مرکز شهر بهبود هیئت مدیره می خواهید کسب و کار نقش مهمی در بهبود طرح

مدیسون آرنولد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 29, 2020در حالی که خیابان های مرکز

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

در حالی که خیابان های مرکز شهر هنوز هم آرام و رستوران ها و کارخانه های لبنی همچنان به خدمت منظقه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مرکز شهر رهبران در حال آماده سازی برای نهایی بازگشایی اقتصاد محلی.

مرکز شهر بهبود هیئت مدیره مورد بحث و بررسی بازگشایی تلاش در آن جلسه ماهانه صبح روز سه شنبه. دیب مدیر اجرایی Lissa Dees کارگردانی شد توسط هیئت مدیره برای طرح در جلسه آینده تا مرکز شهر ساختمان و صاحبان کسب و کار می تواند صدای خود را در مورد ایده های بازیابی.

"من فکر می کنم آنچه که ما امیدوار به انجام است که به هر صاحب کسب و کار و یا صاحب ملک در مرکز شهر فرصتی برای شنیده می شود قبل از طرح در حال تدوین و انتخاب چند تصمیم برای توده ها" Dees گفت.

این جلسه به احتمال زیاد برنامه ریزی شده طی دو هفته آینده در یک میدان در نزدیکی مرکز شهر تا شرکت کنندگان جسمی می تواند گسترش شش پا به عمل اجتماعی فاصله.

این ایده از این جلسه به ارائه ورودی به مرکز شهر از سهامداران به اورژانس ضروری تابع یا ESF 18 گروه فعال Escambia County, اورژانس مرکز عملیات. این گروه از سرب بیشتر Pensacola اتاق بازرگانی وظیفه است با ارائه یک منبع آنلاین برای کسب و کار و توصیه هایی برای بهبود تلاش.

کوین لیمن عضو دیب و صاحب Fosko گفت که او امیدوار است این نشست خواهد بود یک فرصت برای کوچک و متوسط اندازه کسب و کارهای محلی به صدا در بازیابی به جای کسب و کارهای بزرگ ترین منابع برای شناور ماندن در میان بسته.

"افرادی مثل من و صاحبان نوار و کتابفروشی صاحبان و فروشندگان بدیهی است که زندگی ما هستند که بیشتر یا کمتر تخریب شده توسط این چیز" لیمن گفت. "بخش خصوصی بسیاری از فام های مختلف در آن و من فکر می کنم دیدگاه کسی در بالا بسیار متفاوت از دیدگاه کسی در وسط است."

کسب و کار خود را توسط عامل به عنوان takeout در حال حاضر, اما لیمن گفت: فروش پایین در حدود 80 درصد است. در هنگام خاموش شدن ناگهانی آغاز شد و در منطقه Fosko تا به حال 21 کارکنان و در حال حاضر آن را به فقط پنج.

تا آنجا که آنچه در مرکز شهر به نظر می رسد هنگامی که جامعه باز می شود تا بیشتر Dees گفت: دیب است که به دنبال در چه رویدادی مانند Palafox بازار 5K نژاد مردی Gras یا گالری شب ممکن است مانند نگاه.

یک پیشنهاد ساخته شده در این جلسه بود گسترش فروشندگان در Palafox بازار به منظور جلب مردم به تمام مناطق مرکز شهر به جای آنها قرار چادر به چادر. Dees گفت: او همچنین تماشای آنچه دهانه دیگر در سراسر جهان شبیه جمله مکان هایی است که از نقل مکان به انجام حرارت چک قبل از مردم وارد مارکت ها.

"چگونه آنها انجام می شود با خیال راحت و چگونه ما می رویم به انجام آنها متفاوت است به طوری که مردم می خواهید به آمده چرا که آنها احساس امن است؟" Dees گفت. "این است که ایمنی به یک سطح است که ما تا به حال به کاوش قبل از, خوشبختانه, بنابراین من واقعا نمی دانم چه آینده نگه می دارد."

صاحبان مبارزه: Pensacola, کسب و کار, حقه, وام, اعطای کاربردی با چنین تقاضای بالا در طول رکود اقتصادی

شناور ماندن: 'تمام زندگی ما است که در این رستوران:' Pensacola جدیدترین رستوران شجاع همه گیر

این هیئت همچنین از نقل مکان به تصویب 1200 $در سه ماهه جایزه برای Dees در طول جلسه خود که او تصمیم به چشم پوشی. به جای او آن را کارگردانی خواهد به تلاش برای تشویق مشتریان به فروشگاه از مرکز شهر کسب و کار در میان تعطیلی مرتبط با کوروناویروس.

در حالی که هیئت مدیره مجاز Dees به کشف کردن آنچه تلاش ممکن است مانند یک ایده مورد بحث بود برای خرید متعدد کوچک کارت های هدیه و آنها را به تشویق مردم به عنوان بسیاری که ممکن است به فروشگاه در مرکز شهر کسب و کار.

"من می خواهم برای اهدای جایزه من که امیدوارم همه شما را داده ام در این ماه به سوی این کمپین" Dees گفت: در این جلسه. "این 1200 $و من فکر می کنم ما می تواند انجام بسیاری با آن است."

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب