند مرکز شهر انجمن. با کشتی های کروز و مسافرت های بین المللی قرار داده و در برگزاری بینبریج نمی بینم خارج از کشور و گردشگران بین المللی ساخت راه خود را به این جزیره است.

قرار می دهد که باین بریدج ایسلند در یک ظریف موقعیت: اگر چه کسب و کار را با تکیه بر سیاتل مسافران گرفتن کشتی آنها همچنین می خواهید مطمئن شوید که افرادی که می آیند در حال برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش ویروس.

لین می گوید: که شامل ایجاد اعتماد “در هر دو طرف” با هر دو کسب و کار و گردشگران پس از اقدامات ایمنی مناسب. “من فکر می کنم این است برای رفتن به یک زمان کمی برای چرخ شروع به نورد دوباره,” او گفت:.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im