Coronavirus اعتراض: جمعیت در پنساکولا به دنبال باز کردن سواحل پایان اقامت در خانه سفارش

یک جمعیت از بین 40 و 50 نفر جمع شده بودند در مقابل موبایل لی Magaha ساختمان دولت صبح سه شنبه در اعتراض به تعطیلی Escambia County سواحل و اقامت در خانه سفارش به طور کلی.

معترضان شروع به تجمع در اوایل 7:30 صبح سهشنبه پوشش پیاده رو در خیابان دولت بین Baylen و Palafox. این تظاهرات مسالمت آمیز قبل از Escambia County کمیسیون’ به اتفاق آرا رای به بازگشایی شهرستان سواحل عمومی در سانتا رزا جزیره و Perdido کلید روز جمعه به غیر از منطقه تحت Pensacola ساحل اسکله غرفه و دستشویی های عمومی.

داستان کامل در اتفاق آراء: Pensacola, Perdido کلید سواحل را بازگشایی جمعه با اجتماعی فاصله دستورالعمل

آغاز مارس 1, سواحل باز خواهد شد از 30 دقیقه قبل از طلوع آفتاب تا 30 دقیقه پس از غروب آفتاب و همه رفتن به ساحل باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ماندن در گروه 10 و یا کمتر و گروه باید حداقل شش فوت جدا از گروه های دیگر.

“آنها آنچه را که ما آنها را به انجام خواسته من در واقع غافلگیر گفت:” ساکن الکس Arduini که سازماندهی این تظاهرات در کنار همسرش, دانا. “من واقعا خوشحال هستم که آنها به گوش رای دهندگان که آنها گوش به فرم ارسالی که از آنها خواسته شهروندان را پر کنید.”

Arduini گفت: بیش از 1000 نفر ارائه عمومی ورودی فرم های صادر شده توسط این شهرستان قبل از نشست روز سه شنبه. فرم های طراحی شده بودند به جمع آوری ورودی عمومی در دستور کار آیتم استفاده کنید.

“این خاص اعتراض خود را درست در خارج از ساختمان ممکن است تحت تاثیر رای, اما من می توانم به شما بگویم که رسانه های اجتماعی دیوانگی ما در ایجاد Escambia County واقعا در حال حاضر” Arduini گفت: بعد از ظهر سه شنبه.

بیشتر در COVID-19 محلی تاثیر: یکی Escambia County خانه سالمندان اتحاد 87 coronavirus بیماران – بیشتر در دولت

قبل از two-and-a-half-ساعت County, کمیسیون, جلسه فعالان خارج از 221 S. Palafox سنت ساختمان برگزار شد و نشانه هایی را به تصویر می کشد عبارات مانند “من قانون اساسی حقوق اساسی” و “من نمی توانم باور من اعتراض برای حقوق من.”

در علاوه بر این به عابر پیاده معترضان 10 یا بیشتر وسایل نقلیه بارها و بارها لوپ در اطراف بلوک و برخی با پرچم ها و نشانه های آویخته بر پنجره های خود را. رانندگان honked خود شاخ در توافق با گروه ،

الکس و دانا Arduini گفت: هفته گذشته که اعتراض بود به سه برابر آنها می خواستند برای دیدن تظاهرات بر پا یک کاروان از معترضان در مرکز شهر در وسایل نقلیه خود را و مجازی معترضان ساخت صدای آنها شنیده می شود در جلسه واقعی جریان زندگی می کنند.

چهار Pensacola اداره پلیس گشت وسایل نقلیه پارک شده در دو طرف خیابان دولت برای نظارت بر اعتراض. این گروه از عابر پیاده معترضان به طور کلی پایبند نیست به شش پا اجتماعی فاصله دستورالعمل پیشنهاد شده توسط CDC. تنها چند معترضان عینک ماسک.

در اعتراض به ارتفاع در حدود 9:45 صبح حدود 50 نفر برگزار می شود علائم و ابراز نظرات خود را در برخی از طریق بلندگوهای.

Arduini گفت که کمی پس از ساعت 10 صبح زمانی که جلسه شروع شد و نزدیک به 40 معترضان وارد ساختمان شدند و حدود 15 از کسانی که صحبت می کرد در مقابل این شهرستان کمیسیون ابراز حمایت خود از بازگشایی شهرستان سواحل است.

5-0 رای می آید کمتر از یک هفته پس از سانتا رزا شهرستان کمیسیون رای دادند در آوریل 23 به آغاز بازگشایی نابارا ساحل در مراحل آغاز و در مارس 1. که رای یک روز پس از مراقبت های بهداشتی رهبران در Escambia و سانتا رزا شهرستان در نامه ای به کمیسیون در هر دو شهرستان به بیان آنها پشتیبانی محدود بازگشایی سواحل محلی.

در آوریل 21, Okaloosa و خلیج شهرستانهای رای به بازگشایی خود را به سواحل برای فعالیت های تفریحی با ساعت محدود.

Arduini گفت که او فکر می کند Escambia County زمان نقش رهبری در میان شهرستان فلوریدا توسط فوق سنگین محدودیت در ساحل reopenings.

“ما لازم نیست که به نگرانی در مورد رفتن در زمان های خاص, ما لازم نیست که به نگرانی در مورد پارکینگ اختصاصی, پارکینگ,” او گفت:. “کمیسیون شهرستان ها درست برای Escambia County و برای کل تکدی.”

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو