غربی نمایشگاه دعوت سینسیناتی مرکز هنر به شیکاگو

این طوفان به شدت خارج به من زنگ زنگ برای غربی نمایشگاه. این اولین تجربه گالری پس از همه گیر قفل شده است و ما

توسط ABESTANEWS در 11 تیر 1399

این طوفان به شدت خارج به من زنگ زنگ برای غربی نمایشگاه. این اولین تجربه گالری پس از همه گیر قفل شده است و ما ماه پیش و من احساس می کنم مثل من شکستن نوعی از حکومت است. من قرار بود اینجا ؟ من ماسک ، من کجا ضد عفونی کننده? من به یاد داشته باشید آخرین باز من در در ساختمان است. بدن بسته بندی شده بودند به طوری فوق العاده نزدیک ما مجبور به ترک زود هنگام برای گرفتن یک نفس هوای تازه. آه قبل از زمانمن به خودم فکر می کنم.

توسط قرار ملاقات فقط مردمی می توانند با مراجعه غربی نمایشگاه—که سهام یک ساختمان با سند, پاریس, لندن و هنگ کنگ و حجم گالری—برای مشاهده جدیدترین نمایشگاه "متفکرین + صدای." این گروه نشان می دهد ویژگی های نقاشی سرامیک کتاب و مجسمه از سینسیناتی مبتنی بر هنر استودیو متفکرین + صدای (V+V). استودیو غیر انتفاعی است که فراهم می کند studios, منابع و پشتیبانی و سازماندهی نمایشگاه ها برای 125 هنرمندان تجسمی با معلولیت. آثار نمونه فعال هنر جامعه در سینسیناتی و چگونه هر روز ابزار و مواد رنگی پوستر تخته و مداد و دیگر اشیاء معمولی می تواند تبدیل به یک هنرهای زیبا عمل. متن جزء بزرگ از این نمایشگاه که آیا آن را برای توضیح یک تصویر همراه با تصویر و یا تکمیل یک قطعه.

من عاشق سینسیناتی. هر کسی که می گوید آنها فکر می کنم آن را به یک زباله شهر یا که اوهایو را بمکد و یا هر چه دیگر ضعیف نظرات فقط هرگز وجود دارد. مانند واقعا وجود دارد. من صرف چند تابستان وجود دارد سرگردان خیابان ها و سقوط در عشق با شن. وقتی که من نگاه کردن و دیدن Courttney کوپر گسترده و نقشه های استادانه درست شده از Cincy در غرب, نمایشگاه ها, من چسب به جزئیات. کوپر با این نسخهها کار از حافظه خودکار و قلم و کاغذ. نقشه های خود را فراتر از سنتی نشانه و گسترش به رویدادهای فصلی را تشکیل می دهند که تاریخ این شهر. اولین نقشه من می گوید: "سینسیناتی ایالات متحده آمریکا" در بخش بالا با خواندن متن "خوب-به-BER-FEST" "این Oktober متحرک زمان امروز بتمن" و "جشن اکتبر zinzinnati اصیل آلمانی است." زیر متن یک دریا از ساختمان های خیابان های پیچ در پیچ و خانه. کوپر را گاهی اوقات در رفتن و به روز رسانی نقشه ها اگر یک ساختمان شده است پاره شده و یا ساخته شده است. این آثار فوق العاده, لایه, با, بافت, توضیحات و کلمات و مزس از خطوط. خیره به پرتگاه است که کوپر کار مانند گرفتن از دست بر روی هدف است.

بسیاری از هنرمندان در نشان می دهد استفاده از متن و شعر در کار خود را. برای مثال جنی کرو دو طرفه نوشته های مجله ساخته شده با نشانگر سحر و جادو. متن خونریزی با یکدیگر برای ایجاد الگوها و کلمات ناخوانا است که در نهایت تا تمامیت کاغذ. بیننده می تواند هر دو را انتخاب کنید به تلاش برای خواندن متن و یا به سادگی تجربه بصری نتیجه که متن ایجاد می کند. من انتخاب دوم.

قطعات دیگر ترکیب کلمات دیل جکسون با صدای بلند و رسا این نسخهها کار بر روی پوستر های رنگی از هیئت مدیره—آنها پوشش کل دیوار در گالری. به رنگ روشن و زرد و قرمز و نارنجی و سبز و صورتی, کاغذ استقبال شما هنگامی که شما راه رفتن به فضا. این جریان از آگاهی متن نوشته شده در Sharpie, باعث می شود ارتباط بین Oldsmobile Delta Air Lines نایک, مایکل جکسون و جیوه مارکی. خواندن متن سرگرم کننده است. دیدن مراجع به حافظه و توجه به موضوعات تکراری ایجاد گیج کننده اثر است. من سعی کردم به connect the dots—چرا پیوسته منابع به شرکت های هواپیمایی و ماشین ؟ —و به زودی متوجه شدم که وجود دارد ممکن است پاسخ. "پایان" نوشته شده است در پایین هر پوستر هیئت مدیره. پشته بزرگی از پوستر نشسته در گالری میز جلو ایجاد یک رنگین کمان صادقانه داستان سرایی و شعر.

سفر Huggins آثار مرجع لحظات تاریخی و وقایع جاری است. جیم جونز دو طرفه نقاشی با مداد رنگی مومی و گرافیت. رسم یک شکل از فرقه رهبر Huggins به طور مستقیم توضیح می دهد که چگونه جونز مسموم پیروان خود را. در مرکز این متن در حال بزرگ سیاه و سفید اعداد است که به عنوان خوانده شده "666." نمایش داده شده در دو طرفه قاب Huggins آثار ایجاد شده با مداد رنگی و مداد رنگی و پاره پاره از کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی.

قطعه "متفکرین + صدای" صمیمی و فروتن. خلاق آثار این سینسیناتی هنرمندان تنفس زندگی را به صحنه هنر شیکاگو. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب