خواهد COVID-19 زور ما را به حق نژادی سلامت نابرابری?

تای قطاری / Unsplash به عنوان رمان بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد روزافزون تلفات در ایالات متحد

توسط ABESTANEWS در 25 اردیبهشت 1399
TAI'S CAPTURES / UNSPLASH
  • تای قطاری / Unsplash

به عنوان رمان بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد روزافزون تلفات در ایالات متحده آن را در حال حاضر به طور گسترده ای به اطلاع عموم که COVID-19 مرگ نبوده و با تجربه به طور مساوی در سراسر همه بخش از جمعیت. در سراسر کشور مردم سیاه و سفید در حال مرگ از بیماری در صورت نامتناسبی بالا نرخ. یکی از اولین محققان برای شناسایی به شدت از این روند بود دکتر Clyde W. Yancy رئیس قلب و عروق در شمال غربی دانشگاه دانشکده پزشکی فینبرگ. Yancy مورد مطالعه سلامت قلب و عروق نابرابری برای چندین دهه و امیدوار است بحران کنونی خواهد بود یک کاتالیزور برای عمده سیاست های عمومی و ارزش های تغییرات در جامعه ما است.

مایا Dukmasova: شما چگونه به نگاه متفاوت تاثیر COVID-19 در آمریکایی های آفریقایی تبار?

Clyde W. Yancy: در 30 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک دانشگاهی متخصص قلب و عروق بخشی از تحقیقات من تمرکز شده است بررسی عدم تشابه در بیماری های قلبی و عروقی و سلامت قلب و عروق به عنوان یک تابع از مسابقه. در طول سال ما را شناسایی کرده ایم که یک بار بیشتر از عوامل خطر قلبی-عروقی در افرادی که آفریقایی آمریکایی: فشار خون بالا چاقی و دیابت. سلامت این نابرابری وجود دارد مستقل از دسترسی به مراقبت های بهداشتی. دلایل این تمرکز بر حضور خطر و بیماری فراتر از دسترسی به مراقبت بسیار مهم است زیرا هیچ چیز در مورد زیست شناسی نفسه که به توصیف این نامتناسب آسیب پذیری به خطر و همراه نامتناسب نتیجه از بیماری است. بنابراین آنچه که ما در حال مطالعه است که چگونه زندگی و شرایط زندگی گروه های مختلف منجر خواهد شد به قرار گرفتن در معرض بیشتر خطر بیشتر تظاهرات بیماری است.

این COVID-19 تجربه است فقط یک مثال دیگر از این مشهود سلامت, نابرابری, اما ممکن است بیشتر خودنمایی میکند ، در این مرحله آن را مناسب برای من بطور معترضه گفتن که میراث من و نژاد من به عنوان یک آمریکایی است. بنابراین یک بخشی از این اکتشافات و این مکالمات در واقع شخصی است.

در شیکاگو که در آن تنها حدود یک سوم از جمعیت است که بیش از نیمی از افرادی که مرده ام از COVID سیاه و سفید هستند. چیزی گرفتار چشم خود را در مورد چگونه این اختلافات در حال بازی کردن در اینجا ؟

این شناخت از داده ها از ایلینوی وزارت بهداشت که تحریک عمیق تر شیرجه که نشان داد که تا چه حد این اختلافات در حال حاضر. زمانی که من برای اولین بار آگاه شد از اطلاعات من متوقف شد به دلیل آن می توانست الکی می تواند منحصر به فرد بوده است به شیکاگو یا توضیح دیگر متغیر است. اما همانطور که ما مورد مطالعه قرار داده بیشتر ما به رسمیت شناخته شده است که آن را نیست الکی این شد که اعتبار در دیترویت و نیواورلئان و نیویورک. ما شروع به درک که آن را نشان دهنده یک جنبه از این به طور کلی بحران است.

در مجله انجمن پزشکی آمریکا مقاله شما نوشتن که مردم سیاه در امریکا, تجربه یک "بار بالاتر از خطر بیماریهای." چه معنا است ؟

در بسیاری از جوامع شیکاگو شامل نژاد تعریف می کند که در آن خانه است. این مهم است که چرا صفحه اصلی خود را تعیین می کند شرایط زندگی: چه تراکم مسکن چه دسترسی به با کیفیت بالا, آموزش و پرورش, آیا نرخ جرم و جنایت چه غالب وضعیت اجتماعی و اقتصادی و به ویژه آنچه که دسترسی به مواد غذایی سالم به ویژه میوه ها و سبزیجات است. مجموع از چیزهایی که من فقط توصیف تولید اضافی خطر توسعه بیماری های قلبی عروقی. من مادام العمر داوطلب با انجمن قلب آمریکا و ما در عمل در حال حاضر از یادآوری افرادی که کد پستی و ممکن است خود بزرگترین عامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی و سکته مغزی.

آیا شما فکر می کنم که از دیدن این اختلاف در زمینه COVID داده است که رفتن به آن را بیشتر احتمال دارد که برخی از نوع نژادی عدالت داروهای مصوب? چرا این امر می تواند این بحران است که ما را بیشتر به احتمال زیاد به عمل می کنند ؟

برای اولین بار این بحران را به طور چشمگیری برجسته نه تنها حضور یکی دیگر از اختلاف اما میزان این اختلاف. COVID-19 حذف گروه کمک از ما نابرابری های سلامت محیط و نشان داد که چگونه عمیق زخم است. [این] دومین چیزی است که از دست دادن زندگی بشر تلفات درگیر در اینجا قانع کننده است. من باور دارم که در یک جامعه مدنی وجود دارد یک نقطه درد فراتر از آن ما ناراحت کننده تحمل چنین نامتناسب رنج می برند.

در JAMA قطعه شما را به این نکته در مورد این نه قابل تحمل. چه نمونه هایی از بیماری های مهم که در آن جامعه مدنی ایستاد و چیزی در چهره نامتناسب رنج می برند ؟

فکر می کنم در مورد دیگر بیماری های عفونی. ما نمی بینیم فلج اطفال اتفاق می افتد دیگر چون نه تنها ما دیدن کشف علمی [به درمان آن] اما به عنوان یک جامعه ما گفت: ما نمی تواند داشته باشد و معلول و مجروح و جوان, بزرگسالان رفتن به سازنده ترین سال است. یک زمان وجود دارد هنگامی که ما تا به حال بیمارستان ها فقط برای سل. ما به یک نقطه درد وقتی ما گفت: ما نمی توانیم اجازه می دهد این می شود و با کشف علمی و همچنین با سلامت عمومی ما همه چیز متفاوت است. ما فراتر از فقط مشاهده است که مردم یک بیماری به نهایت رسیدن به یک نقطه که در آن خارج شد بهداشت عمومی و وارد سیاست عمومی. کسی تا به حال برای شروع یک تلاش و می گویند ما این است که ما نمی خواهد این زندگی می کنند. من فکر می کنم وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی منطقی به اجرای همان بی میلی برای نامتناسب رنج می برند.

نقطه مرجع من در JAMA مقاله این است که به می گویند که من هدف قرار دادن یک آرمانی محیط زیست است. من نشان می دهد که در زمان های گذشته ما رسید که آستانه تحریک را تغییر دهید. و من فکر می کنم که بسیار به سرعت ما رو بدست به همان محل با COVID-19. این تغییر است که آن را تحریک این است که واقعا چرا ما باید این نامتناسب مواجهه با خطر و در نوبه خود این درد و نامتناسب بار بیماری ؟ اگر آن را نشانی از پیگیری به این پدیده متفاوت عوامل سلامت است که تا حد زیادی هدایت می شود که در آن و چگونه مردم زندگی می کنند, که در آن فرصت برای تغییر اتفاق می افتد در سیاست های عمومی سطح. افراد مثل من و همکاران من که عمیقا درگیر در کشف علمی را ادامه خواهد داد به دنبال درمان های منحصر به فرد اما برای رسیدن به جایی که من می خواهم برای ما بود که در آن عدالت در سلامت است که هدف ما نیاز به تمامیت جمعیت به ارزش سلامت به عنوان یک هدف اصلی در جامعه ما رفتن به جلو.

تنها راه ما می توانیم با موفقیت بازیابی است که به گسترده اشتراک جدید به طرح های اقتصادی. ما باید بسیار فراگیر تر از همیشه قبل از مسابقه با قومیت, با سن, جنس, جنسی, هر طبقه شما می توانید تصور کنید. اگر آن را گرفته و همه دست به دست در عرشه برای پاسخ به این ضرورت COVID-19 بحران آن را همه دست به دست در عرشه برای بازگرداندن شرکت های اقتصادی است. که لزوما بدان معنی است که ما نیاز به سالم به اندازه کافی برای انجام این کار است.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما خوش بینانه در مورد این احتمال که این یکی از کسانی که در آستانه لحظات. شما نمی فکر می کنم که این واقعیت است که COVID قربانیان نامتناسب سیاه خواهد شد و در واقع آن را کمتر احتمال دارد که باید به این نیاز پاسخ ؟ وجود سابقه در این کشور برای درمان مشکلات دیده می شود به عنوان سیاه و سفید مشکلات مردم به عنوان نیست که فوری است.

من خوش. من اعتقاد دارم که در انعطاف پذیری روح آمریکایی و ما سابقه ایستاده و در نهایت رفتن در مسیر درست است. این نامتناسب رنج است و نه فقط با تجربه توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. وقتی این همه حل و فصل آن را لمس کرده اند هر خانواده در این کشور, شهری, روستایی, سیاه و سفید, سفید. و آن را باید انجام شود به طوری نامتناسب نه فقط بر اساس رنگ اما بر اساس اقتصاد مبتنی بر دسترسی به منابع است. هیچ کسی در این کشور خواهد بود قادر به گفتن آنها نبوده و تحت تاثیر, تحت تاثیر, لمس COVID-19. بنابراین من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از مردم در مجموع درگیر در حرکت رو به جلو نسبت به کسانی است که می تواند مقاومت در برابر.

وجود دارد برخی از خاص مداخلات بهداشت عمومی محلی است که می تواند کمک به حق نژادی و نابرابری های سلامت هر دو بلافاصله در زمینه بحران و طولانی مدت می باشد ؟

من فکر می کنم که هنگامی که یک کاهش یک مسئله است که این مجموعه است و این نوع از عواقب به یک لیست گلوله ای ما را اجرا خطر بودن کوته و بی اهمیت. من فکر می کنم تمرکز گسترده است که واقعا جای مناسب برای شروع چه در شیکاگو یا هر جای دیگری. اولین چیزی که باید انجام شود این است که نه تنها اذعان اما تعهد به سلامت. در نهایت سلامت ما تنها لوکس واقعی هر یک از ما و لوکس است که توسط مشترک بسیار کمی از مردم. آنچه مهم است این است که حفظ سلامتی ما. دومین نکته در اینجا این است که به رسمیت شناختن است که ما همین حالا تمام سهم عادلانه در دسترسی به سلامت خوب است و در مجموع ما در حال حاضر تعهد به تغییر.

دلیل من اجتناب از مراحل خاص, حتی در اینجا در شیکاگو است که سلامت بسیار محلی سازمانی. در برخی از جوامع ممکن است واقعا بود چرا که آنها زندگی می کنند در مواد غذایی بیابان در دیگران ممکن است به دلیل وجود ندارد فرصت های بسیاری برای پیدا کردن شغل پر منفعت. این ممکن است به دلیل مسکن ممکن است به دلیل آموزش و پرورش است. سعی کنید به خراب کردن این به یک لیست از اقلام oversimplifies این مسئله است. من فکر می کنم اولین گام واقعا باید با این واقعیت از آنچه ما با آن روبرو هستیم و اهمیت recalibrating آنچه لازم است در اینجا. یک زمانی ما فکر می کردیم که آزادی هدف اصلی. من فکر می کنم در حال حاضر ما نیاز به مجددا و می گویند بهداشت و درمان هدف اصلی است.

آیا شما فکر می کنم که تبعیض علیه سیاه مردم در استقرار پزشکی است که تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده است به عنوان یک نتیجه از این بحران ؟

داده ها به ما می گوید که تفاوت های ما دیدن توضیح داده شده توسط انواع مختلفی از عوامل: عوامل است که ما در حال حاضر مانند زندگی و شرایط زندگی عواملی است که فراتر از دسترسی به مراقبت های که در مقابله با چگونه بیماران دریافت مراقبت. وجود پدیده های ضمنی و تعصب است که باید به پیمایش. این موسسات که در آن بیماران دریافت مراقبت, درمانگاه که در آن بیماران دریافت مراقبت. بسیاری از افراد ما در حال صحبت کردن در مورد دریافت مراقبت های محلی و معیارهای کیفیت در برخی از کسانی که در بیمارستان ها و درمانگاه ها ایده آل نیست. مهم است به رسمیت شناختن است که وجود دارد و ابعاد مختلف در این بحث که آیا شامل اراده و چگونه مردم در فرایند بهداشت عمومی پیام, چگونه مردم را به تصمیم گیری در مورد شیوه زندگی و شرایط زندگی. اما توانایی خود را برای تصمیم گیری در آن ها تا حد زیادی تحت تاثیر خود محیط زندگی.

آیا شما از دیدن هر چیزی خاص در مورد راه که مراقبت های پزشکی است که اداره به آمریکایی های آفریقایی تبار در این COVID بحران که نگران شما ؟

آنچه من شاهد است و برعکس. ما امکانات و تسهیلات که در آن من باید بینش جامعه پزشکی شده است قهرمانانه. آنها به شدت آنها را در آغوش گرفته ام تمام بیمارانی که با ارائه COVID-19 آنها را تشویق می کردند برای هر موفقیت و آنها به سوگواری بیش از هر از دست دادن. بنابراین من ایستاده stridently در کنار مراقبت های بهداشتی ما کارگران به ویژه پزشکان و پرستاران که واقعا بر شدت و ارائه color-blind, نژاد و قومیت-کور-سن کور مراقبت به مردم رو ناامید ترین چالش به سلامت خود را.

از یک سیاست عمومی و موقعیت ما نمی دانیم که در سراسر کشور وجود دارد برخی از جوامع که در آن دسترسی به کروناویروس تست محدود بوده است و کسانی که در جوامع به طور نامتناسبی را تراز وسط قرار دارد با غلظت از جمعیت. این چیزی است که هنگامی که دود حل و فصل خواهد شد نیاز به نگاه بسیار با دقت به عنوان ما انجام یک بررسی کامل از چگونه ما در پاسخ به این بحران است. اما ما باید مراقب باشید. ما نمی دانیم که همه این کاهش دلیل برای تست بود یا در دسترس نبود در برخی جوامع است.

در اخیر نیویورک تایمز مقاله مجله شما اشاره کرد که چگونه غم انگیز این بود که یک سنتی مردی Gras جمع مردان سیاه و سفید در نیو اورلئان شد یک نقطه داغ برای گسترش این ویروس وجود دارد. آیا شما هر گونه افکار در مورد راه های عمومی بحث شده است اتفاق می افتد در اطراف این خانه احزاب در شیکاگو است که ارائه شده به عنوان گردهمایی جوان سیاه مردم ؟ آنها که به تصویر کشیده نسبتا ؟

آن را همچنان به درد من که یک میراث است که من به خوبی می دانم در جنوب عمیق در قلب لوئیزیانا بود بنابراین به طور نامتناسبی تحت تاثیر حتی نابود COVID-19. این زمانی رخ داد که قرار گرفتن در معرض وجود دارد بسیار کمی وضوح و یکنواختی در سلامت عمومی پیام. که در آن ما در امروز است—بدون در نظر گرفتن این شهرستان بدون در نظر گرفتن شرکت کنندگان بدون در نظر گرفتن جامعه—سلامت عمومی پیام رسانی است که به صراحت روشن است. ما هنوز هم به شدت توصیه می شود برای تمرین های اجتماعی فاصله ما که به شدت توصیه به پوشیدن ماسک. ما به شدت توصیه می شود برای تمرین دست و بهداشت و تمیز کردن سطوح و گزارش در اولین نشانه از هر گونه علائم. وجود دارد هیچ کس در این کشور است که باید چشم پوشی از این پیام های بهداشتی. درد من ابراز بیش از از دست دادن این مردان بودند که به سادگی با اعمال حق خود به جمع و به جشن سنت بود که نزدیک به 100 سال است که درد را بازبینی شود اگر هر گروه از مردم تحت هیچ شرایطی نادیده امروز بسیار قوی بهداشت عمومی پیام. اگر من می تواند در نهایت نظر من با یک فکر آن خواهد بود این: مردم, امن, گوش دادن به پیام های بهداشتی و به دنبال آن پیام درآمده است. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن