آیا بزرگترین لحظات در شیکاگو تاریخ موسیقی?

شیکاگو فرستاده است بسیاری از جلوه های صوتی بزرگ به جهان همیشه برگشت به رسمیت شناختن علت. اگر شما یک نظر در مور

توسط ABESTANEWS در 29 اردیبهشت 1399

شیکاگو فرستاده است بسیاری از جلوه های صوتی بزرگ به جهان همیشه برگشت به رسمیت شناختن علت. اگر شما یک نظر در مورد آن لحظات در شهر ما تاریخ موسیقی شد مهم ترین (CSO اولین کنسرت سال 1891? "Johnny B. Goode" در شطرنج, 1958? گل آلود? طرقه? Ardis?), هنر و کسب و کار شورای شیکاگو می خواهد آن را بشنود. آنها در حال ساخت یک لیست و ارائه یک جایزه برای کمک در تدوین آن است.

آخرین بار که صحبت با یک&BC, مدیر اجرایی, کریستین لارسناو توضیح میدهد که چگونه سازمان برای گسترش رسیدن به آن. A&BC است که ارائه نرم افزار رایگان کسب و کار زرنگ و دانا به سازمان های هنری برای 35 سال بود که مرتب به خود قرار داده است که در آن می تواند مفید ارسال کارکنان و مشاوران به پارک امکانات منطقه در این شهر را به جنوب و غرب دو طرف برای رها کردن-در ساعات اداری و سایر خدمات است. آن همه چیز در مورد داشتن یک حضور فیزیکی در آن جوامع است.

که چهار ماه و یک جهان متفاوت پیش.

با تشکر از همه گیر روی&BC حضور در آن (و یا هر) محله است—در حال حاضر—مجازی. کارکنان و مشاوران هنوز هم در نشست با هنرمندان و هنر سازمان به ارائه مالی, بازاریابی, مدیریت و مشاوره A&BC داده است به بیش از 600 هنر کسب و کار در طول سال اما آن را توسط تلفن و یا اینترنت. در همان زمان نیاز به این نوع از کمک تبدیل شده است بیشتر و وخیم تر از همیشه.

برای حمایت از این تلاش و افتخار این شهر به طور مشابه ویروس به چالش کشیده 2020, سال شیکاگو, موسیقی, A&BC است که مارک آن 35th anniversary با آنلاین جمع آوری کمک و مسابقه است که شما تعیین 35 بزرگترین لحظات در شیکاگو تاریخ موسیقی است. از امروز شروع و از طریق ژوئن 19, عمومی دعوت شده است برای رفتن به ChiMusic35.com ارسال نامزدها برای لیست و رای میدهد.

وجود دارد هیچ هزینه ای برای نامزد یا رای دادن, اما کسانی که می توانند دعوت به شرکت در یک ارتباط قرعه کشی (که به پایان خواهد رسید جولای 3). همه برندگان اعلام خواهد شد ژوئیه 23; دنبال آنها در ChiMusic35.com و در اینجا.به شیکاگو خواننده است که همکاری با این پروژه توسط انتشارات هفت-قسمت سری spotlighting شیکاگو مشاهیر موسیقی که در خدمت به عنوان #ChiMusic35 سفیران. اولین ویژگی—مصاحبه با لری شعبهبه طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان اولین زن DJ در شیکاگو صحنه خانه انجام شده توسط Ayana Contreras از WBEZ و Vocalo—اجرا خواهد شد در شماره این هفته.

قرعه کشی درآمد حاصل خواهد شد نگه داشتن مشاوره و کمک به آمدن به هنرمندان و هنرهای دیگر سازمان ها در یک زمان هنگامی که آن را به شدت مورد نیاز است. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب