آتش-Toolz قطاری از بسیاری از رنگ های رنگین کمان پل

فرشته Marcloid باعث می شود موسیقی تحت نام بسیاری از, اما او خواستار آتش-Toolz "بالای هرم است." Manda Bol

توسط ABESTANEWS در 17 اردیبهشت 1399
Angel Marcloid makes music under many names, but she calls Fire-Toolz "the top of the pyramid." - MANDA BOLING
  • فرشته Marcloid باعث می شود موسیقی تحت نام بسیاری از, اما او خواستار آتش-Toolz "بالای هرم است."
  • Manda Boling

خانواده من معشوق 16 ساله سیامی گربه Webley درگذشت در آغوش من سال گذشته است. او شده است می خواهم براق fat زن سبک و جلف قبل از او بد اما او می خواهم از دست وزن و وزن از دست رفته تا او کمی بیش از یک سایه خیس. در پایان او به سختی می تواند به بلند کردن سر خود را و سپس دامپزشک به او شلیک و او نمی تواند بلند کردن سر خود را در همه. من خاراندن گوش خود را به عنوان من می خواهم به طوری که اغلب انجام می شود و به طور ناگهانی کاهش یافته است, و هر چه من نوازش نبود Webley کنه. این یکی از بدترین خاطرات زندگی من است.

من شده فکر کردن در مورد Webley زیادی در حالی که گوش دادن به جدید آتش-Toolz آلبوم پل رنگین کمانکه می آید ممکن است 8 در محلی برچسب Hausu کوه. فرشته Marcloid شیکاگو نوازنده که سوابق به عنوان آتش-Toolz (و همچنین تحت چندین نام دیگر) ساخته شده پل رنگین کمان در مورد او 16 ساله گربه, صبحانه نیز یک سیامی که در دسامبر سال 2018 است. این آلبوم یک کولاژ منحصر به فرد از گلویی مرگ-فلز roars الکترونیکی, bleeps و vaporwave محیط. تلخ و شیرین و بی سر و صدا راسخ آن را به اسلاید به جلو و عقب بین دو عاطفی قطب: یک جوش با خشم و اندوه در حالی که دیگر غرق در آرامش تغزل به عنوان آرام به عنوان یک گربه مالش آن چانه مقابل دست خود را. "این در حالی است, اما من فکر می کنم در مورد او هر روز" Marcloid می گوید. "من هنوز هم که در آن لحظات احساس می کنم نزدیک او و من فقط گریه یک دسته کامل. من او را خاکستر دو پا از من در حال حاضر. من یک امضا از او روی سینه من. بنابراین من خوشحال هستم به افتخار او در موسیقی است."از عنوان اوایل به عنوان او می تواند به یاد داشته باشید Marcloid می گوید: موسیقی ساخته شده او را احساس می کنید همه چیز "است که فقط خیلی انتزاعی و احشایی و سخت برای قرار دادن انگشت خود را بر روی." او متولد نزدیکی آناپولیس در سال 1984 به یک موسیقی-خانواده دوست داشتنی; پدر و مادر او به طور مداوم بازی سی دی مو فلز بیتلز و تمام زمان های مورد علاقه گروه راش. Marcloid شروع به ساخت کوچک مجموعه درام را از گلدان و تابه تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او می تواند راه رفتن.

او اولین اجرای عمومی شد و هنگامی که او هفت. پدر و مادر او می دانست که یک نوار محلی گروه او نشست و با آنها به بازی (درامز) در یک جلد فورشیرد من' "سخت به رسیدگی است."

"این یک دودی بار زنان نشان مشاعره خود را و مسائل آن بود و نه یک محیط برای بچه ها!" Marcloid می گوید. "اما من نشستم با درام کیت و ما این آهنگ ها و آنها فقط شگفت زده شده است. آنها به دنبال بازگشت در حالی که ما بازی می کردند مانند, 'Holy shit! این بچه در واقع نگه داشتن زمان!' من هرگز فراموش نکنید که پیاده کردن این مرحله و این همه مست, بد بو, بزرگسالان تشویق من و یک زن و شوهر از مردم فقط پول به من داد. "شما عالی هستید بچه! در اینجا 20 دلار!'"

Marcloid به زودی تدریس خودش را به بازی گیتار و گیتار باس بیش از حد و علایق گسترش یافته است. به عنوان یک کودک او تا به حال یک سازنده اواخر شب قرار گرفتن در معرض مرض فرشته 1993 فیلم "خلسه" از طریق MTV را Headbangers Ballو به زودی او نیز گوش دادن به موسیقی جاز و الکترونیک است. او در انجام چند کوتاه باند و در اواخر 2000s او راه اندازی خود برچسب نیز به نام پل رنگین کمان. از طریق آن Marcloid منتشر کاست و سی دی با دیگر نوازندگان و همچنین به عنوان یک بلیزارد از موسیقی خود را تحت نام های مختلف از جمله محیط آکوستیک موسیقی به عنوان انسان بهانه ای punky رویای پاپ با سه دولت سایه و الکتروآکوستیک سر و صدا به عنوان آب گلوله.

Marcloid آمد به شیکاگو در سال 2012 به حرکت در با یک دختر که متعلق به چند گربه و تا به حال فقط صبحانه به تصویب رسید. مانند بسیاری از سیامی, Marcloid می گوید: صبحانه "همیشه کمی عجیب و غریب است." او عصبی و متنفر گربه های دیگر و او هرگز واقعا گرم به Marcloid را شریک. در واقع او فقط یک مورد علاقه روشن. "او به من بلافاصله" Marcloid می گوید: "همیشه می خواستم به من و فقط می خواستم به صرف تمام وقت خود را با من." زمانی که Marcloid و شریک زندگی خود را تقسیم کردن وجود نداشت سوال که صبحانه را با. زن سبک و جلف به پایان رسید تا هزینه های بسیاری از زندگی خود را در Marcloid اتاق خواب برای جلوگیری از گربه های دیگر. "بقیه از خانه بود فقط ترسناک برای او. وجود دارد بیش از حد بسیاری از دیگر گربه بوی" Marcloid می گوید.

"از یک طرف ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب و یا شاید حتی مرزی بی رحمانه به نگه داشتن گربه در یک اتاق خواب برای تمام طول زندگی خود را. اما این چیزی است که او می خواست او خوشحال بود."

Marcloid به ویژه صبحانه در آهنگ های او در سراسر آثار مفصل. "روح تف" از سال 2017 آلبوم قطره های روانی (Hausu کوه) برای مثال کوتاه بیصدای مجموعه است که در آن Marcloid تصور معمولا خجالتی صبحانه رشد پرماجرا به اندازه کافی برای رفتن به کاوش در خانه در طول یک طوفان است. مسیر باز می شود با صبحانه درگیر شدن در برخی از سیامی vocalizing و squawking با رعد و برق در پس زمینه. بقیه روایت آشکار از طریق شنوایی نشانه. "او پایین می آید به زیرزمین و باستان کامپیوتر که روابط به AOL" Marcloid توضیح می دهد. "سپس او قرار می دهد در یک Telepath CD که vaporwave هنرمند است که من کاملا دوست دارم. شما می توانید درایو CD باز شما می توانید شنیدن Telepath شروع آهنگ. و سپس او انواع برخی از مسائل و meowing. و سپس او تبدیل کردن کامپیوتر و به طبقه بالا می رود."

در سال 2018 صبحانه شروع به رفتن به نارسایی کلیه. او به طور مداوم ادرار در Marcloid اتاق و او نبود ، در نهایت او خیلی ناراحت و بدبخت Marcloid تا به حال به euthanize او. "و این بود که فقط به آسیب زا برای من و خیلی احساسی" Marcloid می گوید. "این واقعا انرژی جستجوی حقیقت و معنی است که من در حال حاضر شروع سال پیش."

Marcloid شروع به ساخت پل رنگین کمان در صبحانه بیماری. عنوان نیست فقط یک تماس تلفنی به او برچسب رکورد (که او خورده حدود پنج سال پیش) اما همچنین یک مرجع معاصر عامیانه اساطیر در مورد پل رنگین کمان که در Marcloid کلمات "ما حیوانات خانگی یا صلیب زمانی که آنها می میرند برای رفتن به طرف دیگر و یا آنها وجود دارد و آنها منتظر ما هستند." پوشش هنر توسط Marcloid و جرمی Coubrough نشان می دهد یک گربه سیامی نشستن در یک میدان سبز با بازگشت او به بیننده نگاه منشوری مراحل از یک پل که منجر به سمت بالا به یک نوع از نفخ رشد انفجار رنگ.

هرج و مرج های مختلف رنگ متناسب با آتش-Toolz زیبایی. به عنوان Hausu کوه مؤسسین داگ کاپلان آن قرار می دهد "وجود دارد فقط هیچ کس دیگری که برای تلفن های موبایل مانند این وجود دارد و هرگز دیگر. هر آهنگ می رود یک میلیارد و مکان های مختلف است اما یک حس قوی از یگانگی است." Marcloid دیگر پروژه ها اغلب به دنبال قوانین خاص و یا جا به طور خاص ژانرهای; Mindspring خاطرات برای مثال بیشتر کند-و در غیر این صورت دستکاری صاف-جاز نمونه. اخیر آلبوم تحت نام مسیر خرچنگ مؤمنان پردازش بازخورد بداهه است. اما با آتش-Toolz, Marcloid می گوید: "هر چیزی می رود. این یک هیچ-قوانین کلی دیگری; همه چیز در گزارش به آن است. آن را در بالای هرم است."

خشونت آمیز تغییر در لحن و نوع در یک آتش سوزی-Toolz مسیر اغلب احساس فراوان و اهل تفریح و بازی. در پل رنگین کمانهر چند آنها ایجاد براشهای از احساسات: دلتنگی و سردرگمی و از دست دادن امید است. افتتاح مسیر "عرفان .•o°Ozing," شروع می شود به عنوان رجزخوانی death metal با Marcloid جیغ تحریف عملا کشف شعر: "سلاح های پیچیده در نئون مانند یک هشدار / یک پل رنگین کمان unfurling / و در حال حاضر من دراز گوش دادن به هیچ چیز / احساس می کنم ارگان های قفل کردن."

توسط آیه دوم او را سوار صاف, جاز, صفحه کلید شکوفا بالای سر و صدا به طوری که آن را برای تلفن های موبایل مانند فلز مبارزه با گوش دادن آسان, خشم مبارزه با شادتر خاطرات. "لایه ها در غم و اندوه بر خلاف مراحل عبور / بسیاری وجود دارد / نه بیش از حد بسیاری از / بسیار است."

  • فرشته Marcloid همکاری با Armpitrubber (با نام مستعار کریستین Janokowicz) در این فیلم است.

این ویدئو برای آهنگ "رنگین کمان ∞ پل" ایجاد شده توسط Marcloid با Armpitrubber (با نام مستعار کریستین Janokowicz), شدید را فراهم می کند بصری آنالوگ برای موسیقی را آغشته کنيد. این آهنگ بیش از حد شروع می شود با یک مرگ-فلز احساس جفت شدن دو درام و پا زدن با Marcloid گلو-پاره شدن خواننده. "لطفا نمی شود دیوانه است که من خود را قطع بند ناف / ترس تسلیم در لثه / فشار به چهره من با fingerlike نیروی / صبحانه!" او yells به عنوان تصاویر از زن سبک و جلف بارق و حل شده به رنگ چراغ emojis درب باز SpongeBob جیغ. Tinkly عصر جدید صفحه کلید در محیط پخش بیش بنفش ابرها و بر روی صفحه نمایش عبارت "بهشت! آنها می گویند من می توانم بنشینم و خیس کردن شما است." یک گیتار مناسب برای کلاسیک-راک تصنیف از طریق کاهش تغییر چشم انداز و سپس این آهنگ به طور خلاصه محو محیط به عنوان صبحانه, باور نکردنی در سراسر صفحه نمایش و حل می شود. این یک چشم انداز از یک دوست از هم پاشیده شاید به هیچ چیز شاید به حافظه یا بهشت در حالی که درد و شادی جایگزین در اسپاسم از اشکالات.

"بهشت هیچ محل" Marcloid زوزه نزدیکی پایان مسیر. که بیانیه ای از امید معنوی; آسمان همه جا Marcloid معتقد است. "آن را هر محل خاص است. این چیزی است که همه جانبه" او می گوید. "من فکر می کنم که آن را در همه جا و همه چیز. این جریان زندگی است." شما می توانید بشنوید که امیدواریم در آهنگ های مانند "[Mego] ^ Maitrī" است که تمام ملایم صعودی صفحه کلید و pattering الکترونیک, تشویق شما را به آرامی به یک اتر از پوست نرم و purring.

بهشت بدون محل نیز می تواند به سادگی یک بهشت است که وجود ندارد هر چند که ترس و شک نیز بخشی از پل رنگین کمان. در وحشت زده و عصبی "Microtubules" ضرباندار ضرب و شتم حلقه در اطراف و در اطراف به عنوان Marcloid می پرسد: "آیا شما ترس از عبور از?" آن را نگران کننده سوال: البته او می خواهم نگرانی در مورد یک گربه که می خواستم هرگز به ترک اتاق خواب رفتن در یک سفر طولانی به تنهایی.

"هنگامی که صبحانه بیمار بود و اضطراب یک کلان بخشی از آن" Marcloid می گوید. "و حتی پس از او گذشت و من می دانستم که وجود دارد هیچ چیز برای انجام وجود دارد هنوز هم خیلی اضطراب. من نا امید شد چون من می خواستم به دانم که در آن او بود و اگر او در هر نقطه. من فقط می خواهم حقیقت است. من حتی نمی مراقبت از آنچه در آن است حتی اگر حقیقت این است که ما همه فقط مرده و هنگامی که بدن من کار متوقف می شود, آن را به طور کامل بیش از."

Marcloid به پایان رسید و پل رنگین کمان ماه پیش و البته او نمی دانم آن منتشر خواهد شد در زمانی که اضطراب و عدم اطمینان و ترس و انزوا خواهد بود بسیار فراگیر. در زمینه یک بیماری همه گیر این آلبوم به نظر می رسد حتی بیشتر مربوطه و نه فقط به خاطر آن غم و اندوه بلکه به دلیل آن prescient یادآوری اهمیت حیوانات خانگی: در طول اقامت در خانه سفارش حیوانات فرزندخواندگی شکسته پرونده به عنوان انسان تبدیل به سگ ها و گربه های به نگه داشتن آنها شرکت و نگه داشتن آنها را عاقل در انزوا.

Marcloid به تصویب رسید یکی دیگر از گربه خودش بعد از صبحانه درگذشت و او در حال حاضر دارای سه. "این فوق العاده آرامش به آنها را در یک زمان مثل این" او می گوید. "آنها یک سنگ جامد برای من به تکیه. به خصوص به تازگی زیرا آنها فقط نمی مبارزه با خود. آنها فقط مانند موجودات ساده تر و آنها خیلی بیشتر متصل به واقعیت بیش از هر انسانی می تواند احتمالا به دلیل چگونه پیچیده زندگی ما هستند. هنگامی که آنها در درد آنها واکنش نشان می دهند—آنها آن را دوست ندارم, اما آنها نمی مفهوم و نظریه پردازی در مورد آن. آنها نمی تواند به این وجودی ترس. آنها فقط در, درد, و آنها فقط می خواهم این درد از بین برود. که همه در آن است. این که ساده است. ما فقط موارد نا امید کننده در مقایسه."

Marcloid موسیقی برای همه نوع تغییرات و پر هرج و مرج طاقی همچنین می توانید برای رسیدن به این نوع سادگی از فکر و احساسات است. شش دقیقه instrumental "فرشته (از Deth)" است مرثیهای اقیانوسی Muzak—موسیقی متن فیلم به بازی در حالی که امواج به صورت رول و یا در حالی که تماشای یک زن سبک و جلف خواب. در نتیجه آن را پیگیری می شکند تا به الکترونیکی blips و warbles به عنوان اینکه جهان آینده از هم جدا و چیز دیگری بودند سستی به وجود پشت استاتیک.

"این یک راز از آنجا که ما نمی دانم" Marcloid می گوید. "بنابراین من به عشق و افتخار است که رمز و راز. من حتی نمی دانند که آنچه را خدا و یا اگر خدا وجود دارد, اما هر آنچه در آن است و این چیزی است که من دوست دارم." Marcloid را ادای احترام نشان می دهد که گربه ها ممکن است به دانستن بیشتر در مورد عشق از ما. آنها به شما اعتماد حتی در پایان به کمک آنها می میرند. پل رنگین کمان است و نه فقط مداحان اما ابراز امیدواری که آنها را به شما قرض پنجه در نوبه خود خود را هنگامی که زمان می آید. آن راحتی که فکر می کنم که هنگامی که شما شروع به تا پله های آن وجود دارد خواهد بود یک کسی به شما نشان می دهد راه است. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب