وینس لارنس بزرگترین لحظه در شیکاگو تاریخ موسیقی

"ما فکر کردیم که ما را دریافت کنید شاید 5 درصد بازگشت در آگهی. بنابراین ما می خواهم چاپ 10,000 آگهی و امید

توسط ABESTANEWS در 21 خرداد 1399
"We thought that we would get maybe a 5 percent return on flyers. So we'd print 10,000 flyers and hope we get a thousand kids. And we would." - COURTESY VINCE LAWRENCE
  • "ما فکر کردیم که ما را دریافت کنید شاید 5 درصد بازگشت در آگهی. بنابراین ما می خواهم چاپ 10,000 آگهی و امیدواریم که ما می توانید از یک هزار کودکان و نوجوانان. و ما خواهد بود."
  • حسن نیت ارائه میدهد وینس لارنس

نه تنها 2020 سال از شیکاگو موسیقی آن نیز از 35 سال به صورت غیر انتفاعی و هنر شورای کسب و کار شیکاگو (A&BC) فراهم می کند که کسب و کار تخصص و آموزش به طراحان و سازمان های خود را در سراسر شهر بود. برای جشن ها و میلاد راه اندازی شد #ChiMusic35 کمپین در ChiMusic35.com که شامل یک نظرسنجی برای تعیین اجماع 35 بزرگترین لحظات در شیکاگو تاریخ موسیقی و همچنین به عنوان یک قرعه کشی به نفع یک&BC کار حمایت از خلاق جوامع مبارزه با تاثیر COVID-19 در شهر disinvested محله.

بخش دیگری از مبارزات انتخاباتی است که این خواننده همکاری: یک سری spotlighting چهره های مهم در شیکاگو موسیقی در خدمت به عنوان #ChiMusic35 سفیران. در این هفته ما از شنیدن تاجر, تولید کننده, و پروموتر وینس لارنس. یکی از چهره های کلیدی در تاریخچه اولیه Trax سوابق او سهام اعتباری با دوستان دبیرستان جسی ساندرز برای چه به طور گسترده ای به عنوان اولین خانه-موسیقی انتشار 1984 کلاسیک "،" لارنس گسترده موسیقی-کسب و کار resumé همچنین شامل cowriting سال 1986 Farley "Jackmaster" فانک آمار "عشق نمی تواند به نوبه خود در اطراف" اولین خانه رکورد به جدول در انگلستان است.

این مصاحبه انجام شد Ayana Contreras که یک DJ میزبان و تولید در WBEZ رادیو و مقاله نویس برای بدبینیمجله.


Ayana Contreras: چرا شما فکر می کنید شیکاگو این تاریخچه ایجاد و هنرمندان که در سراسر جهان طنین انداز?

وینس لارنس: من فکر می کنم که شیکاگو در حال واگذار شده از جریان اصلی ثبت کسب و کار ایجاد کرده است یک استاندارد متفاوت تعالی برای هنرمندان هستند که درخواست پشتیبانی. رکورد کسب و کار را امضا خواهد کرد ده عمل می کند که دانستن یکی از آنها را پوشش هزینه تمام. اما با یک سرمایه گذار معمولی در شیکاگو به جای سعی کنید نه عکس در اپل آنها فقط می خواهم برای به دست آوردن یکی که با این نسخهها کار.

و از آنجا که این بار برای تعالی است و فقط حیرت انگیز است. Chicagoans سخت هستند مرتب و جلا تا زمانی که آنها بهترین است که می توان آنها را.

  • چند سال پس از اولین Izod متحرک وینس لارنس و جسی ساندرز همکاری در آنچه به طور گسترده ای به عنوان اولین خانه آزادی در سال 1984 مسیر "و در."

یکی از مورد علاقه خود را در شیکاگو موسیقی لحظات?

وجود دارد که ما انداخت در Sauer را به نام Izod متحرک. من می خواهم بگویم [اول] بود '79 یا 80.

ما گروه همسالان آمده بود به تشخیص خود با راست پا لوی, K-Swiss, و Izod جنبش که در زمان بیش از طبقه متوسط سیاه امریکا در اوایل 80s. و ما در مواجهه با یک معضل کمتر از مطلوب جناح متلاشیکننده احزاب ما با مبارزه و اختلال دیگر. ما با هم متحد شده و گفت: "چگونه می توانیم نگه داشتن این بچه های بد از ما احزاب؟"

ما تصمیم گرفتیم که ما مورد نظر مشتری بود این بچه از هاید پارک که عینک Izod. بنابراین ما گفت: "اجازه دهید به پرتاب یک حزب است که شما نیاز به پوشیدن آن برای پذیرش. یا حداقل نیاز است که شما می پوشند که برای دریافت تخفیف است." و ما تا به حال فارلی (فارلی "Funkin" کیت بود و نام او در آن زمان) جسی ساندرز و یک دسته از دیگر دی جی. حزب ما را به سه یا چهار صبح بود, و آن را بسیار عالی زمان.

شما بچه ها جوان بودند درست است ؟ اواخر نوجوانی و اوایل 20s?

هفده ساله کودکان و نوجوانان اجاره رستوران [پس از ساعت ها]! ما را همه از جداول و حرکت آنها را به یک طرف اتاق. سپس ما را در سیستم صوتی, قرار دادن برخی از پلیس چراغ در بالای آن و دی جی.

ما می خواهم پاس آگهی در سراسر شهر . . . در مقابل مدارس است که ما به رفتن نیست. ما فکر کردیم که ما را دریافت کنید شاید 5 درصد بازگشت در آگهی. بنابراین ما می خواهم چاپ 10,000 آگهی و امیدواریم که ما می توانید از یک هزار کودکان و نوجوانان. و ما خواهد بود.

که قدرتمند به خصوص برای مردمی خیلی جوان است.

زمان زیادی از آن بود به یک جوان سیاه فرد در تلاش برای انجام کاری از آنجا که شما می توانید. و به نظر می رسد که همه ما که در درگیر شدند که در یکی از جنبه های دیگر و یا خود اشتغالی تاجران در این روز است. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب