در حالی که فدرال کمک های اولیه می تواند کمک به Kitsap مستاجرها و هنوز هم بسیاری از چهره های آینده

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 6:54 PM EDT May 15, 2020یک ماه پیش اد Babine برگزار کردن سه شغل: کار در کاروا

توسط ABESTANEWS در 28 فروردین 1399

یک ماه پیش اد Babine برگزار کردن سه شغل: کار در کارواش در روزهای هفته به عنوان یک متولی در طول شب و تعطیلات آخر هفته نگهداری در یک هتل. آن را برای ساخته شده است 70 ساعت در هفته کاری اما بیش از اندازه کافی برای پرداخت اجاره هر ماه.

در حال حاضر به کار فقط چند ساعت در هفته Babine را با تکیه بر پس انداز های کوچک برای به دست آوردن. 39 ساله فکر می کند که او را قادر به خراش توسط برای ماه بعد یا بیشتر. پس از آن او مطمئن نیست: "اگر من کار نمی کند و یا این بیکاری من خواهد بود در یک ماشین است."

که موقعیت مخاطره آمیز است که یکی از بسیاری از Kitsap مستاجرها خود را در به عنوان COVID-19 همه گیر می سازد از بهداشت عمومی بحران اقتصادی اضطراری قرار دادن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و بالا بردن سوال در مورد چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت صورتحساب ماهانه خود را.

وزارت کار آمار و ارقام نشان می دهد 16.8 میلیون نفر ثبت مزایای بیکاری در سه هفته گذشته. واشنگتن به تنهایی دیده می شود تقریبا 490,000 مردم پرونده بیکاری از اواسط ماه مارس. که علائم بیش از یک در 10 کارگرانی که شغل خود را از دست.

که تاثیر در حال حاضر آمار مستاجرها از جمله بسیاری از کم درآمد مستاجرها به خصوص سخت است. در آغاز مارس 31 درصد از مستاجران کشور هنوز پرداخت نشده برای اجاره ماه با توجه به ملی مسکن چند شورای.

در ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee قرار دادن یک ایالت مهلت قانونی مسکونی اخراج برای عدم پرداخت. که اندازه گیری تنظیم شده است برای پایان دادن به جمعه اما می توان توسعه یافته توسط فرماندار. Inslee را نمی نظر در مورد توقف انقضا علاوه بر یک سخنگوی ایمیل که گفت: "کارکنان به دنبال در گزینه های برای کمک به مردم است."

نیز وجود دارد که فدرال مهلت قانونی برای اخراج تا جولای 25, اما آن را فقط به مستاجرها در خواص کمک دولت فدرال مانند مسکن عمومی, کوپن برنامه ها و خانه های تامین شده توسط دولت فدرال حمایت وام. شهری موسسه غیر انتفاعی تحقیقات سازمان برآورد آن تنها حدود 28 درصد از مستاجرها.

عدم اطمینان به محلی مستاجرها تعجب آنچه در آینده خواهد آمد. اگر آنها نمی تواند از پرداخت اجاره بها در حال حاضر چگونه آنها می رویم به استطاعت به پرداخت آن به بعد ؟ وجود دارد خواهد بود توده اخراج پس از ممنوعیت به پایان می رسد و یا احتمالا در سال به آمده است ؟ حتی اگر دولت اخراج مهلت تمدید کند و آن را فقط به تاخیر اجتناب ناپذیر ؟

و با مه 1 سرعت نزدیک و اجاره چک یک بار دیگر دلیل این نگرانی ها چیزی جز کاهش داد.

Coronavirus: سفر خانواده می شود دست اول مشاهده متحده واکنش

در Babine محله برخی از آنها در حال حاضر آماده برای بدتر است. اگر آپارتمان خود پیچیده شده و به کمک و برنامه ریزی برای ساکنان به پرداخت اجاره Babine می گوید به نظر می رسد آنها در حال رفتن به بسیار ملایم.

"آن را واقعا احساس می کنید که در زمانی که این همه ضربات بیش از آنها در حال رفتن به دست مشفق اگر مردم پول و پرداخت به سرعت," او گفت:.

Babine نمی دانم چقدر او را دریافت مزایای بیکاری یا اگر او حتی واجد شرایط کمک او صرف بیشتر از سال گذشته مشغول به کار پاره وقت در یک سازمان غیر انتفاعی و امضا نشده است بر روی یک رسمی اجاره که می تواند پیچیده روند.

"مردم در مواضع من در حال رفتن به آنهایی که ضربه سخت" او گفت:. "وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا در برمرتون که اجاره همان راه من است."

'انتظار در برزخ'

Loriana Daubenspeck, 36, می گوید او انتظار "در برزخ" برای هر اضافی فدرال کمک در راه است. تا کنون او با تکیه بر پس انداز "100%."

او مزایای بیکاری نیست به اندازه کافی برای پوشش سیلوردل آپارتمان که به مستاجران 50 دلار تخفیف برای ماه بعد هر چند Daubenspeck می گوید آن را ندارد حتی تا برای افزایش انرژی ،

در حالی که او مجموعه در برای اجاره ممکن است او تعجب که چگونه او می تواند بدون او دو شغل به عنوان یک خانواده عکاس و کار در یک بوتیک در باین بریدج ایسلند. به جای فرو بردن بیشتر به پس انداز Daubenspeck است که فکر او را به زودی به پیدا کردن شغل دیگری.

"من نمی دانم که چگونه مردم را استطاعت به پرداخت اجاره بها در اول این ماه فقط با بیکاری," او گفت:. "اگر من یک حساب پس انداز من قادر نخواهد بود به آن را."

اجتماعی فاصله کار؟: در اینجا چیزی است که Kitsap را به مقامات بهداشت عمومی می گویند

تارا بک, 35, است که عمدتا با تکیه بر مزایای بیکاری به پرداخت اجاره. او و هم اتاقی او هر دو مشغول به کار در میله های قبل از آنها تعطیل شد, در ماه گذشته, هر چند بک هنوز هم قرار می دهد در چند ساعت به کمک گرفتن سفارشات.

خود را در سیلوردل مجتمع آپارتمانی اجازه داده است آنها را به تقسیم اجاره به پرداخت سه در طول ماه. بک همچنین خاموش کردن ماشین و پرداخت صورتحساب تلفن همراه برای چند ماه. اما حتی با پس انداز شما تنها قادر به دریافت خواهم این کار را برای چند ماه.

"در حال حاضر من فقط نوع در یک بن بست," او گفت:. "من نمی دانم چه باید بکنید."

دیگر مستاجرها در مراتب وضعیت بدتر, از جمله برخی از کسانی که از ترس آنها به زودی می تواند به تبدیل شدن به بی خانمان.

دیوید Auman, 49 خواهد شد که برای پیدا کردن محل دیگری پس از خود صاحبخانه به فروش می رسد خانه ای که Auman اجاره ماه به ماه. خود صاحبخانه بود حاضر به اظهار نظر در مورد ضبط.

Auman که با این نسخهها کار در ساخت و ساز بود به امید کار به انتخاب بازگشت تا به عنوان بهار بنابراین او می تواند گرفتن در اجاره او و هم اتاقی او تا به حال شده است برای چند ماه.

اما با توجه به ترک توسط ماه آینده Auman مطمئن نیست چه اتفاقی خواهد افتاد. او می تواند اجاره یک اتاق در دوستان خود را و یا او ممکن است در نهایت تندرست در اطراف دوستان نیمکتها و یا خوابیدن در ماشین خود را.

"من هیچ جایی برای رفتن. وجود دارد هیچ جایی در دسترس در حال حاضر به خصوص اگر شما در حال کار نمی کند و لازم نیست که هر گونه پول," او گفت:. "چه می خواهید انجام دهید؟"

برای کمک به مستاجرها در حال آمدن است اما تا چه حد آن را به کمک کند ؟

به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته های شناخته شده به عنوان مراقبت عمل میلیاردها فدرال دلار خواهد شد و جریان را به دولت و دولت های محلی برای کمک به مسکن تلاش های عمومی مانند مسکن پناهگاه بی خانمان و اجاره کمک.

واشنگتن دریافت خواهد کرد بیش از $52 میلیون دلار بودجه برای برنامه های مسکن با توجه به سن. ماریا Cantwell ، Kitsap County دریافت خواهد کرد $641,438 در علاوه بر این به $268,383 برای شهر برمرتون.

برمرتون رهبران شهر در حال رای گیری این هفته در قرار دادن که پول به سمت گسترش یافته اجاره برنامه کمک های اجرا شده توسط برمرتون سازمان مسکن. Kitsap County مقامات به دنبال تلاش های مشابه کمیسر رابرت گلدر گفت.

که بودجه در علاوه بر این به $1,200 محرک بررسی و گسترش مزایای بیکاری ارائه خواهد شد برخی از امداد رسانی به محلی مستاجرها تحت تاثیر این ویروس شیوع.

اما آن را خیلی زود به می دانم که آیا فدرال کمک خواهد بود به اندازه کافی برای مطابقت با جامعه نیاز گفت: Kitsap مسکن و بی خانمانی مدیر کیرستن Jewell.

"مردم در سراسر کشور و در سراسر کشور در حال رفتن به مبارزه با مسائل مانند برخورد با اخراج و نداشتن پول برای پرداخت اجاره," او گفت:. "من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای مرتب سازی از طریق در مورد چه تاثیر در حال رفتن به."

Coronavirus: کارگران ضروری نگه داشتن املاک و مستغلات در بازار ثابت در طول همه گیر

کمیسر گلدر می گوید این شهرستان است که به فدرال منابع به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارید اما او نگران وجود دارد ممکن است به اندازه کافی منابع برای کمک به بهبودی طولانی مدت. "با توجه به شدت از پیامدهای اقتصادی این خبر را در حالی که به حفاری و ما نیاز به یک برنامه در محل برای مقابله با مسافت های طولانی," او گفت:.

واشنگتن کم درآمد مسکن داد یک گروه حمایت از مسکن و بی خانمانی کرده است لابی فرماندار به گسترش و گسترش اخراج توقف, در علاوه بر این به منع هزینه های اواخر که صاحبخانه می تواند شارژ پایین جاده. "(توقف) یک گروه کمک راه حل بود اما یکی از مهم گفت:" میشل توماس سازمان در سیاست و حمایت از مدیر.

علاوه بر این سازمان است که در تماس با مقامات دولتی را به نگاه در دراز مدت از جمله reimbursing صاحبخانه و افزایش اجاره کمک. با یک بی خانمان بحران حتی قبل از COVID-19 گیر توماس می گوید او نگران این ایالت جمعیت بی خانمان است که "در معرض خطر به صورت تصاعدی در حال افزایش است."

"دولت واقعا نیاز به آماده شدن برای دراز مدت اجاره کمک به مطمئن شوید که ماندن مردم قرار دارد," او گفت:.

اجاره Association of Washington, که نشان دهنده صاحبخانه مسکونی نیز خواستار افزایش اجاره کمک به اطمینان از مسکن ارائه دهندگان پیش فرض نیست و یا رفتن به سلب حق اقامه دعوی.

سازمان تشویق مالکان به کار کردن طرح پرداخت با مستاجر که می توانید اجاره و خودداری از شارژ هزینه های اواخر و یا علاقه به. همچنین فشار دولت و مقامات فدرال به اقداماتی مانند تاخیر در مالیات بر املاک و پرداخت وام مسکن برای دفع گسترده تر برنامه های اقتصادی است. "ما نمی خواهیم به نوبه خود به سال 2008 گفت:" کایل Woodring گروه دولت مدیر امور.

و در حالی که از این گروه حمایت کرده است برگزاری اخراج و نه زور از بین بردن مردم از خانه های خود Woodring می گوید برخی اخراج براده باید ادامه یابد بنابراین مستاجران می تواند دسترسی اجاره برنامه کمک. بسیاری از دولت های ایالتی و محلی از برنامه های نیاز به مدارک رسمی مانند و مقررات به تخلیه به واجد شرایط برای کمک.

Coronavirus: Kitsap, کشاورزی, باغبانی حیاط خلوت شاهد افزایش طول همه گیر

در برمرتون اجاره برنامه کمک در حال حاضر دریافت بیش از 60 برنامه و تصویب بودجه برای بیش از 40 خانوار گفت: Kurt Wiest, مدیر برمرتون سازمان مسکن.

"ما در حال نوشتن چک دو بار در هفته به صاحبخانه," او گفت:. "ما یک برنامه است که به ارائه کمک در حال حاضر به طوری که هنگامی که (اخراج) توقف برداشته استرس است که می تواند وجود داشته اند خواهد بود کاهش داد."

این برنامه ارائه شده و یا متعهد در مورد $75,000 که همه شده اند محلی بودجه. Wiest می گوید: سازمان مسکن در نظر دارد برای شروع با استفاده از فدرال دلار در ماه آینده.

آنتونی ویلیامز یکی از این افراد دریافت اجاره, کمک, می گوید که او "هرگز تا به حال یک مشکل" پرداخت اجاره هر ماه در خانواده شرق برمرتون آپارتمان. سپس همه گیر رسید.

حدود یک ماه پیش 45 سال متوقف رانندگی برای بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash به ماندن در خانه و مراقبت از همسرش که دارای پارانوئید اسکیزوفرنی و 10 سال است که خارج از مدرسه بدون مراقبت از کودکان. چرا که او نمی تواند کار ویلیامز مطمئن نیستید که چگونه خانواده را برای اجاره مارس.

"این وحشتناک است. آن است که کاملا وحشتناک," او گفت:. "هنگامی که آن را برای اولین بار از ماه آن را مانند طوفان قریب الوقوع است که در آینده و شما مجبور به پرداخت اجاره. شما باید به صورت آن است."

اجاره, کمک, که در دسترس است برای کم تا اواسط درآمد برمرتون ساکنان برای پرداخت 70 درصد از ویلیامز اجاره برای سه ماه. حتی اگر آن را به معنای بلع غرور خود ویلیامز می گوید این کمک را فراهم کرده است خانواده اش یک بیت از اتاق تنفس از طریق این بحران است.

"به کسی که به کمک شبیه به این.... آن را بسیار فروتنی و دلگرم و فقط یکی از آن چیزهایی که در آن شما امیدوارم که چیزی شبیه به آن وجود دارد برای این شرایط اضطراری" او گفت:.

در حال حاضر ویلیامز می گوید: او در تلاش برای نگه داشتن خانواده خود را امن و همسر خود را به سلامت. همه از آن بسیار آسان تر در خانه. و در حال حاضر اجاره فقط یک چیز کمتر برای او نگران است.

"در حال حاضر ما در حال ساخت آن است," او گفت:. "به سختی آن را ساخت."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب