UWF فوتبال: Argos ترویج اول کارفرمایی به co-حمله هماهنگ کننده

Eric J. والاس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 4:05 PM EDT مه 1 سال 2020اول شروع کارفرمایی در دانشگاه وست فلورید

توسط ABESTANEWS در 13 اردیبهشت 1399

اول شروع کارفرمایی در دانشگاه وست فلوریدا تاریخ است که به سرعت در حال افزایش مربیگری صفوف با UWF فوتبال است.

Kaleb اشراف در حال حاضر در نظر گرفته co-حمله هماهنگ کننده زیر سر مربی پیت Shinnick پس از خدمت به عنوان quarterbacks مربی در سه سال گذشته و به عنوان مدیر فوتبال, عملیات گذشته ،

"پس از بازی در سیستم ما برای یک سال و در حال حاضر مربی برای سه سال گذشته Kaleb درک جرم ما به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی گفت:" Shinnick شده است که تنها هماهنگ کننده توهین آمیز در برنامه تاریخ است. "این طبیعی گام بعدی برای او به ما Co-حمله هماهنگ کننده. من مشتاقانه منتظر به او را در آغوش این فرصت را در حالی که کمک به تیم ما به دنبال Arete روزانه است."

یک fluminense انتقال اشراف آغاز شده برای UWF در افتتاحیه آن 2016 فصل اما forwent نهایی فصل واجد شرایط برای تبدیل شدن به quarterbacks مربی در سال 2017. او نقش فعال در سازمان برنامه فوتبال خود را گسترده سفر در مسیر به NCAA Division II ملی بازی های قهرمانی است.

کار او را به دست آورده به ارتقاء به یک موقعیت تمام وقت گذشته دو فصل اخیر که تولید 2019 ملی قهرمانی با شکستن رکورد تهاجمی در برابر مینه سوتا دولت به عنوان بازی.

"من بسیار سپاسگزار برای این فرصت و عاشق کار در نظر من یکی از بهترین دانشگاه های کشور" اشراف گفت. "من آموخته اند که بسیاری از مربی Shinnick هر دو به عنوان یک بازیکن و مربی از سال 2016. من آموخته ام پس زمینه و بخشی سازمانی از کنار هم قرار دادن یک هفتگی برنامه بازی و همچنین نحوه اجرای این طرح در طول هفته تمرین در آمادگی برای هر بازی است.

"آنچه واقعا ما را مجموعه جدا در تاریخچه کوتاه به عنوان یک برنامه فوتبال ما است فرهنگ هفتگی و توجه به جزئیات است. کسانی که همه چیز یک عهد به مربی Shinnick دیدگاه برای این تیم و کارکنان ما رعایت این استاندارد ها."

Shinnick شده است UWF اصلی بازی تماس گیرنده و توهین آمیز هماهنگ کننده در این برنامه چهار فصل از فوتبال دانشگاهی. Jammie Deese قبل اشراف در یک نقش مشابه به عنوان مربیگری رهبری برای آرگو جرم.

اشراف پسر دیرین دبیرستان مربی فوتبال دوستان اشراف که گذشت از سرطان پس از یک جشن مربیگری حرفه ای در جکسون و گرجستان است.

این Argos به پایان رسید 5-6 تحت اشراف در سال 2016. او انداخت برای 3,058 متری با 28 touchdowns ایجاد UWF اولین سوابق مدرسه با 56 درصد نرخ تکمیل و 277.3 عبور متری در هر بازی به طور متوسط.

Eric J. والاس را می توان در رسید ejwallace@pnj.com یا 850-525-5087.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب