J. Cole به ناامنی نیست Noname مشکل

Noname روی صحنه در معجزه در سال 2017; J. Cole در سال 2018 عکس های Bobby Talamine و Kee1992/CC 4.0 اخ

توسط ABESTANEWS در 30 خرداد 1399
Noname onstage at Lollapalooza in 2017; J. Cole in 2018 - PHOTOS BY BOBBY TALAMINE AND KEE1992/CC 4.0
  • Noname روی صحنه در معجزه در سال 2017; J. Cole در سال 2018
  • عکس های Bobby Talamine و Kee1992/CC 4.0

اخبار شکست در روز دوشنبه که Oluwatoyin Salau یک جوان 19 ساله سیاه زندگی ماده فعال مرده پیدا شد در تالاهاسی روز پس از او توییتی در مورد تجاوز جنسی توسط یک مرد سیاه و سفید. روز سه شنبه تصویری از یک جوان سیاه زن بودن به پرتاب آشغال توسط یک گروه از مردان سیاه و سفید ویروسی رفت و بعد از آن همان روز یک ویدئو از یک مرد سیاه و سفید در هدف قرار دادن یک زن در مواجهه با یک اسکیت بورد در سراسر ده ها هزار نفر از توییتر خوردها. فقط چند هفته پیش و در عین حال یکی دیگر از ویدیو های ویروسی نشان داد یک گروه از مردان سیاه و سفید حمله Iyanna دیور, سیاه ترانس زن است. در ضمن Breonna تیلور قتل هنوز هم رایگان. آن بوده است طاقت فرسا برای زنان و بسیاری از آنها گرفته شود به رسانه های اجتماعی برای ابراز سرخوردگی خود را با مبارزه برای یک جامعه است که اغلب نه مقابله به مثل عشق و حفاظت آنها را به آن بدهید.

سه شنبه شب با چشمگیری زمان وحشتناک, J. Cole کاهش یافته است تعجب آهنگ "برف on tha Bluff." در این آهنگ کول مذاکرات در مورد پیمایش از طریق توییتر جدول زمانی از یک گزارشگر. "او دیوانه در my niggas او دیوانه ما در جهل او قلب خود را در آستین خود" او raps. "او دیوانه در افراد پایین کلید من بود thinkin' او حرف' 'bout me." او می رود به تن "آن چیزی است که در مورد ملکه تن که botherin' من است."

توییتر بلافاصله متصل به نقطه پایانی است که کول کرده بود به صحبت کردن در مورد پیمایش از طریق جدول زمانی از شیکاگو رپ Noname. آن بوده است که این باورند که آنچه باعث کول بود و پس از حذف مارس 29 صدای جیر جیر از Noname: "فقیر سیاه مردمی در سراسر کشور در حال قرار دادن بدن خود را در خط در اعتراض به صورت جمعی ما ایمنی و خانواده های مورد علاقه بالا فروش رپرهای حتی مایل به قرار دادن یک صدای جیر جیر. niggas کل discographies بود در مورد سیاه گرفتاری و آنها هیچ جایی یافت می شود."

در "برف روی tha Bluff" که در حال حاضر متصلب تا بیش از دو میلیون نمایشنامه در یوتیوب کول می گوید که او نمی مرد هوشمند است که بسیاری از فرض او این است که او احساس می کند او را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جامعه. صبح روز چهارشنبه او را به توییتر به اجازه دهید همه بدانند که او می خواهم به معنای هر کلمه او گفت:. "من انجام داده اند بسیاری از خواندن و من اصلا احساس خوبی مجهز شده به عنوان یک رهبر در این زمان" او اعتراف کرد. "اما من می توانم در یک مقدار زیادی از تفکر است."

در حالی که او نه تایید و نه رد کرده است که این آهنگ در مورد Noname او ذکر او و تشویق مردم به دنبال او: "من عشق و افتخار او به عنوان یک رهبر در این زمان," او نوشت. "او انجام داده است و در حال انجام است خواندن و گوش دادن و یادگیری در این مسیر است که او واقعا معتقد است صحیح برای مردم ما است."

اما در آهنگ او او کمتر بخشنده: او قاب Noname به عنوان کسی که متولد روشنفکر و بیش از حد uppity برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را. "او به من اعتصاب به عنوان کسی خوش شانس به اندازه کافی به رشد آگاهانه در محیط زیست" او raps. "فقط چون شما بیدار شد و من نیست که گه نمی خوای هیچ دلیلی برای صحبت کردن مانند شما بهتر از من است." ترانه تضعیف کار که Noname انجام شده است برای مردم بیش از سال گذشته است.

روز دوشنبه Noname شرکت در یک livestreamed گفتگو با جانباز خواننده رپ و فعال چکمه رایلی که cofounded کودتا و نوشت و کارگردانی 2018 فیلم ببخشید به زحمت شما. خود بحث شد و با واسطه توسط محقق و نویسنده Khury Petersen-اسمیت و میزبانی توسط Haymarket کتاب مستقل غیر انتفاعی ناشر مستقر در شیکاگو است. طی تماس Noname توضیح داد که افراط گرایی در سال گذشته آغاز شد زمانی که او کشیده در توییتر برای به tweeting چیزی او بازنویسی به عنوان "سرمایه داری نیست بد بد گذاران شیطان هستند. سرمایه داری یک ابزار است."

او می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان و اعتقاد داشتند که سیاه سرمایه داری و کارآفرینی شد و این راه به آزادی برای مردم ما پس از او گیج شده بود در مورد اینکه چرا هر کسی فکر می کنم در غیر این صورت. او شروع به خواندن او گفت: "علنا یادگیری است." این تجربه موجب علاقه او در شروع Noname کتاب, باشگاه, برای ایجاد یک جامعه که در آن مردم می توانند گرد هم می آیند و کار را از طریق رادیکال ایده های که جدید به آنها.

هر ماه باشگاه کتاب انتخاب دو متون نوشته شده توسط نویسندگان از رنگ و Noname را تشویق می کند کتاب-اعضای باشگاه می گویند "برو آمازون" و فروشگاه های محلی. او می گوید: Noname کتاب باشگاه رسیده است 12 شهرستانها با یک بین المللی فصل در لندن است. کتاب سایت باشگاه می گوید: "این بسیار مهم است برای ما برای به اشتراک گذاشتن کار ما اعتقاد داریم با به عنوان بسیاری از مردمی که ممکن است." یکی از اهداف خود را برای این سال است به جمع آوری پول به اندازه کافی به ارسال نسخه در هر ماه کتاب به زندانهای سراسر کشور. در ماه اوت این باشگاه را به اولین سالگرد خود را.

"بیایید با هم گفتگو در پشت سر هم برای رفتن به راهپیمایی ها و تظاهرات تحصن و هر چیز دیگری که ما با ما فیزیکی بدن به مقاومت در برابر" Noname گفت: در طول مکالمه خود را با رایلی. "من می گویم بیایید نشستن در یک دایره و خواندن این کتاب ها با هم."

نه تنها Noname شروع به خواندن رادیکال سیاه و فکر و نظریه اما او همچنین شروع به دیدن چگونه این نظریه ترجمه شده به زندگی واقعی و عمل است. تابستان گذشته او به صرف زمان کار با همکاری جکسون یک co-op در Jackson, می سی سی پی. "تعاونی قرار دادن سرمایه (ثروت) در خدمت کار مردم به جای اینکه کار مردم را مسخر سرمایه" co-op توضیح می دهد که در آن سایت.

Noname انجام داده است کار سخت فراموش شده مضر ایده هایی که ما تمام شده است, اجتماعی, به باور او, و او را با استفاده از پلت فرم خود را برای به اشتراک گذاشتن آنچه او آموخته است. در تاریخ 1 ژوئن او پرسیدم وفاداری به نظام سرمایه داری است و وفاداری به برتری." آن را به سختی مضحک برای او انتظار می رود سیاه و سفید هنرمندان با مخاطبان ده بار به عنوان بزرگ به عنوان او برای قرار دادن در همان تلاش است.

آن است که زنان مسئولیت پلیس تن خود را به نفع افرادی که با آنها اختلاف نظر دارند. و نه آن است که زنان مسئولیت برای درمان رشد مردان "کودکان را دوست دارم" به منظور آموزش آنها به زبان انگلیسی است که کول به معنای واقعی کلمه خود را در مسیر جدید ("من می خواهم بگویم آن را بیشتر موثر برای درمان افرادی مانند کودکان / Understandin' زمان و عشق و صبر است که نیاز به رشد").

"Snow on tha Bluff" می افزاید: هیچ چیز از ارزش فعلی جنبش است. آن را احساس می کند بیشتر شبیه کول تخلیه مورد بیآنکه. این چیزی است که در منابع وجود دارد; او فقط نمی رفته و پس از آنها. اجازه دهید Noname شود به عنوان مثال برای همه ما است. آن زمان برای همه به shut up و انجام مطالعه انجام کار و گوش دادن به سیاه—بدون نیاز به coddled اول.

نه حتی یک ساعت پیش Noname به همه ما چیزی برای گوش دادن به: پاسخ به آهنگ "آهنگ 33" تولید شده توسط Madlib. اگر کول نمی ایستادگی کردن از این به بعد او را اثبات او حتی نمی خواهید به یادگیری. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن