بسیار مورد': به سرعت در حال افزایش COVID-19 موارد نگرانی Kitsap مقامات بهداشت

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 8:44 PM EDT Jul 17, 2020نگرانی در مورد کوروناویروس ساخت یک تجدید حیات در Kits

توسط ABESTANEWS در 28 تیر 1399

نگرانی در مورد کوروناویروس ساخت یک تجدید حیات در Kitsap County باید تبدیل به یک واقعیت به عنوان COVID-19 به سرعت در حال گسترش بیش از ماه گذشته بازتاب نگران روند دیده می شود در سراسر کشور پس از ایالت نورد محدودیت به معنای محدود کردن ویروس.

پس از حدود اواسط ماه ژوئن Kitsap County دیده است سیل از COVID-19 مورد — اضافه کردن حدود پنج مورد جدید در هر روز — که فراتر از حتی اولین هفته از این بیماری همه گیر. افزایش چشمگیر تضاد در مقایسه با آوریل و مه که دقیق stay-at-home سفارشات در محل.

روند اخیر بوده است دلیلی برای نگرانی برای Kitsap مقامات بهداشتی که نگران افزایش کنونی به زودی می تواند فشار محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

"این افزایش در مواردی که ما شاهد بوده است بزرگتر و بیشتر پایدار افزایش" Kitsap سلامت افسر دکتر سوزان ترنر گفت: در مصاحبه با Kitsap Sun. "ما نمی دانیم که آنچه اتفاق می افتد در هفته پایین جاده اما در حال حاضر چشم انداز بسیار مورد."

با وجود اینکه تنها در نیمه راه از طریق این ماه, Kitsap گزارش شده 104 جدید COVID-19 مورد در ماه جولای و شهرستان آماده است برای رسیدن به آن بسیاری از موارد تایید شده در یک ماه تنها پس از همه گیر آغاز شده است. از جمعه های سلامت منطقه به طور فعال نظارت بر 43 فعال موارد و 195 تماس نزدیک.

در سطح ایالت coronavirus موارد مشخصی در هفته های اخیر با واشنگتن تنظیم یک رکورد جدید پنج شنبه برای تایید COVID-19 موارد است. واشنگتن شهرستان در حال حاضر مجاز به جلو حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی حداقل تا جولای 28 و مقامات دولتی هشدار داده اند که محدودیت های اضافی می تواند به بازگشت به محل اگر coronavirus فعالیت همچنان به صعود.

Kitsap County, باقی می ماند که در مرحله 2 از دولت چهار بخش بازگشایی طرح شاهد کاربرد آن به جلو حرکت متوقف توسط مقامات دولتی در آغاز ماه ژوئیه به دلیل افزایش موارد و چندین شیوع است.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه هفتگی ارزیابی ریسک داشبورد نشان می دهد این شهرستان است که هنوز هم در حال سقوط کوتاه در تعدادی از ایالت معیارهای سلامت: بیشتر COVID-19 بیماران بستری یک درصد بالاتر از آزمون آینده مثبت بوده و یک چشم انداز مثبت در شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات در هفته های اخیر.

در حالی که سیستم بیمارستان همچنان به تخت به اندازه کافی ترنر می گوید او هنوز هم نگران سلامت سیستم مراقبت غرق شدن در هفته پیش رو به ویژه به دلیل بازدیدکننده داشته است بیمارستان به طور معمول دنباله هجوم موارد جدید در حدود یک هفته است. در روزهای اخیر سلامت منطقه مطلع بیمارستان برای شروع برنامه ریزی برای امکان افزایش بیماران جدید.

مقامات بهداشت نیز شاهد افزایش تعداد خوشه موارد با امکانات بسیار ساکنان آسیب پذیر است. وجود دارد در حال حاضر شیوع گزارش شده در شش تسهیلات مراقبت دراز مدت و دیگری در یک جمع زندگی پیچیده از پنج هفته قبل — با توجه به Kitsap بهداشت عمومی منطقه است.

حتی تست ظرفیت که تا به حال تبدیل شدن به گسترده تر در طول زمستان است غوطه ور در هفته های اخیر. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال گزارش است که آنها یک بار دیگر در تلاش برای دریافت تست لوازم و نتایج مصرف دیگر به بازگشت از آزمایشگاه.

"ما واقعا ممنون ما شاهد رشد در تست حتی در میان کسانی که با علائم خفیف" ترنر گفت. "اما ما بسیار نگران در مورد آنچه که ما در حال شنیدن."

تماس با ردیاب نیز پیدا کردن افراد با COVID-19 آینده در تماس با بیشتر و بیشتر مردم در خارج از خانواده خود به خصوص در میله جمع های خانوادگی و مراسم بزرگ با افراد دیگر مانند جشن برای چهارم جولای.

داده های اخیر ترنر گفت: نشان می دهد که بسیاری از Kitsap ساکنان گرفته تا اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و زیر دیگر بهداشت عمومی اقدامات حتی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

"متاسفانه برخی از افراد به نظر نمی رسد به گرفتن این بیماری و پیشگیری از ارشاد به طور جدی و ما شاهد نتایج حاصل از آن" او گفت:. "ما در حال دیدن بیشتر مکان های که در آن فاصله است نگهداری می شود و وجود دارد اعداد بزرگتر از افراد خارج از خانواده ها جمع آوری (و) قرار دادن مردم در خطر بیشتر است."

با کسب و کار و رستوران ها در حال حاضر باز ترنر گفت: در تصمیم گیری های شخصی — مانند دیدن پنج یا کمتر افراد خارج از خانواده خود را در هر هفته و یا ماندن در منزل و حتی با علائم جزئی — تبدیل شده اند "بسیار مهم" را به عنوان "مردم هستند و در مورد بیشتر است."

اما کسانی که رفتارهای هنوز برای تبدیل شدن به ریشه دوانده در سراسر جامعه. "ما در این دنیای جدید از COVID و اعمال ما و برنامه ریزی ما نیاز به منعکس کننده که به صورت روزانه" ترنر گفت: تشویق مردم به کمک به دیگران دنبال اقدامات احتیاطی سلامت و پیدا کردن راه های جدید ارتباط با عزیزان که آیا قرار دادن آنها در معرض خطر است.

اگر چه مردم طبعا خسته از ماندن در خانه ترنر گفت: کارشناسان بهداشت و درمان نشان می دهد coronavirus' گسترش و تهدیدات آن به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه برای چند ماه آینده و احتمالا به سال آینده.

"من مصرانه از مردم به صحبت در مورد شادی ها و نقاط عطف در زندگی خود را و چگونه به برنامه ریزی برای کسانی که در راه امن" او گفت:. "ماه آینده نمی تواند مانند سال های گذشته."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب