سال 2005 و سامی Mabe در حال حاضر عضو Suquamish Tribal Council, بود, مبارزه با اعتیاد است. الکل یک مشکل برای او در زمان او اذعان دارد در حال حاضر و در یک حادثه خاص او جلب سبز افسر از قبیله خود را به اداره پلیس به یک رفتار آشوبگرانه تماس بگیرید.

Kurt Enget که جدید افسر وارد شد و بیش از مودب Mabe گفت: “من سرکش و کمی از دست او به زندان است.”

دو و در نهایت فرار به هر یک از دیگر در یک قبیله ای صدف حفاری و کردم به صحبت کردن Mabe گفت: یادآوری گفتگو. Enget بود نگران در ابتدا, اما, Mabe گفت: “ما فقط زده گفتگو و صحبت کردن با هر یک از دیگر مانند انسان است.”

“شما در حال انجام کار خود” Mabe گفت: اطمینان بخش دیگر ، “من نیاز به رفتن به زندان است که آن شب.”

این آغاز یک دوستی.

بیشتر: بینبریج افسر می میرد و پس از نشان دادن علائم شبیه به COVID-19

Enget خواهد درایو را از طریق محله خود و چک کردن در او می خواهم توقف و بازی بازی های ویدئویی. او در صف مقابل و واقعی و معتبر; او می خواهم به رسمیت شناخته شده است که وجود دارد شاید یک موضوع اساسی در پشت یک جرم Mabe گفت.

“او نمونه است که ضرب و شتم پلیس ذهنیت که اکثر افسران از دست داده اند و امروزه او گفت:” توصیف Enget به عنوان “رجعت افسر.”

در طول سال Mabe زندگی را تغییر داد و او بیشتر درگیر در جامعه خود را. او شروع به کار با قبیله ای اداره پلیس به عنوان یک geoduck نظارت بر. او شروع به بلند کردن وزنه با برخی از بخش های اعضای یافت و دوستی وجود دارد. او به قبیله شورای 2015.

او و Enget حفظ دوستی و Mabe یادداشت ها در حال حاضر که Enget به وضوح برای مراقبت جامعه او در مدت 10 سال و حتی پس از او در نقل مکان کرد از Suquamish کار به یک موقعیت جدید در باین بریدج ایسلند اداره پلیس در سال 2015. او هنوز هم می خواهم تماس بگیرید و بررسی و نشان می دهد تا در مجالس ترحیم در جامعه است.

Mabe گفت که او دل به یاد هفته گذشته که Enget مرده بود به طور غیر منتظره پس از خدمت به مدت پنج سال در بینبریج نیروی پلیس.

باین بریدج ایسلند شهرستان مدیر مورگان اسمیت گفت: هفته گذشته که Enget, 49 در بیمارستان بستری شده بود در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی در برمرتون در مارس 5 و وضعیت خود را به حال کاهش یافته است به سرعت قبل از مرگ او پنج روز بعد. اسمیت گفت: Enget تا به حال نشان داد نشانه های سازگار با COVID-19 اما تشخیص تایید شده است.

Kitsap County پزشکی قانونی جف والیس روز جمعه گفت که نتایج حاصل از یک COVID-19 تست های انجام شده در بیمارستان برگشتم منفی این هفته که در حال حاضر برگ Enget را علت مرگ مشخص نیست.

“این تست برای COVID تنها حدود 70% خاص به طوری که آن را به پایین منتقل لیست, اما نه خارج از لیست نشده” والیس گفت و اشاره کرد که دفتر او است که به دنبال خود آزمون برای تعیین علت و شیوه Enget مرگ است. بافت نمونه های جمع آوری شده به عنوان بخشی از کالبد شکافی انجام شده در این هفته فرستاده شده اند به یک آزمایشگاه برای پردازش است که می تواند “احتمالا تا 60 روز” والیس گفت.

Enget جنوبی, Kitsap ساکن و یک سال 1989 فارغ التحصیل از جنوب Kitsap دبیرستان است جان سالم به در با همسر خود Yevette سه فرزند و دو نوه.

یک جامعه در عزاداری

پرچم در باین بریدج ایسلند را به ایستگاه پلیس در وینسلو راه باقی مانده در نیمه کارکنان یک هفته پس از Enget مرگ است. گل را انباشت اشیاء بدست آمده در خارج از ساختمان ورودی زیر یک پرتره بزرگ نشان Enget پوزخند نما در کنار خود bloodhound شریک Whitney و زبان او از شکم. نشانه ای آویزان در یک پنجره آمده است: “ما شما را از دست ندهید! 824” با اشاره به Enget را نشان شماره.

“همانطور که می دانید ما یک شهر بسیار کوچک” اسمیت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته اعلام Enget مرگ است. “وجود ندارد یکی از ما 130 نفر که نه ملاقات افسر Enget. عبور خود را ترک خواهد کرد و یک سوراخ در شهر ما که به شرایط دشوار.”

یک یادبود خواهد بود برنامه ریزی شده برای تاریخ بعد هنگامی که محدودیت در تجمعات باعث شیوع کروناویروس ها برداشته گفت: Weiss, Scott اداره موقت رئیس پلیس.

کسانی که می دانستند Enget به یاد او به عنوان یکی از به خجالتی و دور از نور افکن یک افسر مشتاق به یادگیری و بهبود و اتصال با جامعه خود و به عنوان ورزشی بی پرده و صادقانه شخصیتی است که منعکس ضربان قلب از یک گروه گفتند.

ویس گفت او انجام چک های پس زمینه به عنوان بخشی از Enget را استخدام با شهر و در مصاحبه ها یافت می شود درخشان: بررسی ،

“او نوع از کسی که می خواهد به شما پیراهن خود را پشت” ویس گفت. “وجود دارد به این معنا که هر جا که او بود که در سابق کارفرمایان هیچ کس می خواست به دیدن او بروید و از آنها خواست او هنوز وجود دارد.”

به عنوان یک K9 افسر Enget خواهد صحبت می کنند و در مدارس به نظر می رسد و متوقف به اجازه دهید مردم به کاراگاه برخی از عشق. در سگ برگزاری مراسم تحلیف در جلسه شورای شهر در سال گذشته Enget wrangled زیادی توله سگ در طول سوگند و خندیدی به عنوان یک گروه پیشاهنگی دختران شلوغ در اطراف او و سگ اعطای عضویت افتخاری در دو.

“من فکر می کنم که احتمالا بهترین شهر جلسه شورای کسی به خاطر” اسمیت گفت. “این واقعا یک رویداد فوق العاده است. من فکر می کنم او بسیاری از بودن K9 افسر و ما قطعا بسیاری از داشتن او در این نقش است.”

ویتنی است که برای مراقبت توسط یکی دیگر از افسر ویس گفت و اشاره کرد که آن را به بخش جدید رئیس پلیس به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با برنامه K9.

دیگران در این بخش یاد Enget شجاعت و حس شوخ طبعی آنها گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این شهرستان است. هر چند او می خواهم به یک انفجار سریع بر گشت وسیله نقلیه تصادف تعقیب درهم bullhorn برای ترساندن یک همکار به عنوان آنها در حال آمدن یا رفتن از ایستگاه پلیس امنیت عمومی اداری و سرپرست باربارا سوختگی گفت و اشاره کرد که او را از دست, شوخ طبعی خود را و توانایی را به منظور جلب یک خنده.

داستان زیر را ادامه می دهد

گفت: سرجوخه گری Koon: “او همیشه مایل به در و مقابله با مسائل بود که راحت نیست — حتی اگر آن چیزی است که او می ترسم. برای مثال او متنفر مصاحبه ها و سخنرانی های عمومی (از آن او می ترسم) اما او تمرین با Toastmasters و انجام آن به هر حال به دست آوردن بهتر است.

“او (self-مسلما) نه خوب در رانندگی و وزارت قایق, اما او به طور مداوم به بیرون رفتن در آن و تمرین هر زمان که او می تواند. اگر Kurt بود همیشه ترس یا عصبی در مورد چیزی است که او فقط می خواهد آن را انجام دهد. آن را هرگز به یک قهرمان شارژ; از آن بود که همیشه آرام خود مختاری برای غلبه بر یک شخصی مانع است. من احترام زیادی برای آن.”

یک قلب طلایی در Suquamish

قبل از گرفتن خود را اول وقت اجرای قانون کار Enget کار می کرد برای 18 سال به عنوان یک Safeway کارمند. او چرخد و مسیرهای شغلی و در سال 2005 پیوست Suquamish اداره پلیس که در آن او مشتاق به یادگیری گفت: Scott جنسن بازنشسته Kitsap County Sheriff معاون. در آن زمان هر دو نمایندگان و Suquamish افسران خواهد پاسخ به تماس و مردان مشغول به کار شیفت شب جنسن گفت.

پس از هر تماس Enget آن را یک نقطه برای دیدار و بیش از رفتن او چگونه انجام, Jensen گفت. چگونه او انجام دهید ؟ چه می تواند او انجام داده اند متفاوت است ؟ چگونه او رسیدگی که مصاحبه ؟

“او که در هر تماس” جنسن گفت. “این تقریبا مانند” Kurt شما در حال انجام خوب در حال حاضر چه؟’ او فقط می خواستم به مطمئن شوید که او انجام شده بود همه چیز بهترین است که او می تواند آنها را انجام دهد و به استانداردهای که همه ما می خواهید کسی به آنها را انجام دهد که من فکر می کنم واقعا به او کمک کرد.”

Suquamish رئیس پلیس مایک Lasnier, به یاد می آورد Enget تا به حال یک ناهنجار راه صحبت کردن با مردم “اما شما می توانید ببینید و احساس می کنید که قلب او بزرگ بود و طلایی و او در تلاش بود برای کمک به.”

“من شده است در اجرای قانون برای 33 سال و من هرگز دیده می شود یکی دیگر از پلیس مانند کورت,” او گفت:. “او فوق العاده شخصیت منحصر به فرد بود و به خوبی توسط همه. از دست دادن خود را به آمار جامعه ما به خصوص سخت حتی اگر او رفته برای مدت پنج سال. اعضای جامعه هنوز او را دیدم به طور منظم. او بسیاری از خوب و کمک به بسیاری از مردم است.”

گفت: Mabe قبیله ای عضو شورای: “او یک پلیس خوب و او هرگز علاقه مندی های او همیشه با شما رفتار عادلانه است. هرگز تا به حال یک بار من او را دیده اند تبر به سخت کار کردن حتی زمانی که او احتمالا باید داشته باشد. او فقط یک تمام اطراف انسان شایسته بودن و واقعا خوب افسر پلیس است.”

جمع آوری کمک

اعضای باین بریدج ایسلند پلیس صنفی ایجاد یک صفحه جمع آوری اعانه برای کمک به Enget خانواده است. در کمی بیش از یک روز پس از آن تاسیس شد که GoFundMe صفحه را مطرح کرده و آن هدف اولیه از $50,000 و وعده هنوز در جریان است. صفحه فعال باقی می ماند و کسانی که می خواهند به کمک می توانید این کار را در gofundme.com/f/bipg-support-for-kurt-and-yvette-enget.

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو