چه موجی در عرشه رنگ فروش در وسط همه گیر می گوید در مورد بهبود اقتصادی

فضل اشنایدر لویی پیک مجلهمنتشر شده 2:52 PM EDT 28 مه سال 2020این داستان بخشی از یک سری "بازسازی امریکا" است که

توسط ABESTANEWS در 11 خرداد 1399

این داستان بخشی از یک سری "بازسازی امریکا" است که تواریخ بازگشایی کنتاکی و اقتصاد ما پس از COVID-19 تعطیلی. پیک مجله یکی از بیش از 260 محلی اتاق های خبر در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه ردیابی اقتصادی ما راه اندازی مجدد این تابستان.

در خانه گیر کرده در یک فلج بحران بهداشتی مردم در سراسر آمریکا در نهایت پنجه بلند تاخیر پروژه های بهبود صفحه اصلی که افزایش به انجام آن را به خودتان و نوکر بخش از اقتصاد ایالات متحده.

در لوئیزویل, کنتاکی, COVID-19 بحران شده است یک مزیت غیر منتظره برای حداکثر Daugherty زندگی در فضای کسب و کار پیمانکار. عرشه جدید, پاسیو, ارتقاء, حیاط خلوت, صنوبر-یو پی اس — تماس در حال ریختن است.

خود خدمه مشغول به کار در لوئیزویل رزرو از طریق اوت اما Daugherty است که هنوز هم با احتیاط از آنچه در اطراف گوشه برای عرشه بازسازی و دیگر پروژه های مسکونی در اقتصاد را برای این بیماری همه گیر.

حدس بزند او در مورد نحوه اقامت در خانه سفارشات و محدود سفر ممکن است کوچک درآمد خیلی مرده اشتباه شروع در ماه مارس که او هنوز هم تمایل به بازی بازی های محافظه کار در حال حاضر به جای گسترش کسب و کار.

"من خودم را برای بدترین آماده و آن را به طور کامل مخالف" گفت: Daugherty صاحب Max طراحی ساختمان در چارلستون ایندیانا.

او در حال حاضر ارائه 25 به نقل از هفته آینده نگر شغل در مقایسه با هشت تا 10 تخمین این زمان در سال گذشته است. اما "اگر ما سرمایه گذاری در یک کامیون برای یکی دیگر از خدمه و همه چیز بد من یک سرمایه گذاری نشسته وجود دارد که بازگشت نیست." و او هم می خواهم در صورت تخمگذار کردن کارگران او فقط می خواهم استخدام در.

همچنین: برخی از لویی هتل ها هنوز باز نشده حتی به عنوان COVID-19 همه گیر برطرف گرفتن آن

چنین است که این معضل در این داغ سخت افزار رنگ و صفحه اصلی خدمات عرصه در سراسر کشور به عنوان یکی از عجیبترین دوم چهارم بشکه به نهایی آن در ماه است.

همه گیر باعث شده است تا بسیاری از مالکان در سراسر کشور به حال حمله با چنگال DIY پروژه های بهبود صفحه اصلی در طول اقامت در خانه سفارشات. و به عنوان یک نتیجه, سخت افزار, بهبود صفحه اصلی و فروشگاه های عرضه — که دولت فدرال ضروری کسب و کار — را دیده اند یک افزایش در تقاضا برای ابزارهای رنگ چمن و باغ کالا و درمان, چوب.

اضافه شده به آن است که تقاضا برای تمیز کردن لوازم, سیستم های امنیتی, ایمنی, دنده گچ پیاده رو و فعالیت کیت برای جوانان گفت: شیدا سوخاری ملی که برای انجام آن بهترین تعاونی از سخت افزار چوب و مصالح ساختمانی فروشگاه در تمام 50 ایالت و بیش از 50 کشور جهان است.

اما تحلیلگران و کارشناسان بازاریابی در صفحه اصلی و سخت افزاری صنعت محتاط هستند. آنها پیش بینی یک کیسه مخلوط در هزینه از طریق پایان سال جاری کشیده پایین با کمی و یا بدون ساخت و ساز در برخی از ایالت ها و آزار دهنده ابهامات اطراف اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر.

کوچکتر در صفحه اصلی پروژه ها شده اند نقطه روشن در این بخش است. در طول دو ماه گذشته به عنوان محدودیت های بی سابقه ای فرستاده کارگران خانه و سپرده مردم را به کار و در اتاق و در آشپزخانه, جدول, خانه, خدمات, صنعت دیدم مصرف کنندگان تلنگر نگرش در مورد محیط اطراف خود را.

در ابتدا آنها ترسیده بودند. سپس آنها شروع به دنبال در اطراف خانه های خود و تصمیم گرفت که آنها نیاز به در پروژه های آنها می خواهم برای سال گفت: لری Janesky یک کانکتیکات-بر اساس پیمانکار با 300 نمایندگی و 700 نفر از کارکنان نوسازی شیروان زیرزمین و پشت بام ها در سراسر ایالات متحده

شما ممکن است بخواهید به خواندن: مجلل 21C هتل بوتیک گزارش دیگر furloughs, اخراج از 238 کارگران در کنتاکی

نشت آب از زير زمين و بازپرداخت پروژه ها در زمان خاموش در ماه گذشته و یا به خاطر مردم متوجه آنها نیاز به ارتقا فضا برای یک دفتر خانه. بام نیز به ضرب گلوله تا Janesky گفت.

قبل از شیوع هزینه های بازسازی خانه بود و انتظار می رود به پست رشد سالانه 3.9 ٪ در سه ماهه اول سال 2021. اما آخرین اطلاعات نورد هم واقعی و پیش بینی اثرات اقتصادی shutdown منجر به پیش بینی های کاهش این سال با بیشتر از یک قطره را 2021 با توجه به دانشگاه هاروارد مشترک مرکز مطالعات مسکن.

عدم اطمینان تحلیلگران ارائه یک مخلوط هوا برای آنچه اتفاق می افتد در رده بعد در سال است.

"آیا بازگشت اعتماد به نفس به انجام پروژه های بزرگ می تواند دیکته عمق و مدت اقتصادی و بازار مسکن کاهش" نوشت Wedbush تحلیلگران رهبری ست Basham در یک توجه داشته باشید در مورد Home Depot, MarketWatch گزارش داد پیشتر در ماه مه.

ساخت و ساز خانه خانه فروش و ارزش از خانه های موجود می تواند یک ضربه و مالکان' خلق و خو می تواند بخشی از بازی بزرگ گفت: Chris هربرت مدیر عامل این مرکز است.

یک راننده به سازمان دیده بان است که چگونه کسب و کارهای کوچک دوباره بجای اول برگشتن در ماه های آینده.

"اگر دولت می گوید کارآفرینان به ماندن در خانه شما نمی توانید باز ... ما قصد داریم به برخی از مشکلات واقعی" Janesky گفت. "من با احتیاط خوش بینانه, بسته به چه مدت چیزهایی بکشید."

است که در آن بهبود صفحه اصلی دسته به رهبری?

  • به عنوان آمریکایی ها در خانه ماند که آیا آن را به خودتان و خدمات صنایع به دست آورده حرکت از مارس از طریق اوایل ممکن است.
  • فوری هوا باقی می ماند قوی برای انجام آن را به خودتان, به خصوص که ما در حرکت به بهار. باغ بخش است انفجار در اکثر خرده فروشان.
  • خواهد حرکت گذشته از طریق پایان سال? تحلیلگران ارائه مخلوط پیش بینی. بزرگترین کلمات: آیا ملت تحمل به چالش کشیدن دور دو از عفونت به عنوان تابستان ورقه به پاییز و زمستان ؟

آنچه پیش رو برای صفحه اصلی خدمات ؟

  • حتی قبل از همه گیر تحلیلگران پروژه یک نرم شدن در صفحه اصلی بهبود بخش برای نیمه دوم سال و اوایل سال 2021.
  • تحلیلگران گزارش جهش در هوای آزاد, پروژه های عرشه بازسازی تعویض سقف و چمن و باغ سرمایه گذاری است. آشپزخانه و حمام بازسازی برعکس در زمان شیرجه رفتن در طول همه گیر با توجه به مستندات و اقامت در خانه سفارشات.
  • تبادل نظر شده است قوی, رانندگی, فروش رنگ تر و تمیز و کوچک دیگر ابزار و اسباب بازی در اوایل سال 2020 است.
  • در ردیابی 47 مناطق بزرگ مترو صاحب خانه بازسازی هزینه شده است به احتمال زیاد کاهش حداقل 24 شهرستانها در حالی که فقط 15 هنوز هم می تواند دیدن دستاوردهای کوچک از 1 ٪ تا 3 ٪ در مقایسه با سال 2019. Midsized و مقرون به صرفه تر مناطق می تواند کرایه بهترین و با توجه هاروارد دانشگاه مشترک مرکز مطالعات مسکن.

فضل اشنایدر: 502-582-4082; gschneider@courierjournal.com; Twitter: @gesinfk. پشتیبانی قوی محلی نگاری با اشتراک امروز: courier-journal.com/graces.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب