واشنگتن انتقاد شدید فرماندار نظامی آزمایش تاثیر بر روی orcas

آسوشیتد پرس منتشر شده 1:26 PM EDT Jul 30, 2020سیاتل (AP) — فرماندار ایالت واشنگتن و دیگر مقامات دولتی را مورد

توسط ABESTANEWS در 9 مرداد 1399

سیاتل (AP) — فرماندار ایالت واشنگتن و دیگر مقامات دولتی را مورد انتقاد نیروی دریایی ارتش از تست برنامه است که به طور بالقوه در معرض خطر آسیب orcas اگر تایید شده است.

برنامه ریزی شده تمرینات نظامی شامل تست اژدر شلیک پرتابه در هفت برابر سرعت صوت خلبانی معدن-تشخیص زیراب هواپیماهای بدون سرنشین استقرار زیر آب سونار و انفجار بمب تا 1000 پوند در آب از شمال کالیفرنیا به آلاسکا از جمله بیرونی سواحل ایالت واشنگتن سیاتل تایمز گزارش داد.

دموکرات ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: در نامه ای در اوایل این ماه که نیروی دریایی نیاز به یک "قوی تر اجتناب و کاهش استراتژی" برنامه ای برای حفاظت از پستانداران دریایی به خصوص orcas از آسیب.

این برنامه نمی خواهد اجازه می دهد هر جنوبی ساکن orcas کشته شود اما موضوع دیگر پستانداران دریایی به طیف گسترده ای از اختلالات و آسیب از جمله مرگ است. که می تواند شامل مهر و موم humpbacks, خاکستری, نهنگ ها و دیگران با توجه به نیروی دریایی تخمین می زند.

این برنامه همچنین می تواند تداخل با orcas' شکار تغذیه معاشرت و پرورش است. نیروی دریایی افزایش برآورد خود از تعداد دفعاتی جنوبی ساکن orcas خواهد بود آشفته توسط این برنامه از دو تا 51 بار در سال است.

نیروی دریایی آگاه است از آسیب بالقوه به نهنگ است و کار به جلوگیری یا به حداقل رساندن بیشتر اثرات این گونه گفت: جولین استنفورد محیط زیست, امور عمومی متخصص برای نیروی دریایی منطقه شمال غرب.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت تعیین کرده است تاثیر از پیشنهاد هفت سال تست برنامه به "اغماض" است و پیش نویس نهایی قانون برای این برنامه پیاده سازی برنامه ریزی شده برای شروع در ماه نوامبر. اما چند مقامات دولت اختلاف نظر دارند.

تصویب برنامه خواهد بود "ناخالص غفلت" از NOAA مدیریت وظایف یک نامه مشترک از آژانس دولتی مدیران گفت: در اوایل این ماه از جمله وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش وزارت منابع طبیعی دولت از تفریح و حفاظت و دیگران.

Inslee و سازمان های مختلف می خواهید NOAA را به پشت خود را ارزیابی و به عنوان سمبل محدودیت های جدید در این برنامه در نظر گرفته شده برای کاهش آسیب بالقوه به orcas و دیگر پستانداران دریایی.

NOAA خواهد بود با توجه به نظرات دریافت شده در طول در حال حاضر به این نتیجه رسیدند دوره نظر عمومی از جمله از مقامات دولتی به عنوان آن می نویسد: حکومت نهایی سخنگوی کیت Goggin گفت.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب