Washington, اورگان, کالیفرنیا اعلام coronavirus پیمان

راشل LA CORTE آسوشیتد پرسمنتشر شده 6:15 PM EDT May 13, 2020المپیا (AP) — فرمانداران از واشنگتن و کالیفرنیا و ا

توسط ABESTANEWS در 26 فروردین 1399

المپیا (AP) — فرمانداران از واشنگتن و کالیفرنیا و اورگان روز دوشنبه اعلام کرد آنها با هم کار کنند برای دوباره باز کردن اقتصاد خود را در حالی که در ادامه به کنترل گسترش COVID-19.

در یک بیانیه واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد که با همکاری کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و اورگان دولتی کیت قهوه ای است. در حالی که هر دولتی در حال ساخت یک دولت خاص طرح سه کشور توافق کرده اند که به یک چارچوب است که با تمرکز بر آنها را در كنار هم قرار دادن ساکنان خود را' بهداشت و اجازه دادن به علم راهنمای تصمیم گیری.

"COVID-19 تا صید ما ارتباط" سه فرمانداران نوشت. "در هفته های آینده, West Coast خواهد تلنگر اسکریپت در COVID-19 – با ما, متحده اقدام در هماهنگی و همکاری برای اطمینان از این ویروس هرگز نمی تواند گسترش به طور گسترده در جوامع ما است."

سیاتل-منطقه دیدم ملت را اول COVID-19 شیوع, با ده ها تن از مرگ و میر وابسته به حومه خانه سالمندان است. کالیفرنیا هم دیدم اولیه شیوع و سن فرانسیسکو-منطقه عمده بود منطقه برای تحمیل دقیق اقامت در خانه سیاست.

فرمانداران گفت که در حالی که هر دولتی ساخته شده است پیشرفت در کاهش گسترش COVID-19 هر دولت در بهداشت عمومی رهبران را به تمرکز بر روی چهار گل: حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر — از جمله کسانی که در خانه های سالمندان که در معرض خطر هستند اگر آلوده; اطمینان کافی بیمارستان ظرفیت و تجهیزات حفاظت فردی به منظور مراقبت از کسانی که ممکن است بیمار; کاهش غیر مستقیم COVID-19 سلامت اثرات به خصوص در جوامع محروم; و حفاظت از عموم مردم "با تضمین موفقیت هر بلند کردن اجسام از مداخلات شامل توسعه یک سیستم برای تست ردیابی و جداسازی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن