سمت غرب بهبود باشگاه دست رایگان گونی ناهار به کسانی که در نیاز

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 5:22 PM EDT Jun 15, 2020سمت غرب بهبود باشگاه گرفته تا علت جدید در حالی که بازی

توسط ABESTANEWS در 27 خرداد 1399

سمت غرب بهبود باشگاه گرفته تا علت جدید در حالی که بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و اجتماعی معمول زمان را برای اعضا با توجه به COVID-19.

"بی خانمان گرسنه هستند و بزرگسالان گرسنه هستند" گفت: روبی بلیک رئیس برای عضویت باشگاه. "مدارس در حال دادن به بچه ها وعده های غذایی اما نه وعده های غذایی بالغ, تا ما را بیشتر از بزرگسالان در اینجا از ما کودکان, اما ما کاملا خوب با آن است. به همین دلیل ما اینجا هستیم."

این باشگاه ارائه شده است ناهار گونی برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان از تاریخ 1 آوریل ادامه خواهد داد و از طریق ژوئن. بسیاری از رستوران ها و مکان های دیگر برای به دست آوردن غذا در حال تعطیل کردن ساخت آن را سخت تر برای دسترسی به برخی از وعده های غذایی به خصوص کسانی که با بسیاری از بچه ها به غذا.

"چگونه بسیاری از بزرگسالان و چگونه بسیاری از کودکان و نوجوانان?" روبی پرسید: یک زن که متوقف شد و در بعد از دیدن این باشگاه را نشانه خارج است. او یک ناهار برای خودش و سه toddlers گفتن بلیک وعده های غذایی یک نجات دهنده زندگانی.

ناهار ساده است -- یک بولونیا ساندویچ با پنیر بطری آب و یک بسته چیپس همراه با یک نوار از کاغذ را با وب سایت باشگاه و برخی از مفید COVID-19 اطلاعات است.

آنها را از حدود 40 ناهار یک روز و ارائه رایگان کودکان و بزرگسالان ماسک های دست ساز و دوخته شده توسط یکی از اعضای باشگاه که کور است. چهار داوطلب خدمت به وعده های غذایی و بلیک دختر نیز به فروش می رساند کوچک اقلام صنایع دستی به جمع آوری پول برای شود. سمت غرب بهبود باشگاه واقع در 4109 W. E سنت در برمرتون نیروی دریایی ارتش حیاط شهر محله نیز گاهی کمک های مالی می دهد و آنها را رایگان به کسانی که در نیاز به عنوان به خوبی.

بلیک می گوید: بسیاری از کسانی که بیا ناهار بی خانمان هستند و بازگشت فقط در مورد در هر روز است.

"ما برخی از افراد که می آیند و می گویند آنها می خواهند ده و شما می دانید که آنها در حال تغذیه به دوستان خود" بلیک گفت. "کاملا به شما می ده به هیچ وجه یک فرد رفتن به خوردن ده. بسیاری از افرادی که بی خانمان هستند آنها را ترک دوستان خود را وجود دارد برای تماشای مسائل خود را و سپس آنها را در حال اجرا است."

بلیک مسئول جوراب ساق بلند لوازم مورد نیاز برای ناهار که بودجه توسط کمک های مالی از جامعه است. نیز وجود دارد یک کمک مالی شیشه در مقابله برای کسانی که وعده های غذایی را به بازی شیر یا خط را تغییر دهید و به صورتی که می خواهید.

او می گوید: او مورد علاقه بخشی از انجام این ملاقات با افراد جدید. دو نفر که در آمد به ساندویچ در واقع پیوست, غرب صدا, بهبود, باشگاه, بعد از فکر کردن غذا جالب بودند یک ایده عالی – بلیک می گوید آن را سخت برای به دست آوردن اعضای جدید در طول COVID.

این باشگاه بوده است پس از سال 1932 و در حال حاضر دارای 110 عضو دارد. آنها شناخته شده برای خود را یکنوع بازی شبیه لوتو شب اما باشگاه جمهور متی بارت چشم انداز بالاتر برای باشگاه دخالت در جامعه است.

"ما شده ایم 'به سالن یکنوع بازی شبیه لوتو بعدی به دیوانه اریک را برای بیش از حد طولانی است. بنابراین ما در حال تلاش برای اجازه دهید مردم می دانند که ما اینجا هستیم" بارت گفت. "این غیر انتفاعی منابع برای بهبود جامعه است. وجود دارد خیلی بیشتر به نیازهای جامعه علاوه بر یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو."

او مشغول به کار در فن آوری و ارتقاء وب سایت برای سمت غرب بهبود, باشگاه, و آنها به تازگی در زمان نظارت در دیدگاه پارک.

بارت می گوید این باشگاه بود و در وسط آن بیانیه ماموریت ورزش و reevaluating هدف آن در جامعه که COVID-19 رسید. آن را تحت فشار قرار دادند و آنها را به شروع به کیسه ناهار برنامه برای اولین بار.

"ما می خواهیم به یک منبع برای همه کسانی که زندگی در اطراف در اینجا به طوری که ما می تواند غرور را در این منطقه به طوری که ما می تواند رسیدن به دیگران برای حمایت از ما می توانید آموزش خود را," او گفت:.

یکنوع بازی شبیه لوتو نیست رفتن دور اگر بارت گفت. پول مطرح شده از می رود که نسبت به دیگر سازمان های خیریه است که باشگاه های اولیه در راه کمک به جامعه. در حال حاضر اعضای این باشگاه امیدوارند به کمک بیشتر به طور مستقیم خود و اتصال آن در نیاز به سایر منابع در جامعه است.

"این یک مشکل بزرگ با مردم و پایین بر روی شانس خود را," او گفت:. "هنگامی که شما نمی دانید که شما منابع شما لازم نیست که منابع است."

او عضو باشگاه پس از اینکه از او خواسته به صحبت در مورد خود permaculture عملیات یک روز. بارت زندگی درست در کنار باشگاه و امیدوار بودم بیشتر درگیر در محله خود. یک چیز به دیگری منجر شد و در حال حاضر او رئیس جمهور یک 88-سال باشگاه است که هنوز هم پیدا کردن راه های جدید برای کمک به.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im