کد پستی با خانه های پرستاری و قهوه ای و سیاه و سفید جمعیت شده اند سخت ترین ضربه COVID-19

این محله از جنوب لاون نام روستای کوچک به اخیر نیروگاه دودکش فاجعه می تواند اضافه کردن یک جایزه به آن ویتری

توسط ABESTANEWS در 10 مرداد 1399

این محله از جنوب لاون نام روستای کوچک به اخیر نیروگاه دودکش فاجعه می تواند اضافه کردن یک جایزه به آن ویترین از آن استفاده شد: 149 ساکنان در 60623 فوت کرده اند به دلیل COVID بیشتر مرگ و میر بیش از دیگر ایلینوی کد پستی است.

هیچ COVID مرگ و میر گزارش شده در ساحل شمال محاصره Glencoe که در ميانه صفحه اصلی قیمت دلار است 885,000 و متوسط درآمد $162,460. و در Streeterville حلقه و دانشگاه ایجاد کرد فقط یک تا چهار نفر کشته شده اند از COVID. در واقع ایلینوی وزارت بهداشت گزارش هیچ COVID مرگ و میر برای 1,732 ایلینوی کد پستی. صد و هشتاد و سه کد پستی تنها یک به چهار مرگ و میر ناشی از COVID. بیست و چهار نفر از اینها در Cook County, که در آن غنی بودن و اجتناب از جمع مراقبت بسیار بهبود شانس خود را از بازمانده بیماری همه گیر.

این خواننده به تازگی به دست آمده از داده ها در COVID-19 مرگ و میر توسط ایلینوی, کد پستی از طریق جولای 26. در حالی که IDPH وب سایت فاش آزمون نتایج آنها حذف COVID اطلاعات مرگ و میر. برای هر کد پستی سلول های تحت برچسب "مرگ" همه به عنوان خوانده شده "N/A."

و در عین حال IDPH ثبت کرده است COVID داده های مرگ و میر با کد پستی برای مدتی. در پاسخ به یک قانون آزادی اطلاعات درخواست اطلاعات منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که در Cook County شانس خود را از ابتلا و مرگ ناشی از COVID متفاوت است به طور چشمگیری خود را بر اساس مسکونی کد پستی است. این IDPH سخنگوی Melaney آرنولد پاسخ نمی دهند به یک e-mail پرسیدن چرا IDPH بود که انتشار این اطلاعات. (این IDPH رد درخواست من برای اطلاعات در بستری; من درخواست تجدید نظر از این انکار تحت بررسی توسط دادستان کل دفتر دسترسی عمومی و مشاور.)

مرگ داده ها همچنین نشان می دهد تفاوت در عوارض برای کسانی که با COVID تشخیص. برای مثال در میان 304 COVID موارد در 60415 فقط در جنوب غربی بلوط چمن 34 نفر (11 درصد) درگذشت. در DuPage County را 60188 کد پستی 656 COVID تشخیص معنای 29 مرگ یک 4.4 درصد عوارض هستند.

این IDPH به حریم خصوصی قوانین منع انتشار اعداد نشان می دهد کمتر از پنج مورد. برای کد پستی با یک تا چهار مرگ و میر IDPH درج یک ستاره. تست نتایج IDPH متحده: "تست داده ها نشان دهنده داده های گزارش شده به IDPH از طریق الکترونیکی آزمایشگاه گزارش (ELR) تنها. آن است که بر اساس تاریخ نتایج گزارش شده به ELR. آن را مانع تست داده که دریافت از سایت هایی که اجرا نمی ELR. این مانع 3-5 ٪ از داده ها از آزمون." یک COVID رسانه سخنگوی این سازمان اظهار داشت: در ایمیلی که نژادی و قومی تست داده ها ناقص هستند چون تست سایت ممکن است بپرسید و یا گزارش اطلاعات دموگرافيک و کسانی که آزمایش ممکن است پاسخ دادن به این سوال. و کارشناسان به مدت طولانی اشاره کرد که رسمی COVID مرگ, شمارش ممکن است درک درست اعداد.

تا حد زیادی سیاه جوامع نیز ضربه سخت. جنوب ساحل 96 درصد سیاه, از دست 119 زندگی به COVID یا پنج نفر از 2000 نفر از ساکنان. DPH داده ها نشان می دهد یک لبه جنوبی مرگ و میر پس از COVID تشخیص از 11 درصد است. جنگل دریاچه 92 درصد سفید تا به حال 160 COVID موارد اما تنها یک به چهار میر (.06 درصد به 2.5 درصد) در این میان. این یک الگوی محققان شروع به سند در سراسر کشور از جمله دانشگاه هاروارد مطالعه ماساچوست پیدا کردن که "افزایش بیش از حد نرخ مرگ و میر هر دو نسبی و مطلق مشهود بود شروع در اوایل ماه آوریل بود و بیشتر در شهر/شهرهای با بالاتر فقر و بالاتر خانوار تراکم بالاتر در صد از جمعیت از رنگ و بالاتر racialized اقتصادی تبعیض نژادی است." یک نیویورک تایمز گزارش یافت "سیاه و لاتین مردم شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus در یک شیوه ای گسترده است که دهانه کشور در سراسر صدها نفر از شهرستانها در, شهری, برون شهری و مناطق روستایی و در تمام گروه های سنی است."

ایلینوی کد پستی با کمترین تعداد COVID مرگ و میر سرانه نیلز با 128 مرگ و میر. حدود یک نفر از هر 250 ساکنان در آن جامعه اند و از COVID در پنج ماه گذشته رسید. از این مرگ و میر 96 از آنها زندگی می کردند در سه خانه های سالمندان از جمله 47 در نیلز پرستاری و مرکز توانبخشی.

خانه های پرستاری نه یک جمعیت به نظر می رسد رانندگی بالا و مرگ و میر در Niles. یکی از چهار Streeterville ساکنان 60 سال یا مسن تر. یک سوم از نیلز ساکنان در این رده سنی است. 8 درصد تفاوت را توضیح نمی دهد به همین دلیل هم بیش از 120 بیشتر مرگ و میر ناشی از Streeterville.

و در روستای کوچک کمتر از یک در ده ساکنان بیش از 60. در عین حال برای هر 2000 نفر از ساکنان سه نفر از COVID نسبت به Streeterville را مرگ و مير در یکی از 7000 (در پایان بالاتر از IDPH محدوده) به یک در 28,000 (پایان پایین تر).

خانه های سالمندان هستند و البته شناخته شده نقاط داغ, حسابداری برای 55 درصد از COVID مرگ و میر در ایالت ایلینوی است. این پریتزکر دولت به تازگی منصوب دانیل Levad برای اجرای این بخش در IDPH مسئول خانه سالمندان نظارت دفتر مراقبت های بهداشتی و مقررات. Levad جایگزین رئیس خود دبرا Bryars قبلی معاون مدیر در آن موقعیت است.

با وجود هیاهو در مورد پرسنل حرکت شکست نظارتی در اجرای خانه های پرستاری در دستور پریتزکر خود را. در طول همه گیر پریتزکر صادر شده و دو بار تمدید اورژانس را گفتن Bryars و دیگران در IDPH برای به اجرا درآوردن یک آرایه وسیعی از مراقبت طولانی مدت قوانین و مقررات تصویب شده توسط دولت و قوه مقننه. رسمی خلاصه ای از پریتزکر را EO 2020-35 آمده است: "تعلیق مقررات در زندگی کمک و مسکن مشترک عمل, مراقبت پرستاری در خانه عمل و مراقبت جامعه عمل می کنند. برای مثال تعلیق IDPH انجام یک بررسی در سایت در هر یک از تسهیلات سالانه است."

در پی این خواننده با انتشار جزئیات بیشتر در مورد پریتزکر دادن مصونیت به صورت سهل انگاری به خانه های پرستاری و بیمارستان ها از جمله e-mails آشکار است که وکلای قصور بودند شخصا ویرایش ایمنی جهت متن—و متعاقب آن گزارش خبری محلی NBC تیم تحقیقاتی پریتزکر نیست تمدید مصونیت. سفارشات باسابقه در ژوئن 27. (E-mail ها منتشر شد به من پس از مقاله منتشر شد را می توان در اینجا از جمله یکی از دانشگاه شیکاگو پزشکی لابی با زبان است که به منظور نهایی نزدیک آهنگ.) این خواننده مقاله مورد بحث نیست 2020-35 منظور تعلیق خانه سالمندان در اجرای مقررات.

سیراکیوز دانشگاه استاد حقوق نینا کوهن منتشر انتقاد از خانه سالمندان و بیمارستان ایمنی سفارشات در ایلینوی و جاهای دیگر. هشدار به تازگی به 2020-35 و آن تمدید کوهن نوشت: در یک e-mail "فقط زمانی که شما فکر می کنم آن را نمی تواند بدتر می بینید که چه ایلینوی بود به طور همزمان به حالت تعلیق بخش قابل توجهی از هر دو سیستم عمومی برای حفاظت از ساکنان و خصوصی سیستم برای حفاظت از ساکنان."

کوهن افزود: "من فکر می کنم بخش 2 از 2020-35 را تعلیق به موقع بررسی شکایات (به غیر از کسانی که از سوء استفاده و غفلت) است به خصوص در مورد. فرماندار اساسا به سازمان آزادی نه برای پاسخ به حتی جدی مشکلات شناخته شده."

استیون لوین است که یک شریک در یک شرکت حقوقی است که تحت پیگرد ایلینوی خانه های پرستاری برای COVID مرگ و میر. در مورد خواسته EO 2020-35 او گفت: "این مضحک. باور من این است که این دوره از زمان که در آن IDPH به حدی که آنها از این منابع نیاز به تلاش های خود را به بازرسی خانه های سالمندان. COVID است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بهانه ای برای ارائه مراقبت در تمام مناطق سنتی که در آن خانه های پرستاری شکست به هر حال. "ما نمی تواند جلوگیری از سوء تغذیه ما نمی تواند جلوگیری از سقوط ما می تواند هر چیزی را انجام دهید چون ما خیلی با تمرکز بر COVID,'," او گفت:, paraphrasing پیش بینی دفاع از خانه های سالمندان.

این خواننده خواسته فرماندار مطبوعاتی وزیر اردن Abudayyeh توسط e-mail چرا فرماندار پریتزکر شده بود تمدید تعلیق از IDPH مقررات برای خانه های پرستاری با وجود شواهد فراوان است که مردم در حال مرگ بودند در این امکانات در تعداد بسیار بیش از مرگ و میر سالمندان در noncongregate تنظیمات و شواهد از غفلت و سهل انگاری در خانه های سالمندان. Abudayyeh پاسخ داد: با ارجاع یک سفارش صادر شده در جولای 24, فقط چند روز قبل از آن: "در به رسمیت شناختن تغییر شرایط در این همه گیر EO 2020-48 است نشان داد که این مقررات در EO 2020-35 خواهد شد غروب در پایان ماه آینده به جز بخش 2 است که لغو شده است."

پریتزکر را گفتن IDPH به اجرای خانه سالمندان مقررات و تعلیق سالانه بازرسی برای اولین بار صادر شده در مارس 1. فرماندار تمدید آن در 29 مه و ژوئن 26, همه قاب زمان است که در آن تهدید COVID مطرح شده به کسانی که در خانه های سالمندان شده بود به خوبی تاسیس شده و به طور گسترده ای گزارش شده است. یک مارس 17 مقاله در تریبون ذکر شده به مراکز کنترل بیماری تجزیه و تحلیل از خانه های پرستاری به عنوان یک "شتاب دهنده" از COVID و ارائه پریتزکر مدیریت داده ها در "587 بیماران و پرستاری در خانه, کارکنان که تست مثبت و در مجموع 305 خانه های سالمندان. حداقل 125 امکانات تا به حال حداقل یک بیمار و یا کارمند می میرند." عکس زیر تصویر نوشته شده: "می دود شکستن خارج از ژولیت خانه سالمندان با 23 ویروس های مربوط به مرگ و میر."

منظور صادر شده در جولای 24 آمده است: "بخش 1 و 3-17 اجرایی سفارش 2020-35 دوباره صادر و تمدید از طریق اوت 22, 2020, whereafter بخش 1 و 3-13 باید لغو." Abudayyeh نسبت پریتزکر را در تاریخ 24 جولای تصمیم پایان دادن به بخشهایی از EO 2020-35 رفتن به جلو برای "تغییر شرایط" اما نیست شناسایی هر گونه تغییرات در خانه سالمندان خطرات برای COVID پس از آوریل 1. (EO 2020-48 نه "لغو" در بخش 2 به عنوان Abudayyeh ادعا اما اجازه آن را به پایان می رسد در جولای 26.)

بحث در این ماه از پریتزکر را مقررات زدایی از خانه های پرستاری در بیماری همه گیر لوین گفت: "ما اساسا گفت: اعتماد صنعت به ارائه مراقبت در تمام مناطق دیگر که در آن آنها در طول تاریخ شکست خورده است. هیچ کس در حال تماشای آنها را و آنها را به COVID ببخشید. این ممکن است بدترین زمان برای استراحت نظارت." v

ژاکلین استیونس یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نورث وسترن. تحقیقات کمک از ĺnes هینجسا و کالیب جوان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن