زمانی که آنلاین درام خوب برای کودکان و نوجوانان

با مدارس در ایالت ایلینوی بسته باقی مانده از سال, خانواده ممکن است تقلا برای پیدا کردن فعالیت های غنی سازی برا

توسط ABESTANEWS در 3 اردیبهشت 1399

با مدارس در ایالت ایلینوی بسته باقی مانده از سال, خانواده ممکن است تقلا برای پیدا کردن فعالیت های غنی سازی برای قرنطینه به محل معمول خود را فوق گردش. چندین تئاتر شرکت کرده اند یا ایجاد خانواده جدید گرا مواد و یا فشارهای موجود خود را آنلاین فهرستی از کلاس ها به آدرس نیاز دارید.

شیکاگو تئاتر کودکان و نوجوانان

"این است که واقعا نوع یک دنیای جدید برای ما می گوید:" شیکاگو تئاتر کودکان و نوجوانان از مؤسسین و مدیر هنری ژاکلین راسل. CCT ندارد هر آنلاین برنامه نویسی تا خاموش شدن در ماه مارس است. اما آنها به سرعت ramped تا آن ارائه شده است. "من فکر نمی کنم ما هرگز دوباره باید محتوای آنلاین. من فکر می کنم ما در حال رفتن به برای همیشه لطفا برای تغییر این. و من فکر می کنم که می تواند یک چیز خوب می گوید:" راسل. "ما مطمئنا چیزهای زیادی یاد گرفتم از ایجاد و به اشتراک گذاری این محتوا است. و آن را کاملا افزایش دسترس ما من فکر می کنم."

این ضربه اولیه را به کلاس ها و فعالیت های آنلاین از در آمد خالص ضرورت است. یادداشت راسل: "ما در حال حاضر به کلاس جلسه بودند که ناگهان برش های کوتاه. بنابراین اولین چیزی که ما می خواستیم انجام شد تحقق تعهدات ما به آن خانواده ها است. ما بلافاصله آموزش و پرورش ما تیم تلاش برای کشف کردن چگونه ما می توانیم این ارائه آنلاین و مطمئن شوید که ما در حال به پایان رساندن آنچه که ما در حال شروع با این بچه ها دانستن این بود که به نگاه کمی متفاوت است. هر خانواده در زمان ما در شرکت. من فکر می کنم مردم خوشحال بودند که بچه های خود را همچنان به انجام چیزی که نقل قول را تمام کردن 'عادی' و هنوز هم می شود با دوستان خود از تئاتر کلاس." به عنوان آن را برای بسیاری از ما زوم شده رفتن به نگه داشتن بچه ها و CCT مدرسان هم برای کلاس.

اما یکی دیگر از هدف این بود برای پیدا کردن راه هایی برای شامل تمام اعضای خانواده است. CCT به سرعت پرده برداری "بازی در خانه" تصویری مسابقه که تشویق کودکان و نوجوانان و خانواده ها برای ایجاد یک کوتاه (پنج دقیقه یا کمتر) بازی مربوط به "موجودی افسانه ای از انتخاب یک تبه کار بد و یکی از اعضای خانواده خود را." این مسابقه باز است از طریق مه 31, با ارسالی به طور منظم ارسال شده به CCT کانال یوتیوب. "بسیاری از بچه ها در حال ایجاد و هدایت پدر و مادر خود است که واقعا سرگرم کننده به تماشا می گوید:" راسل. "و من فکر می کنم آن را برای توانمند سازی کودکان برای خلاق رهبران در خانواده خود است."

کانال یوتیوب همچنین شامل محتوای ایجاد شده توسط CCT هنرمندان از جمله یک نسخه از لئو Lionni's کلاسیک کودکان فردریکارائه شده با عروسک های خیمه شب بازی و یک دست روشن "می شه" در حال حرکت پس زمینه. (خواهد اسقف و فضل Needlman طراحی و ساخته شده و انجام شده نشان می دهد با موسیقی توسط نیک Davio.) CCT به نام در یک hitter وظیفه سنگین برای گویندگی: Michael Shannonمؤسسین قرمز رنگ ارغوانی روشن و تئاتر دو بار نامزد جایزه اسکار.

داستان یک موش صحرایی که تخیلی کمک به خانواده اش عملکرد نتایج تعجب آور است یک انتخاب مناسب برای جشن اهمیت قصه گویی در قرنطینه هر چند CCT همچنین تولید کامل موسیقی نسخه Lionni داستان چند سال پیش. نه فقط بازی شیر یا خط یک آرشیوی تصویری که نشان می دهد در وب سایت خود CCT تصمیم به reimagine آن را به عنوان کاملا آنلاین تولید.

با در نظر گرفتن کلاس و فعالیت های مجازی قلمرو راسل اشاره می کند که وجود دارد یک فرصت در حال حاضر برای CCT و شرکت های دیگر به "سطح میدان بازی برای بسیاری از مردم در یک محیط شبیه به این. اگر شما یک کار پدر و مادر و شما نمی توانید کسی را به شما و شما انتخاب کنید تا پس از یک کلاس در جایی که یک مانع است. با چیزی شبیه به این در دسترس به شما در خانه خود را, شما می توانید با شرکت در چیزی است که شما نمی تواند قبل از."

برای Kilby Inabinet, 7, سوئیچینگ به یک کلاس آنلاین با CCT دارای علامت + و minuses. مصاحبه از طریق e-mail Inabinet با کمک مادر آنا اشاره کرد: "ما نمی تواند به بازی بازی های سرگرم کننده آنها را در CCT. ما نمی توانید به رفتن به کلاس های درس. من دست انجام ما را نشان می دهد بر روی صحنه در مقابل مخاطبان." اما مانند بسیاری از بزرگسالان Kilby می بیند صعودی از کار از راه دور. "آن را سرگرم کننده به کلاس های آنلاین از آنجا که ما می تواند پوشیدن لباس خواب ما و تنقلات هر زمان که ما می خواهیم!"

CCT نیز در ادامه آن قرمز بادبادک برنامه کلاس برای کودکان مبتلا به اوتیسم آنلاین. "شده است که در نوع شکوفایی و ما فقط شگفت زده در هر جلسه که چگونه بسیاری از کودکان و نوجوانان در حفظ و پیوستن به ما می گوید:" راسل. "بسیاری از کسانی که بچه ها لزوما حق در اینجا در شیکاگو است. بنابراین ما باید این جغرافیایی مانع است که شکسته است." او همچنین اشاره می کند که یکی با استفاده از زوم کلاس های قرمز بادبادک دانش آموزان است که آنها می توانید ببینید همه چهره ها در همان زمان که برای دانش آموزان مهم است که گاهی اوقات مشکل خواندن نشانه های بصری.

راسل اشاره می کند که CCT اخیر مجازی بهار اردوگاه جلسات شامل شرکت کنندگان به عنوان دور به عنوان کالیفرنیا. "این نوع از خنده دار. ما به خاطر صحبت کردن در مورد چگونه ماموریت ما این است برای خدمت به کودکان شیکاگو آنجا که ما در حال شیکاگو تئاتر کودکان و نوجوانان. اما ما در حال خدمت به کودکان در سراسر کشور در حال حاضر است. که نوع برای من شگفت انگیز و از آن چنین نتیجه مثبت از این است."

Mudlark تئاتر شرکت

تاسیس در سال 2005 اوانستون مبتنی بر Mudlark تمرکز نه تنها در ایجاد کار بشود برای مخاطبان جوان اما در قرار دادن هنرمندان جوان روی صحنه. مدیر اجرایی مورین قدرت اشاره می کند که آنها مرحله حدود 12 تولیدات یک سال است. آنها همچنین ارائه خدمات پس از کلاس های مدرسه که به طور معمول محل در بیش از 20 مدارس و همچنین در دفتر مرکزی خود و ارائه حدود 60 اردوهای تابستانی در سال است. اکثر این برنامه ها را در اوانستون و ساحل شمالی وجود اینکه برخی از شمال به سمت شیکاگو مدارس است که شرکت به عنوان به خوبی.

می گوید قدرت "بسیاری از جوانان تئاتر به کودکان و نوجوانان فرصت به روی صحنه بود و آنها خودرا برای امتحان اماده بسیاری از کودکان و نوجوانان و همه می شود یک خط وجود دارد بسیار کم ارزش تولید. این نوع از چیزی که ما آمده ایم به انتظار از کودکان تئاتر است. اما در Mudlark ما در بالا بردن انتظارات بسیار بالا برای بچه ها. ما کوچک کست به همین دلیل است که ما بسیاری از نشان می دهد."

او می افزاید: "همه ما تئاتر است و از جوانان چشم انداز. آن است نه لزوما کودکان تئاتر است. ما توصیه نمی کودکان زیر هشت آینده به ما نشان می دهد."

مانند CCT, Mudlark چرخد و به سرعت به ایجاد کلاس های آنلاین. از یکی از کسانی که رشد این Mudlark اخبار شبکهیک و نیم ساعت youth نسخه از نمایش روزانه شامل خبرنگاران گزارش "زنده از های مختلف خانه و حیاط" با بخش های ورزشی علم (مصاحبه با coronavirus که در آن برای تلفن های موبایل مانند یک خاص اجرایی آن را به عنوان سیاهی آن رتبه بندی و همه خود را "طرفداران") و افراد مشهور مصاحبه. نشان می دهد استفاده قبلی Mudlark ارائه یادداشت های قدرت. "ما یک کلاس به نام لباس و شخصیت استفاده می شود که در فرد و بچه ها را منبع از ما صحنه و لباس مجموعه, اما در حال حاضر آن را آنلاین و کودکان و نوجوانان اجرا در اطراف خانه خود و پیدا کردن صحنه و لباس قطعه است."

خواهر الکسیس و قمر راجرز در شرکت MNNبا الکسیس گزارش یک بچه (قمر) که با معاملات اجتماعی فاصله با امتناع از ترک حیاط خلوت ترامپلاین. آنها همچنین یک جفت از پیشاهنگان دختر احتکار کوکی ها. الکسیس اشاره می کند که هر چند کلاس ملاقات از طریق زوم و دریافت های مختلف فرمان نوشتن "ما رو به بداهه نوازی و خود ما مواد. و سپس آنها آن را تبدیل به یک اسکریپت که ما در نهایت رو به انجام است." او می افزاید: "این یک تجربه جالب را قادر به شکل جدیدی از رسانه برای بازیگری است."

قمر اشاره می کند که یکی از مزیت های این دوره آنلاین است که "این سریع و سرگرم کننده و سپس شما می توانید حرکت بر روی یک متفاوت" است که سودمند برای کسانی که پیدا کردن دهانه توجه خود را به چالش کشیده محدودیت های اعمال شده توسط قرنطینه.

و اگر این آنلاین تئاتر فعالیت می تواند یک تجربه و چسب برای خانواده الکسیس و قمر را, میشل راجرز می گوید: "من واقعا دست از پدر و مادر چشم انداز آن فوق العاده بود. من یک معلم هستم و می توان آن را واقعا دشوار است برای مدیریت فرزندان خود را فعالیت ها و مطالعات خود و کار خود من است." او همچنین به ذکر است که این کلاس در زمان بچه ها به دور از جریان بیش از حد بودن صفحه نمایش زمان مورد نیاز در کنترل از راه دور کلاس با ارسال آنها را در جستجوی لباس های غرفه و مکان—در حکم اجتماعی فاصله ،

رشته تئاتر

"همه در تلاش برای کشف کردن چگونه به وجود آمده و هنوز هم مربوط می شود می گوید:" جولی Ritchey, هنری, مدیر و موسس حمل پارک را در رشته تئاتر. این شرکت تا به حال هرگز یک آنلاین آموزشی جزء. "من احساس می کنم مثل همه ما اولیه وحشت بود نوع داخلی رانده کارکنان مکالمات و هنرمند مکالمات و هیچ چیز احساس می شود. ما در تمرینات نشان می دهد در حال حاضر ما در تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند محوری که به چیزی با نام تجاری جدید ؟ هنگامی که ما در نهایت در زمان یک نفس می گویند: "مردم به چه نیاز دارید در حال حاضر؟,' سپس وحشت فروکش کمی و همه چیز را تبدیل به یک کمی بیشتر روشن است."

رشته کارکنان مشورت با مخاطبان خود را و جوانان خود را شورای مشورتی برای پیدا کردن آنچه که آنها فکر می کردند مورد نیاز بود. "سه نفر وجود دارد بسیار روشن دسته بندی که بیرون آمد از آن بود که ادامه داد: تعامل در زمان واقعی به عنوان مخالف فقط به ضبط محتوای ویدئو—نوعی از توانایی واکنش نشان می دهند در زمان واقعی; مواد است که می تواند انجام شود در هر زمان در خانه به خصوص برای پدر و مادر که ناگهان مدرسه در منزل کودکان خود را برای پیدا کردن برخی از فرصت های خلاق در خانه به عنوان به خوبی و پس از آن فقط یک راه به نوع فرآیند احساسات اطراف این. ما یک ایمیل خاص از یک چهارم-معلم کلاس گفت که دانش آموزان خود را فقط واقعا همه مضطرب و نامطمئن و ضعف و نیاز به برخی از فضا به کار را از طریق برخی از آن."

رشته به سرعت توسعه یافته آنلاین زمان واقعی کلاس های همراه قابل چاپ جعبه ابزار. "حتی اگر آن را یک دیجیتال منابع, امیدوارم, آن طول می کشد تا خانواده ها دور از صفحه نمایش می گوید:" Ritchey. او همچنین اشاره می کند که جوانان شورای مشورتی تاکید کرد که آنها از دست رفته و ساختار کلاس های منظم و همچنین دیدن دوستان خود را.

این فعالیت ها عبارتند از: "برو به آزمایشگاه" که بچه ها را تشویق می کند به تصور یک پست قرنطینه آینده و برای ارتباط با اعضای خانواده که ممکن است قادر به دیدار با آنها در حال حاضر به منظور جمع آوری سابقه خانوادگی. "یکی از ما مشورتی اعضای شورا گفت:" این واقعا یک زمان تاریخی. چه آن را مانند احساس به زندگی در طول یک رویداد تاریخی?' و سپس برخی از دانش آموزان بودند مانند " من با بهره گیری از این. من می خواهم برای لذت بردن از زمان با حیوانات خانگی من, من می خواهم برای لذت بردن از وقت با پدر و مادرم'—مرتب سازی بر اساس تمرکز بر شادی و چه شد فقط عجیب و غریب اما زیبا در مورد نیاز به استراحت از روال منظم."

بدون در نظر گرفتن در هنگام خاموش شدن آسانسور این شرکت ها پیدا کردن آن سخت به تصور کنید که آنلاین قطعات طراحی و توسعه در پاسخ به آن از بین خواهد رفت. Ritchey می گوید: "راستش این است که من شخصا و هنری اما من هیچ علاقه ای به نوآوری در فضای دیجیتال در همه. این درست نیست که در آن قلب من است یا من که در آن نقاط قوت هستند." اما او می افزاید: "ما به نوعی از شوخی داخلی است که ما آماده شده است مخاطبان ما برای این 13 سال به دلیل راه ما همیشه ساختار برنامه نویسی ما و کشت مخاطبان ما و راهی که ما با آنها در تعامل است که هر چیزی که یک بازی و هر چیزی است که یک تئاتر رویداد. شاید وجود ندارد بازیگران و شاید آن را خارج است. شاید آن را برای یک گروه کوچک از مردم در یک زمان. در حال حاضر آن را فقط کاوش 'چگونه یک بازی اتفاق می افتد در خانه خود را?'"

دیگر تئاتر برای مخاطبان جوان آنلاین

بازیگران تربیت بدنی

این اوانستون مبتنی بر محل آکادمی هنر ارائه می دهد کلاس های مجازی برای کودکان و بزرگسالان است که نیازی به یک طناب بند بازی کیت متمرکز در ساختمان فیزیکی انعطاف پذیری و تئاتر بازی. actorsgymnasium.org

Collaboraction

این شرکت ارائه می دهد "نابغه کارگاه" آنلاین هر سه شنبه در ساعت 4 به میزبانی آموزش هنرمندان لوئیس کرسپو و J. نیکول بروکس. هدف این است که برای کمک به جوانان "ایجاد محتوا است که تقویت صدای خود را و به دنبال تحریک اجتماعی تغییر دهید." collaboraction.org

شهر دومین مرکز آموزش

این برنامه برای کودکان و نوجوانان از محدوده یک-به-یک-روز آنلاین اردوگاه به رها کردن در کلاس های improv, sketch, نوشتن و فیلم. Secondcity.com vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im