واشنگتن کشتی به شدت متکی بر کرایه را اجرا کنند. Ridership در 1950s-عصر پایین.

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 8:01 PM EDT May 14, 2020Ridership در واشنگتن کشتی عروق به کاهش بیش از دو ماه

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

Ridership در واشنگتن کشتی عروق به کاهش بیش از دو ماه گذشته به لحاظ تاریخی سطح پایین است. و به عنوان مردم ماندن در خانه در طول coronavirus شیوع کمتر کرایه درآمد که این سازمان متکی به شدت به صندوق عملیات در می آید.

با توجه به دولت داده بررسی Kitsap Sun برای دو ماه گذشته systemwide ridership ارقام کاهش یافت و به مدت شش هفته متوالی در این دوره است. آمار و ارقام بهبود کمی در هفته گذشته, مارس 5-11 که حدود 110,000 مسافران و وسایل نقلیه سفر سرنشین یک دولت کشتی. شماره در هفته گذشته نشان داد ridership تاکنون نزدیک به 75 درصد در مقایسه با هفته از Feb. 16-22 که تقریبا 414,000 سواران شده بود روی عرشه کشتی.

Ridership سطوح کاهش یافته و به سطح معادل ابتدای دولت سیستم کشتی در 1950s, واشنگتن, دولت, کشتی, سخنگوی ایان استرلینگ گفت.

تعداد کم و متوسط مردم کمتر سفر و خطر تماس شناخته شده به گسترش coronavirus. آژانس تشویق مردم به بادبان مگر اینکه آنها باید کاملا و به ترک کشتی برای کارگران ضروری و کالا.

اما این سازمان به شدت متکی بر کرایه صندوق عملیات. واشنگتن کشتی اجرا می شود در یک موظف farebox بازیابی رای از 70 درصد استرلینگ اشاره کرد به این معنی که اکثریت این سازمان عملیات بودجه به طور مستقیم توسط سواران. وجوه باقی مانده از دیگر دولت بودجه حمل و نقل.

آمار و ارقام درآمد نیست فورا در دسترس است در روز سه شنبه اما سازمان آمار و ارقام که پول نیز پایین حدود 75% کل استرلینگ گفت.

"یک ماه شما می توانید زنده ماندن," او گفت:. "اگر آن را می رود شش ماه یک سال پس از آن که یک وضعیت متفاوت است."

برخی از کمک در راه است. استرلینگ گفت که آژانس دریافت 40 میلیون دلار تکه از کمک های مالی از دولت فدرال است. کشتی است که هنوز تعیین آنچه در آن می توانید با پول او گفت: اما او آن را به نام یک "شات در بازو" است که ارائه برخی از کمک.

با بیشتر سواران ماندن در منزل و دولت در حال حاضر خرد شده به تعداد سفر دریایی در برخی از راه. برای برمرتون و باین بریدج ایسلند مسیرهای آژانس است و قطع به یک قایق خدمات. آن را نیز تمدید آن زمستان برنامه از طریق ژوئن 20, معنی برخی کوچکتر کاهش است. با ایالات متحده-کانادا مرز بسته به سفر غیرضروری در این مسیر کشتی که لینک ایالت واشینگتن با Sidney, بریتیش کلمبیا, بسته خواهد شد حداقل تا ژوئن 21. در مجموع این سازمان است که در حال حاضر دستیابی به برخی از صرفه جویی در هزینه با این کاهش است.

"برای ما این است که در مورد زنده ماندن تا زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر از این و در حال آماده گسترش بازگشت دوباره به عنوان مورد نیاز" استرلینگ گفت.

اما با خدمه بیشتر کنار این نگرانی است که کارکنان شما شروع به نگاه در جاهای دیگر برای اشتغال استرلینگ گفت. بسیار آموزش دیده از اعضای خدمه نمی تواند به سرعت جایگزین.

"اگر شما از دست دادن کسانی که مردم را به سودآور, استخدام در کشتی کانتینر, شما در حال رفتن به عقب و شما لازم نیست که کارکنان برای اجرای سیستم زمانی که شما می توانید دوباره به حالت عادی" او گفت:.

تعداد کم و در یک نقطه در سال زمانی که سیستم ترافیک است که به طور معمول کاهش می یابد اما اگر این رکود ادامه به ماه های تابستان هنگامی که کشتی معمولا آب کیر با گردشگران آنها ایجاد یک بودجه قابل توجه سوراخ مقامات دولتی را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با.

داستان زیر را ادامه می دهد

افزایش کرایه

دیگر سازمان های حمل و نقل مانند Kitsap, حمل و نقل, صدا, حمل و نقل و پادشاه شهرستان مترو اعلام کرده اند کرایه-دوره های رایگان برای محافظت از کارگران و کاهش تماس با مردم است. Reema گریفیث, مدیر اجرایی, دولت واشنگتن و حمل و نقل کمیسیون که مجموعه کرایه و نرخ تلفات برای دولت گفت: رها کردن کرایه به طور کامل در دولت و کشتی نبوده است یک ایده مقامات دولتی را مورد بحث و اشاره کرد که چگونه مهم کرایه به بودجه عملیات.

"این بسیار مهم تر از نقش کسانی که درآمد در حال بازی در به طور کلی هزینه های عملیاتی," او گفت:. "آن را به راحتی رد کرد."

در واقع کرایه در مسیر افزایش در ماه آینده. کرایه پیاده کمیسیون مصوب سال گذشته تنظیم شده است به اجرا در تاریخ 1 مه گریفیث گفت و اشاره کرد هر چند که این کمیسیون هنوز هم با داشتن مکالمات با رژیم صهیونیستی. جی Inslee و قانونگذاران ایالتی در مورد چگونه به جلو حرکت کند.

سالانه اوج فصل اضافه که شامل وسایل نقلیه و رانندگان پرداخت کامل فارس به جز برای مشتریان با استفاده مکرر-کاربر چند-سوار کارت نیز می توان برای رفتن به اثر در تاریخ 1 مه و امر از طریق سپتامبر. 30.

به عنوان برنامه ریزی شده غیر اوج فصل کرایه افزایش خواهد ميانگين 2.5% افزایش کرایه برای همه وسایل نقلیه اضافی 5% افزایش کرایه برای بزرگتر از اندازه وسایل نقلیه در ایالت واشینگتن-Sidney B. C., مسیر, 2% افزایش کرایه به مسافران و 25 درصد اضافه بها تعیین شده برای ساخت و ساز کشتی.

"به وضوح وجود دارد احساسات قوی در هر دو طرف نرده در مورد این" گریفیث گفت. "چلیپا از آن است که کرایه و کرایه درآمد بازی یک اکثریت در حمایت از واشنگتن کشتی عملیات. با ridership به عنوان کم به عنوان آن است که در حال حاضر این نیست خبر خوب برای واشنگتن کشتی عملیات."

"مفهوم توقف برنامه ریزی شده افزایش کرایه می توانید یک مالی چالش ما در حال حاضر رو به علت کم ridership حتی بدتر," او اضافه شده است. "سوال این است که آیا یا نه آن را محتاطانه در پرتو این واقعیت است که اگر ما اجازه نمی دهد که افزایش در, شاید ما را در یک وضعیت بد بدتر است."

استرلینگ سخنگوی امور خارجه واشنگتن, کشتی, گفت, افزایش, انجام التماس این سوال است: "تن-ناشنوا به افزایش کرایه در حالی که این جریان است ؟ چقدر واقعا در آورد با چند سواران داریم؟," او گفت:. "کسانی که بحث ما داشتن."

او گفت: کشتی به "تشویق قدرت که می شود به آن فکر می کنم و نگاهی به گزینه های مختلف شاید."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب